ניתן לתרגם טקסט בלי לצאת מהאתר?

כאשר אני זקוק לתרגום, אני מדגיש את הטקט, לוחץ בעכבר מקש ימני, ואז "תרגם בעזרת גוגל".
הבעיה שזה מסורבל = הוא מוציא אותי מהאתר מעביר אותי לאתר "גוגל תרגום", שם אני נדרש ללחוץ על "עברית" ולבסוף לחפש את לשונית אתר המקור ולחזור אליו...

מה שאני הייתי רוצה זה אופציה שבה אני מדגיש את הטקסט - לוחץ בעכבר מקש *צד* (יש לי 2 כאלו בעכבר) ואז מקבל תרגום לעברית בלי לצאת מאתר המקור.
- ניתן לעשות את זה?

ali.png

xyxy210

Active member
כאשר אני זקוק לתרגום, אני מדגיש את הטקט, לוחץ בעכבר מקש ימני, ואז "תרגם בעזרת גוגל".
הבעיה שזה מסורבל = הוא מוציא אותי מהאתר מעביר אותי לאתר "גוגל תרגום", שם אני נדרש ללחוץ על "עברית" ולבסוף לחפש את לשונית אתר המקור ולחזור אליו...

מה שאני הייתי רוצה זה אופציה שבה אני מדגיש את הטקסט - לוחץ בעכבר מקש *צד* (יש לי 2 כאלו בעכבר) ואז מקבל תרגום לעברית בלי לצאת מאתר המקור.
- ניתן לעשות את זה?

צפה בקובץ המצורף 97758
ניתן בהחלט.
הוסף את התוסף [EXTENTION]
Google Translate
1706298491154.png
צלמית מתאימה תופיע בצמוד לחלון הכתובות. 1706298635693.png
סמן מילה לתרגום, לחץ על הצלמית ותקבל תרגום מיידי

ניתן בהחלט.
Google Translate
צפה בקובץ המצורף 97835
צלמית מתאימה תופיע בצמוד לחלון הכתובות. צפה בקובץ המצורף 97836
התוסף google translate כבר מותקן אצלי. הוא לא מציג אייקון של התוסף בצמוד לחלון הכתובות. ניתן עדין לתרגם באמצעות הדגשה+מקש עכבר ימני אבל הוא יוציא אותך מהאתר ותועבר לאתר של גוגל טרנזלייט.

ניתן בהחלט.
Google Translate
צפה בקובץ המצורף 97835
צלמית מתאימה תופיע בצמוד לחלון הכתובות. צפה בקובץ המצורף 97836
התוסף google translate כבר מותקן אצלי. הוא לא מציג אייקון של התוסף בצמוד לחלון הכתובות. ניתן עדין לתרגם באמצעות הדגשה+מקש עכבר ימני אבל הוא יוציא אותך מהאתר ותועבר לאתר של גוגל טרנזלייט.
כן. אין מתרגמים ככה בלי לצאת מהאתר? (לא מצאתי תוסף SG translation עבור דפדפן של כרום)

נערך לאחרונה ב:

em28

Well-known member

כן. אין מתרגמים ככה בלי לצאת מהאתר? (לא מצאתי תוסף SG translation עבור דפדפן של כרום)
קודם כל המלצה שלי: תעבור לפיירפוקס ותתקין את ההרחבה S3 Translator, בפייקפוקס אפשרויות הקסטומיזציה הרבה יותר גדולות.
אם בכל זאת יש חיבה מיוחדת לכרום בהגדרות ההרחבה Google Translate
ורוצים דווקא לתרגם עם הקשת כפתור (למה ?!?) יש לסמן את האפשרות "הצמדה לסרגל כלים" המסומנת בתמונה המצ"ב.

1706624042036.png

למעלה