נורא בא לי גם לארגן תחרות

ליאון ק

New member
נורא בא לי גם לארגן תחרות

מסקרן אותי מה אתם חושבים על אירוויזיון 1979 שהיה בירושלים. נא לשלוח לי את הדירוג שלכם בפרטי. תזכורת על השירים: ישראל-הללויה-גלי עטרי וחלב ודבש. הופעה יורמית לגמרי עם השלייקס והפפיונים שהצליחה להביא לנו שוב את המקום הראשון. ספרד su cancion בטי מיסייגו וחבורת ילדים שמי לעזאזל הלביש אותם?! שיר מצויין לדעתי אבל היו טובים ממנו. צרפת je suis l'enfant soleil אן מארי דוד שהחליטה לנסות שוב את מזלה הפעם כנציגת ארצה שלה. זמרת יפהפייה עם קול מדהים, התרגשות מוגזמת וציפורן שבורה. גרמניה dschinghis khan הופעה מפחידה וסוחפת. יכול להיות שבזמן אחר היו מצליחים להביא ניצחון לגרמניה. אירלנד happy man קתל דון, זמר שקופצניותו לא הייתה מביישת את קרולה ומלווה שנראית בדיוק כמו לייזה מינלי האגדית. שיר חלש שלדעתי הפתיע במיקומו. דנמרק disco tango טומי סיבאך שראינו אותו שוב ושוב בתחרות. השירכ שכבש את צוות השופטים הישראלי. האם השפעה זו תהיה זהה לחברי הפורום? בריטניה nary ann להקת "שרוך שחור" מי המציא להם את השם? סולן שנראה כאילו יצא מהתפוז המכני. שיר בסגנון הביטלס שאם היה נשלח עשר שנים מוקדם יותר היה מגיע יותר גבוה. יוון socrates אלפידה שמזלנו הגדול הגיע שוב לבימת האירוויזיון בשנת 86 וחסכה לנו את המקום האחרון. שיר נפלא (אם כי קצת מאוס). מה דעתכם? פורטוגל sobe sobe balao sobe מנואלה בראבו השיר שפתח את התחרות. שיר נחמד וממוצע, אבל למה לשיר על בלונים?? שוויץ trodler und co. פיטר סו ומארק. חבורה נחמדה ומצחיקה שהביאה את כל אביזרי הגינה והמטבח (ואפילו תריסים). הופעה שאיזולירבנד בהחלט יכולה לאמץ. מזל שהם חזרו לתחרות שנתיים מאוחר יותר והראו לעולם שהים יכולים להיות גם רציניים. נורבגיה oliver אניטה סקורגן שחזרה לתחרות ככותבת עוד פעמיים. זמרת נחמדה שהופיעה עם שמלה כמעט זהה לזמרת הפורטוגזית שצריכה דחוף גילוח בית שחי וסידור גבות. הולנד colorado להקת קסנדרה. זמרת שהופיעה בפעם השלישית בתחרות, שוב עם שיר נוראי והופעה זולה. לוקסמבורג j'ai deja vu ca ג'ין מנסון הבריטית שלא התביישה לככב ב"פלייבוי". שיר שאני אישית אוהב. פינלנד katson sineen taivaan קתרי הלנה שנפגשה שוב עם עמיתה הדני על הבמה במילסטריט. זמרת יפהפייה עם שיר מצויין. נראה כאילו היא סבלה מאיזשהו כאב בטן בהופעה. בהחלט הגיע לה מקום גבוה יותר. איטליה raggio di luna להקת מטיה באזאר. שיר נפלא עם להקה טובה. בהחלט מומלץ לקנות את האוסף שלהם... מונקו notre vie c'est la musique ג'ין באודלוט שהופיע עם שיר מזעזע וגיטרה שכאילו ניגן בה. קיבל בדיוק את המגיע לו. שבדיה satellit טד גרדסטד. הופיע עם סוודר מחריד וסינטיסייזר. חהקת ליווי שחושבים שהם "קולים" עם משקפי שמש ענקיות. אין לי דעה על השיר, ולכם? אוסטריה heute in jerusalem קריסטינה סימון נפלא נפלא נפלא!!!! שיר שבהחלט הקדים את זמנו ולא אכפת לי שאתם טוענים התלקקות למארחים... שיר מצויין בסגנון הג'אז העדין עם שינוי מקצב מדהים וסקסופון שמוסיף המון. בלגיה hey nana מיכה (או מישה) מארה. זמרת שהאף שלה לא היה מבייש את פינוקיו ו"חי" ענקי מתנוסס על צווארה. הכיעור בהתגלמותו. ייאמר לזכותה שרואים שהיא ממש נהנתה מההופעה אבל שיר גרוע כידוע מקומו אחרון... מחכה לדירוגכם... מלחמה קלה...

Vieira

New member
אבל אנחנו באמצע 1995

זה לא מכובד להפריע באמצע תחרות אחרת... ולגבי בריטניה 79- Call me old fashioned, אבל מארי אן היה שיר מדהים!! סטייל ביטלס ברמה, והגיע לו מקום גבוה יותר בירושלים. Mary Ann, I'm gonna do what I can, but I can't do more than try, tearing my heart out, trying to making up to you... איזה שיר עצום!!! בגלל שירים כאלה אני אוהב את בריטניה.

Noamush

New member
סליחה, אבל יש כאן סדר מסוים!

אתה לא יכול ככה להתפרץ פתאום ועוד באמצע תחרות. יש כאן סדר מסוים של תחרויות, תיכנס לרשימה ושיגיע תורך תערוך את התחרות.

למעלה