נושא האימוץ...

girl111

New member
אצלי זה יותר הסיבות האקולוגיות אבל

גם הקטע של ההריון והלידה לא ממש קוסמים לי-אבל הסיבה הזאת הייתה מזערית לו הייתי רוצה ילדים ואוהבת ילדים- אם זה היה ככה לא הייתה לי בעיה להכנס להריון (על אף כל הדברים שנלווים להריון ולדיה והייתי עושה את זה בדרך הטבעית) אבל... כמו שכתבתי בהודעה הראשונה שלי בפורם- אני לא מתה על ילדים. אני שומעת ילד צועק וכבר מתחילה לטפס על הקירות, זה מוציא אותי מדעתי. אין לי סבלנות לילדים, אין לי כוח ללכלוך , לטיפול, והזמן שיש להקדיש לילד, אני רוצה להיות חופשיה, זה ממש לא בשבילי לגדל ילד. נראה לי שאם אני מביאה ילד, אחרי 3 שנים אני מאופזת באברבנאל עם התמוטטות עצבים
. יש לי שכנים שיש להם 2 ילדים( בני 4 או 3.. משהו בסביבות הגיל הזה) - כל הזמן הילדים האלה צורחים( ממש ילדים לא נורמאלים) - צרחות איומות, ואני שומעת אותם בדירה שלי ופשוט לא יודעת מה לעשות. זה מתחיל ב6 וחצי בבוקר כשההורים "המתורבתים" שלהם פותחים את הדלת שלהם(של הכניסה) וכל הצעקות של הילדים מגיעות אלי ואני מתעוררת(אבל ממש צרחות, כמו בסרטון ששרה הביאה
). זה פשוט בלתי נסבל, והקול שלהם כ"כ צורם וואו, סיוט. אז אני חושבת לרגע מה היה קורה לי אם אלה היו הבנים שלי, הייתי מתאשפזת

QueenOfMagic

New member
אה..בואי נלד יחד..

כי גם אני חושבת שהייתי מתאשפזת לפחות בשלוותא.. אז מקסימום נלד יחד ונתאשפז יחד...יהיה סבבה...נוציא קולות מצחיקים. ונצחק על העולם...

girl111

New member
כן ../images/Emo13.gif ושכחת..

נבריח לשם גם חתולים, מלא חתולים

girl111

New member
ברור איזו שאלה ../images/Emo24.gif

איזו פושפושית, למות
איזה חמודה
כמה חתולים יש לך?

QueenOfMagic

New member
60 חתולים..

החמודה הזו נמצאה מורעבת ברחוב מלאה בג'יפה..ואחרי שאימצה אותנו גילינו שיש לה סרטן באוזן...אז הורידו לה אותם.. אבל היא כזו פוכית... קוראים לה בודה..

girl111

New member
וואו, איזה כיף זה

לגדל 60 חתולים
והיא כזאת מתוקה. אני מקווה שהיא בסדר אחרי הסרטן
איזה עצוב לשמוע את זה היא כ"כ יפה! איך זה שהיא הייתה ברחוב?

QueenOfMagic

New member
לא הכל כייף אבל הם מקסימים

היא החתולה הכי מאושרת בתבל הכנסנו אותה הביתה ולא לחתולייה שלנו. היום היא יושבת איתנו לארוחות ומקבלת קצת נקניק קצת גבינה או יוגורט אפילו חביתה ובשר לא משנה איזה סוג שאנחנו אוכלים. אמא שלי אמרה לי שהיא ראתה חתול לבן מקסים הולך ברחוב. ורק אחרי חודש מצאתי את החתול ונתתי לו לאכול...היא היתה רעבה כל כך אבל היא לא הסכימה לאכול בחוץ רק בבית. אז הכנסתי אותה לכניסה ונתתי לה מים ואוכל. ככה במשך חודשיים כשהיא היתה באה היינו נותנים לה לאכול. חשבנו שהיא שייכת למישהו. אבל כשכל השכנים באו איתה ושאלו אם היא שלנו הבנו את המסר שהיא בודדה ומסכנה. היום שבו אימצנו אותה סופית היה כשאבא שלי כמעט דרס אותה..הוא חשב שהיא שקית ניילון.. גילינו יותר מאוחר של מי היא וכמה היא עלתה..1000$ והוא זרק אותה כי נשבר לו..

