נו אז מה מצב הזיכרון שלנו ?

rose1971

New member
נו אז מה מצב הזיכרון שלנו ?

זוכרים אותי ? ביום חמישי האחרון פגשתי את הזוג הצעיר משה ומל וניזכרתי כמה אני מתגעגעת לאנשים כאן (ולאילו שהיו כאן ) כמה אני מתגעגעת לארח אתכם אז חשבתי מה דעתכם על ערב מרקים ביום חורף קר ? אם תהיה הענות אולי נמתין עד שהמתבונן יחזור מירח הדבש שלו ונעשה לו איזה קבלת פנים אז זרקתי רעיון לחלל האויר ונראה אך הדברים התגלגלו יום טוב שבוע מצויין וחורף גשום חמים ונעים

קוקולה25

New member
יקרה שלי../images/Emo13.gif

את יודעת שאני לא שוכחת אותך... תמיד שמחה לראותך! מוכנה אפילו לנדב איזה מרק ירקות או משהו אחר(עזרה?)... מקווה שנתראה בקרוב. love you קוקולה.

משה999

New member
קוקולה..

מקורות המקורבים ל.... מסרו לי שיש איזשהי תמונה בשבילך...

קוקולה25

New member
כמה מקורבים?!../images/Emo13.gif

אני באמת מקווה שאכן יתקיים מפגש בקרוב, אם אצל ורד או..ואז גם נראה סוף סוף תמונות.. יאללה,תזיזו עינינים!!! אני רוצה נוכחות מלאה!! התגעגעתי ערב משגע לכולם
קוקולה.

אליזד

New member
שלי בסדר - ברוך השם. ../images/Emo13.gif

התכוונתי לזיכרון... אני אבוא. כמובן, אם זה לא יהיה ביום שאני עובד, או כשיש לי חזרה, או כשאני עסוק, או כשסתם שכחתי, או כש...
בעניין המרק. אני יכול להביא כזה קנוי. את יודעת, של קנור או משהו כזה. אבל נראה לי שאופצית הכלים החד פעמיים שוב תנדוד אל הגברים-רווקים-מוזנחים שבינינו (אני!) בקיצור, אני בא.

קווארק

New member
ברוך מחיה המתים

מאיפה צצת? לאחר העלמות רבת שנים הייתי משוכנע שאתה נמצא זרוק באחד מחופי קובה מוקף לטיניות חמות ומוסיקה אפרו קובנית. והנה אתה כאן. איך היה?

פאיפאי

New member
גם אני

מאד מאד מתגעגעת לכולם. וערב נעים של מרקים ועוד קצת סיפורים על דייטים ורווקיה אני מתה לשמוע... אפילו מענת שלמרות שהיא כבר עם משה הסיפורים שלה שווים שמיעה שניה ושלישית... נו ורד... מתי?

ניהיל

New member
תנועת נוער חדשה?../images/Emo47.gif

אבל חן חן על היוזמה הברוכה

למעלה