נו...איך הייתה ההופעה אתמול

talia7

New member
היה מדהים ../images/Emo13.gif

ההופעה היתה ממש יפה! קודם כל פגשתי את שירלי מהפורום שזה כבר כיף :) לירון שר מדהים ונראה מעולה, היו כל השירים שאנחנו מכירים מה-My space ועוד כמה חדשים ממש יפים שלא הכרתי. לירון אמר שזו היתה אמורה להיות הופעה עם כל ההרכב (מי זה כל ההרכב!?
) אבל בסוף הם עושים אותה אקוסטית - רק הוא ושם חממי, שמבחינתי זה היה מעולה, היה גם סאונד ממש טוב... היו אפילו שני שירים שהוא שר עם סשה מכוכב נולד שגם ממש אהבתי אחרי ההופעה הלכנו אליו - שירלי, חברה שלה איריס ואני, אמרנו שהיה מעולה ושאלנו מה קורה עם האלבום, הוא אמר שהם בהקלטות עכשיו והוא מניח שהאלבום יצא אחרי החגים וגם יתחילו לשחרר עוד סינגלים אז... בקיצור ממש נהניתי, לירון שר מדהים והיה מקסים ומצחיק, מקווה שיהיו עוד הופעות בקרוב ושהאלבום כבר יגיע! טוב, אני מניחה ששירלי תוסיף עוד דברים - שירלי, הבמה שלך!

היה ממש מעולה../images/Emo99.gif

היתה הופעה מדהימה. גם אני שמחתי להכיר את טליה החמודה - זה ממש נחמד להיפגש סוף סוף.. לירון התחיל את ההופעה לבד עם השיר "תחזירי מלחמה" - ביצוע מעולה ומסכימה עם טליה שלכל ההופעה היה סאונד ממש טוב. לירון התנצל שההופעה בהרכב אקוסטי , אבל אין לו סיבה כי היה ממש טוב (אני אוהבת הופעות אקוסטיות
) לירון לא דיבר הרבה בין השירים, אבל הוא ציין שהוא לא נוהג לסיים משפטים עד הסוף...וכולם צחקו... שם הצטרף בהמשך והשירים היו ממש יפים - המון שירים חדשים וגם לשירים שאנחנו מכירים היה עיבוד קצת שונה.. לירון שר מכל הלב והנשמה - כרגיל - כמו שהוא יודע. היה איזה שיר אחד ממש יפה - שאני לא זוכרת איך קוראים לו - שאחר כך לירון הראה לנו איך הוא ושם חממי עושים אותו בהילוך מהיר בחזרות - וזה היה קטע ממש מצחיק וטוב.. השירים עם סשה היו מדהימים. מעניין אם לירון כתב לסשה את השיר שהיא שרה - כי היה לו קצב ברזילאי כזה... בקיצור היה ממש שווה לבוא גם מרחוק ואני מחכה לעוד הופעות. כמו שטליה סיפרה, הלכנו להגיד לו שלום בסוף הערב ואחרינו באו כמעט כולם לחבק אותו ולהגיד מילים טובות.. זכינו להכרות רשמית עם כל המשפחה : ההורים ושי האח החמוד של לירון. דרך אגב, אבא של לירון צילם את כל ההופעה בוידאו - דבר שהייתי מתה לראות. הייתה שם עוד מישהי שצילמה המון תמונות ואני מקווה שאולי היא תעלה לנו אותם לפורום. בכל מקרה בהופעה הבאה אני בטוח אצלם... טליה, היה ממש נחמד להיפגש - אני מאמינה שניפגש שוב בעוד הופעה...

ודרך אגב

ד"ר פינקס באמת היה שיר - ושיר ממש טוב... ועוד דבר ששכחתי לספר שלאורך כל הערב הרצועה שמחזיקה ללירון את הגיטרה השתחררה לו ושם סידר לו אותה בליווי הערות משעשעות - למרות שאני בשימחה הייתי מתנדבת לסדר לו ... עוד מעט יהיה לי המון זמן פנוי...

Reichan

New member
אני לא מאמינה שפספסתי את זה ../images/Emo10.gif

ממש ציפיתי להופעה הזאת, אפילו סידרתי את זה ככה שהמשמרות בעבודה לא יעלו על ההופעה איכשהו, אבל בסופו של דבר הייתי חולה באותו יום [ועודני XD], והייתי עם חום וסחרחורות וכאבי ראש והכדורים לא השפיעו, אז לא יכולתי לבוא
יאללה, עוד הופעה

למעלה