"נים נים נות נות?"

MERD!

New member
"נים נים נות נות?"

אני אמצא דרך לקשר את הנושא להודעה. רציתי לכתוב הודעה מלאת תובנה, משהו קטן שישאר ממני, לעד, בפורום הזה. בזמן שכל האנשים פה יתחלפו, רוח חזקה תבוא ותשבור את נעל לשניים, ודשא יצליח להשתכר, הודעה שתמיד תזכר לטובה ממני. כפי שנאמר, "תמיד זוכרים את הדבר האחרון שעשית". אז זה אולי לא הדבר האחרון שארשום, וזה גם כנראה לא יהיה מלא תובנה. אני מניח שאני לא הטיפוס למחשבות עמוקות, זה לא שאין לי מה לומר כי יש לי, והרבה. אני פשוט אף פעם לא מתחיל את הנושא, מעולם לא הייתי טוב בזה ואני מניח שלעולם לא אהיה. (מחפש נקודה להודעה.. לחץ הרענון האוטומטי נושף בעורפי, איזה היי של אנדרנלין, וואו, עכשיו אני מבין למה אתה עושים את זה...) כל האנשים פה באים ונותנים חוויות מהעבודה, מהיום הולדת, מהצבא, משהו על איזה חיפושית.. לא הבנתי, רק אני נותר פה לבד. אין לי מה לספר, אולי רק שעשיתי עגיל משעמום היום עם מחט דרך האוזן והסתובבתי עם המחט שם תלוי על חוט ועשיתי שלום לאנשים זקנים במכוניות. אבל אתם רואים כמה סדר היום שלי תופס בהודעה, אני לא מסוגל למלא הודעה ארוכה על נושא רציני וזה מאכזב אותי. אולי כי אני לא מכיר אף נושא רציני, אבל אני רוצה ללמוד. טוב אני חושב שמצאתי נקודה, תעשו מדריך, לא משהו רציני, ופשוט כדי שכל אנשי העבעב והשירנוש או איך שקוראים לה ושאר חבריה ילמדו כיצד לרשום הודעה. אחר מהכותרת, הסברים על כיצד להשתמש במרכאות, מבנה לשוני נכון. בדיקת איות, הסבר על נושאים שמעניינים משהו ומה שלא, כגון... העובדה שהיא פנויה. ולספר להם שיש טאבו נגד לפרסם מספרי פלאפון בפורום הזה על מנת לפגוש אנשים ואף אחד פה לא יתייחס לזה(אולי חוץ מטנן). טוב נמאס לי לכתוב, ואני מניח שלא הצלחתי לשלב את הכותרת בהודעה, ולכן שתיתי שוקו ועכשיו אני הולך להעניש את עצמי. יום טוב, ולכולם, חג שמח.

למעלה