נושאים לביוטופ

1Just Me1

New member
נושאים לביוטופ

תשרשרו כמה שיותר...ונושאים רציניים וטובים!

ביוטופ../images/Emo80.gif

אני באופן אישי עשיתי ביוטופ בנושא ציפורים בפארק הירקון. קיבלתי עליו 97 והנושא היה קליל מאוד. ממליצה. ניתן ליצור קשר דרך בית ספר שדה איילון. נושא נוסף הוא ציפורים בגן הטרופי, גם בגני יהושוע בת"א. נושא נוסף הוא סימביוזה של עצי האקליפטוס- בבית ספר שדה עצמו בת"א. כרגע אני לא בבית, ואין לי את מספר הטלפון והפרטים, אבל כשאגיע אני מבטיחה להעלות לכאן

siv30

New member
אני בזמנו עשיתי על ציפורי שיר בגן

היו כמה נושאים שעמדו על הפרק בתור התנדבות במחלקה לביולוגיה באונ' ת"א כמו : אבקנים וצורות איבוק של זני דשא שונים. נושא נוסף שיכול להיות מעניין סמביוזה בשוניות באילת. ב ה צ ל ח ה ותתחדשו

וִיקוּש

New member
הנה כמה טובים...

למי שרוצה ממש להשקיע אפשר לעשות ביוטופ באילת על אורניזמים שחיים במי הים האדום. המחיר אומנם יקר (כ-1200 ש''ח), אבל בית הספר בהחלט "על רמה".
ביוטופ נוסף בנגב הוא בבית ספר שדה שדה בוקר על יעל נובי, דיי זול (כ-700 ש''ח) ולפי מה שראיתי העבודות גם יצאו בסדר.
אני עשיתי ביוטופ בבית ספר שדה עין גדי, ולכן ארחיב קצת בנושא. המחיר כ-800 ש''ח וזה כולל 3 מפגשים, ארוחות ערב וההדרכה. המקום חביב, אפשר לעשות גם על היעל הנובי שם. על העבודה קיבלנו 100 וזהו...

AcesHigh

New member
ואל נא תשכחו..

שהינכם זכאים ל-50 ש"ח הנחה בתנאי שאתם חברים בחברה להגנת הטבע...

perrinat

New member
../images/Emo12.gif....לא זכור לי ששלמתי...../images/Emo103.gif

לבית ספר שדה....
היו לי 7 פגישות, אם אני לא טועה, כל חודשיים בערך. ולא ישנתי בבית ספר שדה או משהו כזה.... אולי זה סובסד ע"י הבית ספר? או שזה חדש שמשלמים

לא שילמת???../images/Emo80.gif

אני שילמתי 800 שקל, לא כולל הנסיעות המעייפות לתל אביב שהלוך-חזור ברכבת מסתכם בחמישים שקלים לפגישה, כל זה נכפיל בשמונה פגישות (אחת היתה מיותרת, כי היה קרנבל במקום ולא הודיעו לנו שהפגישה מבוטלת מראש) נקבל 400 שקלים. נוסיף את 800 השקלים לבית ספר שדה עבור "ההדרכה" שקיבלנו לביוטופ יוצא בחישוב מהיר 1200 שקלים. ממש הרגשתי שקרעו לי את הכסף מול הפרצוף... לטעמי ביוטופ זה בזבוז זמן וכסף.

וִיקוּש

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מסכימה ב100% !!!

ביוטופ זה אכן ביזוז זמן וכסף, הרי מילא זה לא שאנחנו באמת מגלים משהו חדש על האורגניזם שאותו אנחנו חוקרים, אלא מעתיקים בסופו של דבר הכל מהאנציקלופדיה....

למעלה