נו מה?

קיר קמט

New member
נו מה?

מי היה באכזיב? איך היה? רשמים? עניינים? מה ניגנו?

יאללה קבל ../images/Emo13.gif

היה טוב אם כי היה פוטנציאל ליותר. לא אקטר יותר מדי על הופעה שנכנסתי אליה חינם והיה לי טרמפ מתל אביב הלוך חזור. אבל בו נגיד שאם הקהל היה קצת יותר טוב,והאירוחים היו קצת יותר טובים,וברי היה עושה מה שהוא באמת תיכנן(ועוד מעט תראו מה) אז זאת הייתה יכולה להיות הופעת השנה. לא ארחיב את הג'ירפות,אני מאוד אוהב אותם וממש נהנתי להתחמם איתם אבל הם לא האישו. הטעות הייתה שאני וצבי הלכנו לקנות בירה ולעשות פיפי וכשחזרנו השתלטו על האיזור שלנו חבורה של שיכורים מסוממים שמחוזקים בביריון קירח וסאדיסט שמרביץ לכל מי שנוגע בו. איך שהגענו עם הבירות לאיזור הקודם ברי עולה עם ים המלח ומהר מאוד הבנו לאיזה איזור רע הגענו. אחרי רוח חדשה ובאמצע כמה יוסי כבר נשברנו והגענו לאיזור אחר שם התמקמנו פחות או יותר כל ההופעה. הפלייליסט היה יחסית טוב אם כי כמה שירים בלטו בחסרונם(כל הפיל,רעש לבן,לילי,רועד,בום בם,בשבילך,נכנע לך,ארץ זרה) אני מניח שבגלל האירוחים רוב השירים האלה נדחקו מהפלייליסט,לכן קצת אכזבה,במיוחד בגלל שהאירוחים היו די סתמיים. אסף עלה חסר אנרגיות וכוח,עשה את השירים הקבועים שהוא עושה,ולא ממש תרם לככה זה. מאור היה נחמד אבל הבחירת שירים לא הייתה נכונה,את מפנה מקום הוא לא הכיר מספיק כנראה,זה לא ממש מדליק לראות מישהו שר בחוסר ביטחון כשהוא כל שנייה מביט למטה לקרוא את המילים מהבמה. ואפור שהיה סביר אבל שאף אחד לא הכיר,לא עדיף במקום לעשות את שקט שקט בייבי? והאיחוד של זקני צפת היה חביב,אבל למה לעשות 2 שירים שאף אחד לא מכיר?(חוץ מצבי כמובן) לא עדיף לעשות את השכן שלא ישן ולא תבואי שישי שבת ולעשות קצת שמח לקהל? ההמשך הופעה אחריהם היה קצר לי מדי,2-3 שירים אחרי אסף ברי ירד,ואולי ירד מוקדם מדי. ההדרן היה טוב אבל שוב ציפיתי לקצת יותר. הפלייליסט המלא: ים המלח רוח חדשה כמה יוסי 77 אם הייתי יכול בסוף של יום חם על הירח עיר של קיץ *מאור עולה* שוביניסט מפנה מקום אפור זקני צפת(ריקי) זקני צפת(לא יודע) *מאור יורד* אבק בנעליים בואי הבייתה *אסף עולה* יקירתי חלום כהה ככה זה אהבה חדשה *אסף יורד* לב שלם הפוך(לא בוצע פה בוצע בהדרן) אינני אוהב אותה(לא בוצע פה בוצע בהדרן) עוד חוזר הניגון הדרן: החיים שממול(לא בוצע) נכנע לך(לא בוצע) הפוך אינני אוהב אותה עיר מקלט אין קץ לילדות(שמאור ואסף עוזרים קצת בנגינה) הדרן 2:(שלא בוצע) בשבילך ארץ זרה 25 שירים סך הכל. טוב אכזיב זה לא הבארבי. אני מניח שבבארבי לא היינו מוותרים לברי כל כך מהר והוא היה עולה להדרן שני ואולי עושה גם את החיים שממול ונכנע לך. ואולי גם את שמשון שהקהל רצה בצורה מטורפת וברי אמר שזה לא מתאים להיום. סך הכל היה מצוין. אבל באמת שהיה פוטנציאל ליותר. לא נורא נפגש בברי הבא. ולסיום תודה ענקית לאורטל על הטרמפ. ולשאר החברה הנפלאים שהיה כיף ומצחיק איתם רם וגלעד. וכמובן לצבי חברי מעיר הקודש שבלעדיו הופעה היא לא הופעה. תודה,חג שמח ושבת שלום

חמדונה

New member
יש לי בקשה ממש קטנונית

וזה פשוט ממש מציק לי; שם הלהקה זה ג'ירפות, לא הג'ירפות. כמו שאתה לא אומר הפינק פלויד, כי זה פינק פלויד. אני יודעת שזה קטנוני ודבילי, אבל זה ממש מפריע לי. תוכל להשתדל?

DANEAR

New member
אי שם מאכזיב 2

ככל הנראה הייתי בהופעה שונה.. גלעד כהנא (כהרגלו) היה כרזמתי בטירוף, שלט בהופעה ובקהל בפרט בצורה אבסולוטית. אחרי הופעת חימום (מהטובות שהייתי חשוב לציין) של כבסביבות 40-50 דקות, והפאנץ הידוע והכ"כ (כ"כ) טוב של רמי מואשם, עלו ברי ושאר מיני ירקות. נכון, אסף אמדורסקי היה גרוע אבל אם אני מסתכל על זה בצורה מפוקסת הוא נתן בעצם לקהל להירגע ולאגור כוחות המפתיחה. מאור מנגד התחיל חלש אבל כשברי השאיר אותו ואת מוכיח ביחד הם עשו רוק על סף המטאל שהמילה היחידה שעולה לי לראש זה ל-פ-נ-י-ם! פשוט מדהים.. אחרי הירידה ברי המשיך כהרגלו לפתוח הכי חזק שיכול ולאט לאט להגביר. בקיצור מפסטיבל אהבה בפסח האחרון לא הייתי בהופעה כ"כ טובה (לא שתגיע הופע כמו שנתנו נקמת נטרקטור אבל זה כבר נושא אחר). נ.ב אהה וכמובן טאץ הסיום היה שרע מוכיח ישב איתנו בלילה בהמתנה ל"מחנה הריכוז המשפחתי" כדבריו.

ולמה את מספרת לי את זה בדיוק?

אני מניח שאני מכיר את ה-ג'ירפות קצת יותר טוב ממך(אני מכיר אותם כמה שנים טובות,יש לי את 2 הדיסקים והייתי במעל 20 הופעות שלהם) אם הייתי בהופעה של להקת "קרנפים" לא הייתי אומר "לגבי הופעה של קרנפים" הייתי אומר "לגבי ההופעה של הקרנפים" ואני לא חושב שנוח להגיד "לגבי ההופעה של קרנפים" מאותה סיבה אני לא אכתוב "לגבי ההופעה של ההיהודים" או "לגבי ההופעה של ההדורבנים" אז יותר נוח לכתוב "לגבי ההופעה של הג'ירפות" אפשר להוסיף - בשביל להמחיש את ההבדל,אבל למי באמת אכפת? בכל מקרה אם זה מרגיע אותך,אני לא מאמין שיצא לי יותר מדי לכתוב "הג'ירפות" בפורום ברי סחרוף.

DANEAR

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.... גדול נ.ב אהה והוא גם ניגן (והכי מצחיק, שיש לי את זה מוקלט חחח)

למעלה