ניו זילנד: הצעה להגביל גיל

AYELET1

New member
ניו זילנד: הצעה להגביל גיל

צפיה בסרטים שבהם קיים עישון מוגבר. נראה לכם ישים? הגיוני? אפקטיבי? נראה לכם שבכלל צנזורה זה משהו סביר בעידן האינטרנטי שלנו???

shy-1

New member
אמנם זה בניו זילנד, אך מחר זה פה,

צנזורה בדרך כלל גורמת לתגובה הפוכה,כלומר, עצם הסתרת והעלמת משהו גורמת לנו רצון עז לראותו או לשמוע אותו. אפשר לדעתי להשתמש בנשק הצנזורה, רק במקרים קיצונים, שבהם ראיית הדבר המצונזר תגרום לאנשים להקיא, או להיות אלימים. כיום בעידן האינטרנט, נמתחו באמת גבולות הצנזורה, וזו נהפכה כבר לבעייה עולמית,למרות שכיום למשל אסור גם באינטרנט עצמו להציג אתרי פדופליה לדוגמא. אך אם כבר מדברים על הגבלת מידע,הייתי מצנזר פה בארץ, כמה חכמים, כמו זה שהוציא פסק הלכה שאסור לחטט באף בשבת, האמת, שזה לא פסק כל כך נורא, הבעיה שעד ששמעתי על פסק הלכה זה, בכלל לא חיטטתי באף, ומאותו הרגע, אצבעי אינה יוצאת מחוטמי לרגע. ולכן מבחינתי האישית, חוסר הצנזורה במקרה זה, גורם לחוטמי נזק בלתי הפיך בעליל. SHY

bimbo.

New member
אני מבינה, שי, שהאצבע בחוטמך

מפריעה לתפקוד הכללי שלך. איך אתה מתקלח? ועכשיו ברצינות. אני רואה כל איסור והפרתו בבחינת ``מים גנובים ימתקו``, וזה מאשר את מה ששי אמר. וחוץ מזה, כמו שאיילת ושי ציינו כבר, בעידן האינטרנט אין טעם לצנזר, כי ``מה שלא רואים מפה, רואים משם``. אם אפשר היה לצנזר פיות של אי אילו אנשים.....

gal-or

New member
איילת,

זה לא ממש ישים. את לא יכולה להגביל את הילד עד האין סוף. עדי

AYELET1

New member
אני מקווה ששמת לב

שזה לא א נ י הצעתי להגביל את זה

למעלה