girl111

New member
איזה אנשים ../images/Emo2.gif

איך אפשר לזרוק חתול רק כי נשבר?
ולצערי המון אנשים עושים את זה. חתול , לדעתי, זה כמו ילד, הוא בעל חיים, זה יצור שמרגיש הכל, וכ"כ רע להם בחוץ- במיוחד לחתול שרגיל לחיות בבית-הם בדר"כ לא מסתגלים

QueenOfMagic

New member
הם בהחלט ילדים

אני לפעמים רואה את המבט החכם שלהם בעיניים ואני יודעת שיושב מולי בנאדם. הם נורא נפגעים אם זורקים אותם...זה עלבון...אבל החתולה הספציפית הזאת יש לה אישיות מדהימה..היא לא התפשרה רק בבית ורק פינוקים...ואכן היא מקבלת את הכל.. מכיוון שאנחנו משפחה שידוע כמאמצי חתולים זורקים אצלינו בחצר פרסים ואפילו סתם חתולי רחוב גוססים

girl111

New member
חתולים מאד חכמים למרות שלפעמים

זה לא נראה כך, מאחר וחתולים יש להם אופי ואי אפשר לאלף אותם לעשות כרצונינו, אז הרבה אנשים מפרשים את זה כטיפשות שחתול "לא קולט". אבל הם מבינים הכל, ממש הכל. החתולה שלי מבינה כאלה דברים שלפעמים אני בשוק ממנה. למשל, מספיק שאני אפתח את המגרה התחתונה במטבח-שם יש טונות (רבים של טונה
) והיא אפילו לא מריחה, היא רק שומעת את המגרה ואיפה שהיא לא נמצאת היא רצה
ולמשל, היא יודעת שכשאני עייפה אני שוכבת במיטה- והמיטה זה מקום "טבעי" לשכב. ויום אחד באו חברות ושתינו קצת יותר מידי ונשכבתי על הרצפה- החתולה הייתה בשוק. היא הסתובבה סביבי סיסובים סיבובים והתחילה ליילל
והיא גם יודעת שאסור לשרוט- ולא חינכתי אותה-היא הבינה את זה לבד. אני יודעת שאם אני שמה את הפנים שלי על הבטן שלה, אין מצב שהיא תוציא ציפורניים (וזה חכם..היא מבינה שאסור
) ובכלל היא מדהימה
בקיצור חתולים זאת חיה מופלאה ומי שמכיר אותם מקרוב יודע את זה
ומה עוד טוב בחתולים, או בחיות בכלל? שאם עושים להם טוב, הם זוכרים את זה והם לעולם לא יבגדו. להבדיל מבני אדם

QueenOfMagic

New member
אוח...בובה...

בואי ניפגש!!! אך...את אהובתי!!!!! התאהבתי בחתולה שלך... טוב טוב..די להתרגש.. - בכל מקרה את מוזמנת לכתוב לי מסר אישי ואני אתן לך את האיי מיל שלי ואולי את תתני לי את שלך ואני אשלח לך תמונות של חתוליי

