נונה מעדכנת!!!!!!!!!

נונה33

New member
נונה מעדכנת!!!!!!!!!../images/Emo151.gif../images/Emo148.gif../images/Emo152.gif

יפים לאללה כל הסימנים האלה לפורים!!!!!!!!! טוב!! עדכונים: הכל בסדר!!! כולנו בריאים, נפשית ופיסית!!!! היא צריכה עכשיו להביא אישור ממשרד הפנים שהיא קיימת ושהיא זו היא!!! משהו כזה, ככה הסבירו לנו!! וזהוווווווווו נגיש את החומר לוועדה וקדימה!!!! אינשאללה בפורים הבא הבנים שלי יתחפשו לנינג´ות קטנות!!!!!! כמה זמן לוקח לוועדה להחזיר תשובה???????. יאללה, פורים שמח ומבדח לכולנו!!!!! נונהההההההההה אוהבתתתתתתתת ואופטימיתתתתתתתתת

נונה מבחינתי צר לי לאכזב אותך..../images/Emo4.gif

אבל אני לוועדה והזוכ חיכנו חמישה חודשים פשוט כך..רק יום רביעי הקרוב סוף סוף החתימה.. בהצלחה לך ...ומקווה שאצלכם ילך יותר מהר.. דרדסית

מירבי*

New member
תלוי מאוד אם יש תיקונים לחוזה

אם כל המסמכים נמצאים, אם התיק שלם ולא חסר בו כלום זה צריך לקחת הרבה פחות זמן. באחד המסמכים שאביבה שולחת מצויינים כל הדברים שצריך להביא , סוגי הבדיקות, האישורים, חוות הדעת הפסיכולוגיות, צריך לעבור על הכל בתשומת לב רבה ולראות שהכל כולל החוזה נמצא. בהצלחה מירבי*

נונה33

New member
דרדסוש!!! תגידי, באמת היו תיקונים??

חכיתם 5 חודשים רק לוועדה??????. בזמן הזה לא היו לכם תיקונים בחוזה???????. השלמת טפסים???????? הבהרות???????. סתם ככה הכל היה פיקס ונתנו לכם לחכות 5 חודשים???????. איפה המרכז הזה בתמונה??????. הם לא יכולים לזרז את זה???????. נונהההההההה שבונה בתוקף על שתי נינג´ות בפורים הבא!!!!!

נמשושה

New member
נונץ´, מאיפה כל המרץ הזה?

אז זהו?..החלטנו על שני בנים לתאומות של מירבי?
(לא שמו בנות בסימנים, צריך להגיד לחנה). ככה: עם הכל טיפ טופ, כמו שמירבי אמרה, יקראו לכם די מהר לסיים (כאילו, לא "תבואו מחר"...אבל בטח לא חודשים). ותכיני אותה שתהיה קולית בועדה, לא להילחץ משאלות מציקניות (יש להם את זה לפעמים) מה עושים בפורים במשרד פרסום????? בטח משהו מגניב יאללה...יש פה פצצת סירחון בלול.....
... !ADIOS

נונה33

New member
נמשושה, מה קרה לך????זה בנות

אבל הן גילחו את הראש!!!!
!!!!!!! גם הליצן הזה בת, אבל הבת הזאת לא הסכימה לגלח רק לצבוע לאדום!!!!!!1 ובעניין התאומים שלי, הכל מתואם, אם מירבי מסכימה סוגרים דיל עכשיו!!!!! בעצם למירבי כבר יש ילדה, אני פונה אליך מירבי מתוקתי, שלחי תמונה של הבת שלך ונראה אם כדאי לסגור דיל של התאומות שלך עם אלה שלי!!!!
+
מתאים??????. נמשוש, כמה זמן לקח לכם עד שהגישו אתכם לוועדה???????. ותגידי, אם הפונדקאית שלי לא עונה בוועדה תשובות שנראות להם הם יכולים בשלב הזה לבטל את הכל??????. במשרד שלנו משעמם לאללה!!1 לא עושים אצלינו קמפיינים מעניינים!!!!!!! אנחנו קשורים עם מגזינים מקצועיים בנושאי רכב ותחזוקה!!!!!!! יאללה, יום יפה שמש בחוץ
, הולכים לים קצת נונההההההההה אוהבתתתתתתתת

מירבי*

New member
נונה...מצחיקה אחת...../images/Emo6.gif

אין לי ספק שכשתראי את הבת שלי תרצי מייד לסגור דיל... בכל פעם שאנחנו מגיעים לטיפול ביחידה ששם בעצם עשינו את הבת שלנו האחיות מבקשות תמונה שלה וכשהן רואות אותה הן מתמלאות גאווה כאילו שהן עשו אותה (מה שקצת מדוייק) ואומרות טוב..ככה נראים ילדים שעשו אותם בעבודת יד.. טוב..למרות הקושי הגדול אפסיק להשוויץ ממש עכשיו. אני התרשמתי שהשאלות בוועדה נשאלות לא כדי לטרפד את החתימה בשלב הזה...השאלות לא היו משמעותיות ומסובכות..הן דווקא היו מאוד נעימות אלינו הבנות שם..שאלו אותה אם היא מתמצאת בפרטי החוזה..ועוד מספר שאלות בסגנון הזה וזהו.. חתמנו ... שבוע מקסים שיהיה לכולנו... אוהבת מירבי*

נמשושה

New member
וואי...התקלת אותי עכשיו

אני צריכה לנסות להיזכר...טוב, אני זוכרת שלקח זמן עד שניגשנו לועדה (אנחנו לחוד והפונדקאית לחוד), חיכינו לא מעט. אבל אחרי שכולם עברו, קראו לנו לפגישה המשותפת לחתימה הסופית די מהר. עכשיו אם הבנתי נכון, היום הם קצת השתפרו בזמנים ממה שהיה בתקופתי. ולגבי מה ששאלת את דרדיק, לא רק שהמרכז לא יכול לזרז את הענינים, הבנתי שהניג´וזים שלהם בועדה סתם מעצבנים אותם. הועדה לא חולה עליהם, ולאנשים שניגשים דרך המרכז אין שום יתרון (עוד סיבה למה הם כל כך לא מצדיקים את קיומם). הפונדקאית צריכה לדעת שהם יכולים לשאול אותה שאלות מביכות, מלחיצות וכו´ (ככה זה היה בכל אופן אצלנו). היא צריכה להיות קולית, לענות לענין, לא להראות חוסר בטחון בלה בלה...(שתחשוב שהיא ניגשת לטסט
). הם יכולים מהתרשמות במקום להחליט שהיא לא מתאימה, למרות שיש להם חוות דעת פסיכולוגיות (לא יודעת כמה זה קרה עד היום, אבל תאורטית אפשרי). יהיה בסדר!!!!!!!נעשה לה מחנה אימונים קודם, היא תעבור כמו גדולה...ותהיה שמנה שמנה (יהיו לה בבטן בן ובת אני אומרת- פורום ופרומה
) ביייייייי

למעלה