נו ראייתם את זה?

נו ראייתם את זה?

שבוע הבא אן סי איי אס לוס אנגלס בהוט זון :) עכשיו כל מה שנותר זה ערוץ שישדר את סדרת האם :)

Dark Storm

New member
וואלה? מגניב!

לי יש YES אבל עדין נחמד - אולי באמת יביאו גם את סדרת האם...

Dark Storm

New member
שונה מהאם

זו סדרת אקשן נטו, יש פרקים פחות טובים ויש כאלו יותר טובים - בסה"כ סדרה נחמדה ויש הרבה קשר לסדרת האם, מדי פעם יש פרקים שמתחילים באחת ונגמרים בשניה.

Dark Storm

New member
תוכלי לעדכן כשיודיעו על יום שידור?

לי יש YES אז אני דיי מנותק ממה שהולך בצד השני של יקום הטלויזיה

Shuki Porat

New member
עדכון ../images/Emo13.gif

NCIS לוס אנג'לס / NCIS Los Angeles - בכורה בלעדית סדרת בת לדרמת הפעולה והמתח הכי מצליחה בארה"ב ("NCIS"), שבעצמה הפכה לסדרה החדשה המצליחה ביותר העונה בארה"ב, אשר בפרק הפתיחה שלה צפו 19 מיליון איש. דרמת פעולה על עולם הסיכונים הגדולים של הסוכנות לפרויקטים מיוחדים, מחלקה של NCIS (שירות החקירות הפליליות של חיל הים) שאחראית על לכידת פושעים מסוכנים וחמקניים שמהווים איום על בטחונה של ארה"ב. על ידי שימוש בזהויות בדויות ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר, הצוות הזה, המורכב מסוכנים מאומנים היטב, פועל במסווה, נכנס אל גוב האריות ומסכן את חייו בשטח כדי להפיל את המטרות שלו. בסדרה מככבים אל אל קול ג'יי וכריס אודונל. שני פרקים ברצף מדי שבת ב-17:00, החל מ-6 במרץ, HOT Zone רק שיביאו לנו את המקור בחזרה
יש כאלו שלא הגיעו לסדרת הבת עדיין כי עקבו רק דרך הולמארק ולכן היא ספויילר בשבילם (כמוני).......
אבל עדיין NCIS IS BACK BABY !

אוו ימי שבת נהיים ממש ממכרים בשבילי..

צ'אק csi ועכשיו זה.. מישהו שם ממש לא רוצה שאלמד בשבתות.. וכמוני כמוך מה עם סדרת המקור המשובחת..אבל גם זה טוב..

Shuki Porat

New member
חחחח

כמו שאמרת כל NCIS הרי זה משובח
צ'אק סידרה נפלאה גם כן ! מחכה לעונה 3..... בתקופות המבחנים לצערנו אין כזה דבר חופש בשבת

חח יש חופש אבל

אז מוצאים את עצמך עם ציונים מפלצתיים ואז לא כל כך בא לצחוק :(

הבעיה שלפעמים זה קורה במוע ד ב

אגב.. רק אני חשבתי על ncis אחרי כל פרשת החיסול בדובאי או שגם אתם..?

Shuki Porat

New member
חחחחחח

חשבתי שהם חייבים להכניס בדיחה או סטורי ליין שקשור לזה עם זיוה אחרי הכל יש לנו סוכנת מוסד

gromp

New member
הייתי שמח אם גם יס היו משדרים את הסדרה

פשוט חבורת גנבים!

למעלה