ניתן ללמוד מכם?

ניתן ללמוד מכם?

שלום רב הייתי מעוניין לדעת עוד על השיטה. אני בעצמי עם בעיית קשב וריכוז ובני הבכור מתחיל להראות סימנים שאני מזהה, כמו שלי. האם אפשר ללמוד מכם את השיטה מכיוון שיש לי עיניין רב בטיפול באנשים. אך קודם לטפל בבני ובי.

עדינה77

New member
אכן השיטה יכולה לעזור לך ולבנך

שלום, קינסיולוגיה כוללת בתוכה תחומים רבים. השיטה אכן מתייחסת ועוזרת לבעיות קשב וריכוז.

ladybug4NLP

Active member
רצוי שתפרידי את הבעיה של בנך מהבעיה שלך

כדי לא להנציח אצלו את מה שאת חושבת שיש לך. פעמים רבות כשההורה מקבל טיפול - הפלא ופלא - הילד מראה סימני התאוששות מהירים מה"בעיה" שלו. אל תשכחי שהורה הוא מודל ובלא משים את יכולה להעביר אליו את המודל שהוא יחקה מתוך אהבתו וסמיכותו אלייך. \בהצלחה

freearth10

New member
אני במרכז!

היי אבא מודאג4, נראה לי שאתה צריך לברר לעצמך קודם למי אתה מבקש את הטיפול. לעצמך?לבן? למטופלים אחרים? אני מכירה הרבה מטפלים בתחומים שונים שהתחילו ללמוד כי הם רצו לעזור לילדים שלהם ואז כשהם ראו שזה עובד היה להם את האומץ לקחת את זה גם רחוק יותר. אם כרגע אתה לא רוצה להשקיע בלימודים אז מה שאני ממליצה לך זה לטפל בעצמך. כשאנחנו מטפלים בעצמנו אנחנו מהווים מקור טוב יותר לחיקוי. אם אתה רוצה לעזור לבן שלך, עזור קודם כל לעצמך. מאיה

עדינה77

New member
אני ממליצה להתחיל עם טיפול אישי בשבילך

אחרי שאתה תעבור תהליך - תרגיש אם זה מתאים לך ובמה זה קידם אותך. כמובן אפשר גם לקחת את בנך לטיפול. לגבי אצל מי - תלוי איפה אתה גר. לגבי לימודים אני יכולה להמליץ לך על המקום שלמדת אם תפנה במסר. בהצלחה

freearth10

New member
ככה וככה וככה וככה...../images/Emo13.gif

היי אבא מודאג4, המחירים נעים בין 100 ו-300 שקל לטיפול. מתי אפשר לחוש בשינוי ?לפעמים מייד לאחר הטיפול הראשון או הטיפולים הראשונים. בכוונה אמרתי שינוי, כי לא תמיד ניתן מייד לראות את השינוי במטרה שלשמה הגעת לטיפול. לפעמים לפני שאנחנו נוגעים בה, אנחנו צריכים לשחרר מתח שלילי ממקומות אחרים בחיינו. אצל מי מתחילים? לך עם תחושת הבטן שלך. מאיה

למעלה