girl111

New member
איך אפשר לא להתאהב בה? ../images/Emo13.gif

בנסיכה שלי
האי מייל שלי רשום בכרטיס האישי
אני אשלח לך תמונות, יש מלא

סיבה שלישית - הסיבה שלי

פעמים רבות בחיי ייחלתי שלא היו מביאים אותי לעולם. אם לענות על השאלה שנשאלה בשרשור אחר כאן, אז ייחלתי שאמא שלי היתה בוחרת לא להביא ילדים לעולם. שלא תבינו לא נכון, לא היתה לי ילדות עשוקה ולא טראומה נוראה בחיי, לא חייתי חיי עוני ולא סבלתי מדיכוי קיצוני. סה"כ חייתי חיים נורמליים, רגילים, ויש שיגידו אפילו מאושרים וטובים משל רוב האנשים בעולם. אבל זה בדיוק העניין, אתם מבינים? אני, שחייתי חיים "די טובים", בלי קטסטרופות וסבל קיצוני, אני רציתי פעמים רבות בחיי לא להיות כאן בכלל. וזה לא שאלה של התאבדות! התאבדות היא פעולה אקטיבית וקשה, ולא מתאבדים סתם בגלל שרע. אבל אם מלכתחילה לא הייתי מגיעה לכאן, כל הסבל היה נחסך. וזה עוד המצב ה"טוב"! אלה הם החיים ה"טובים" שיש לעולם הזה להציע! כשאני חושבת על להביא ילד לעולם, אני חושבת על כל הרגעים האלה שהיו ועודם קיימים בחיי, ואני חושבת על אותו יצור שאביא לעולם יושב וחושב לעצמו "למה היא הביאה אותי למקום הזה?" "הלוואי ולא הייתי מגיע לכאן!" "היא חשבה רק על עצמה, ובכלל לא חשבה עלי!" כן, אני חושבת עליו, עליה - על ילדי שיכלו להיות. דוקא משום שאני חושבת עליהם, אני לא רוצה להביא אותם! זו הסיבה שלי.

ולכן גם בעד לאמץ כי

העולם קשה גם ככה, ולהשאיר ילד/ה שכבר הגיעו לעולם והעולם כבר התאכזר אליהם יותר מאשר אל רוב הילדים, אז לפחות להעניק להם בית חם ואוהב לשארית חייהם, ולחסוך מהם סבל נוסף.

SaraGubits

New member
לא יודעת אם זה נכון אבל בארץ

יש אגודה למניעת הפלות, הם יכולים לעזור לכם ולקצר לכם את הדרך ולאמץ ילדים (אולי 'אפרת' האגודה למניעת הפלות?, לא הם לא אגודה להטפת ילודה

karnity

New member
"אפרת"...

אם אני לא טועה... עד כמה שזכור לי הם דווקא מאד מטיפים נגד הפלות... באמצעות עלונים נוראיים המתארים כביכול את רגשות העובר ברחם אימו שלא רוצה אותו והוא נידון למוות... די מזעזע... מי שלא מבינה בנושא הריון ותקרא את העלון הזה עלולה לקבל רושם מוטעה...

"אפרת"...

המניעים והמימון שלהם הם [או חלק משמעותי מהם] מסיבות דתיות ומתורמים דתיים. מה שאינו רלוונטי לחילוניים. אך דרך ההצגה של הדברים שלהם, אינה דתית ומתבצעת ע"י דוברים חילוניים [גם זה לפחות בחלקו]. ויש בזה בכדי הטעיה של אנשים תמימים שעדיין לא גיבשו דעה בנושא.

inbal76

New member
כל מה שאמרתם נכון,אבל הנקודה של שרה

אם הבנתי נכון, היתה בסה"כ שכיוון שתהליכי אימוץ הם נורא קשים וארוכים, יתכן שניתן "לעקוף אותם" דרך פניה לאגודות למניעת הפלות. כלומר אם יש מישהי בהריון ששוקלת הפלה (נניח נערה צעירה, או מכרה) וזוג שרוצה לאמץ יפנה אליהם ויגיד להם שהוא מוכן לאמץ את התינוק בשביל למנוע את הצורך של האישה להפיל - אולי הם יעזרו בהסדרת אימוץ כזה, כי זה ל"מטרה קדושה" מבחינתם. (אין לי מושג אם הם באמת עושים דברים כאלה, אבל נדמה לי שלכך שרה התכוונה, ובסה"כ זו עיצה שיכולה אולי לעזור למי שרוצה לאמץ ולא ללדת).

למעלה