נווו באמת, מה זה?

niso23

New member
בגלל

שהנושא התפתח לכיוונים לא ראויים. אל תיקח את זה אישית.

אני רק יודיע ש...

אני לוקח שבועיים חופש מהפורום כדי לחשוב. אני רק יגיד שנפגעתי אתמול ממה שכתבו עלי וחבל שמחליפים כינויים כדי לכתוב מה חושבים עלי. אם עד יום שישי עוד שבועיים לא חזרתי אז תדעו שאני עוזב. אני מבקש שלא תבואו לפורום של הפועל י-ם בשבילי. אני לא רוצה גם מפגן תמיכה או כל השטויות האלה. 99 אחוז מהגולשים פה מצוינים אבל אחוז אחד הוא ההפך מהם ואני יחשוב מה אני יעשה

בגלל אחוז אחד לעזוב?

אתה בטוח??? אל תשים על מה שהוא אמר, זה לא צריך לפגוע או להפריע לך... החלטה שלך אבל לי זה נראה שטותי...

Double DU

New member
ואני עדיין טוען

שלא מדובר במישהו מהפורום שהחליף כינוי.הנה תראה הוא פה כבר מינואר. אני מקווה שתחזור בך מההחלטה שלך ואם לא שתחזור מהר לפורום

מממ4

New member
מה שנכון נכון

אפילו לא בירכת אותו לשלום.... חזית את העתיד.... אל תעזוב

ישבתי וחשבתי

למה אני מתעצבן בגלל איזה גולש, גולשת? זה שווה? קיבינימאט אני פה ואם זה מרגיז אותו, אותה אז שהם יעזבו. סליחה אם עשיתי פה באלגן

החלטתי ש...

אני מפסיק לדבר על מכבי, נמאס כבר להגיד פיני, שמעון. חאלס. במקום זה אני ישקיע ת`כוח הזה בלשחק כדורסל, כמו היום. בקשר להפועל אני מתכוון להפחית את מה שלא קשור למשחק מסוים, בקיצורים את ההצהרות וכול השטויות מסביב. מצטער שאכזבתי אותך אבל עדיף לי לא להתחיל בכלל לדבר על מכבי כי מעצבים אני עלול להגיד שטויות שאני יצטער עליהם

החלטתי ש...

אני מפסיק לדבר על מכבי, נמאס כבר להגיד פיני, שמעון. חאלס. במקום זה אני ישקיע ת`כוח הזה בלשחק כדורסל, כמו היום. בקשר להפועל אני מתכוון להפחית את מה שלא קשור למשחק מסוים, בקיצורים את ההצהרות וכול השטויות מסביב. מצטער שאכזבתי אותך אבל עדיף לי לא להתחיל בכלל לדבר על מכבי כי מעצבים אני עלול להגיד שטויות שאני יצטער עליהם

ULTRAS BOY

New member
לירון אחי.. אף לא שווה את זה..

לקח לי כמה ימים להבין את זה

למעלה