ניחושים!!

riktal

New member
ניחושים!!

כל הפורומים עושים את זה, אז גם אנחנו נעשה! מי לדעתכם עומד למות בפרק של יום רביעי (מר יאנג מציג)? קדימה - תזרקו ניחושים.

Nich92

New member
אני אומרת

מקנב או אביגייל... ואם זה מוות רציני אז ככל הנראה זו תהיה אביגייל שחזרה לשון והוא כולו שמח וזה ואז פתאום היא מתה לו :O לדעתי ג'ולז בוכה (לפי התמונות) כי היא פשוט לא ציפתה שדבר כזה יקרה לבנאדם שהיא מכירה.. או שאולי היא חושבת שקרה משו לשון...

enigma14

New member
רגע רגע

סביר להניח שפספסתי משהו אבל למה את כל כך בטוחה שמישהו ימות??

riktal

New member
בגלל זה:

קודם כל הם אומרים את זה כל הזמן, אבל בלי קשר - זה מה שכתבו השבוע...בשבוע שעבר באחד האתרים הגדולים שסקרו את הפרק האחרון (ועוד כמה סדרות לא חשובות): Don’t miss the final two minutes of the March 10 season finale. Let’s just say something happens that will leave you with some big questions about Shawn. Oh, and there’s a somewhat significant death תרגום (לא מילולי): אל תחמיצו את שתי דקות הסיום של הפרק. בוא רק נגיד שקורה שם משהו שישאיר אתכם עם כמה שאלות גדולות על שון. אה, ויש קצת מוות משמעותי.

riktal

New member
אז ההימור שלי הוא כזה ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

אני דיי בטוחה שאביגייל עומדת למות ואני גם חושבת שזאת הסיבה שג'ולייט בוכה כך. בפרומו שומעים את שון אומר שאין כל דברך להציל את שתיהן ואני חושבת שהוא בוחר להציל את ג'ולס (כמובן) ובגלל הבחירה שלו אביגייל תמות וג'ולייט תראה את זה קורה מול העיניים שלה ולכן היא תבכה - כי היא תדע שבגלל ששון בחר בה, אביגייל מתה. אני גם חושבת שזאת הסיבה שהפרידה של שון מאביגייל נעשתה בצורה כל כך יפה - כי הם לא רצו שאנחנו נכעס עליה, אחרי הכל היא עומדת למות...
. יש לזכור תמיד שהם תמיד עושים לנו את זה - הפרומואים שלהם אף פעם לא שווים למה שקורה בסופו של דבר בפרק (רק כדוגמא: הפרומו של נורה בחשיכה, הפרומו של ערב עם מר יאנג ויש עוד המון כאלה), כך שצריך לקחת את הכל בערבון מוגבל. רק עוד שלושה ימים
!!!!

Nich92

New member
אהבתי את הדרך חשיבה!סוג של ספוילר...

נראלי מאוד הגיוני שזו תהיה אביגייל.. וההסבר לבכי של ג'ולז גם הגיוני.. מעניין אם ג'ולז תגלה אי פעם ששון לא באמת מדיום....

riktal

New member
השמועות אומרות הגדול ../images/Emo58.gif

שהיא עומדת לגלות את זה בפרק של מר יאנג מציג כי לפי מה שאמרו לנו הוא עומד לגלות לה משהו מאוד חשוב ואסור גם לשכוח ששתי הדקות האחרונות אמורות להשאיר אותנו במצב שבו נראה את שון באור אחר לגמרי.

Nich92

New member
:O:O

וואי איזה מתחחחח זו אחלה דרך לסיים עונה עם מוות אבל תכלס זה עושה לי סוג של באסה...

riktal

New member
את צודקת אבל ../images/Emo58.gif

הם בטח יעשו את זה IN THE PSYCH WAY מה שאומר שזה יהיה מגניב! דרך אגב - יש גם הרבה דיבורים על כך שמרי (זוכרים אותו? הדמות של הפרופיילר שבא לעזור לתפוס את מר יאנג בחלק הראשון) הוא הדמות שעומדת למות. עוד יומיים נדע
!!!

Nich92

New member
תפוזבללל ../images/Emo58.gif

אבל המוות שלו לא קריטי כ"כ.. נוצר לי הרושם שמדובר בחתיכת מוות... וואי מסקרן!! מחר! (או יותר נכון מחרתיים!! :O)

eellaadd

New member
תכתבי ספויילר!!! מה את רצינית נכנסתי לזה

וקראתי. למה לא כתבת ספויילר?!!?

riktal

New member
מטערת - אתה צודק ../images/Emo140.gif

ולמרות שכל השרשור הזה מלא בסימונים של ספויילרים, הייתי צריכה להוסיף לראשי. זה מה שקורה כשאני כותבת הודעות בשעה חמש בבוקר - המוח שלי עוד לא מתפקד.

eellaadd

New member
קראתי את זה לפני שאר התגובות פשוט מיהרתי

לעבודה... ואוקיי אני סולח אבל להבא בבקשה להזהר חח

למעלה