``נכבוש את השלום ולא את השטחים``

בת-עמי

New member
``נכבוש את השלום ולא את השטחים``

יש כאן מישהו שמוכן להסביר לי מה הבעיה בלכבוש שטחים ולהתיישב בא``י??? נ.ב אני ממש מצטערת שיש לי הרבה שאלות אני פשוט רוצה להתחיל להבין יותר טוב את הראש של השמאל והערבים

B.Shokor

New member
ת-ש-ו-ב-ה ... לבת-עמי... היקרה שלי.

אם הזיכרון שלי עדיין טוב, אני זוכר שבאחד ההודעות שלך הסברת לי מה הפירוש הנכון של המלה ``מת``. לכבוש את השטחים זה אומר שיהיו אלפי/מליוני אחד שתדבק להם את המלה ``מת``. שאלה: אם באו עכשיו הערבים ``וזרקו`` אותך מחוץ לבית ולמדינה שלך, איזה כאב היה יכול להיות לך? תחשובי על זה בינתיים, עד שתוכלי לגלות את התשובה המתאימה בשבילך.

diki100

New member
הזיכרון שלך לא טוב זו הייתי אני

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אמממ סליחה אבל... מי שכבש כבש וחוץ מזה מי היו אלה שהתחילו את המלחמה... אם הזיכרון שלי עדיין טוב אני חושבת שאלו הערבים ואם ידענו שהיה לנו סיכוי לכבוש שטחים שטחים שבהם היו הערבים וכל עוד הם היו בהם אז הביטחון שלנו היה בקרשים אני חושבת שזה בסדר גמור וחוץ מזה הם חשבו שאנחנו חלשים ושהם ינצחו במלחמה והם טעו ועכשיו הם נושאים בתוצאות

dikla100

New member
דווקא כן

אל תשב כל כךה רבה שעות מול המחשב... זה עוזר רציני! פעם אחת ישבתי כל כך הרבה זמן מול המחשב שבטעות שכחתי את השם של המורה שלי כל היום ניסיתי להיזכר עד שבשיעור האחרון שאלתי אותה וזה הי באמצע השנה... אה בטח אתה יודע שמי שלא אוכל לחם זה פוגע מאד בזיכרון? אם לא... אז הנה עכשיו אתה יודע ואם כן.. אז לא נורא שמעת שוב : ) תגיד אז מה דעתך על התאוריה שלי?

B.Shokor

New member
אה, וואלה.. אז תודה..

לא לשבת הרבה מול המחשב? תגידי, כשיש בחורות כמוך שאני ``חייב`` להפוך להם את הכיוון של הראש, איך את לא רוצה ממני לשבת מול המחשב? (סתם בצחוק, אל תקחי את זה ברצינות).. (תאמיני לי שאני מאוד שמח וגאה בבחורות כמוך שכל כך הנושא מעניין אותם). בקשר לפתרון הראשון, אני אשתדל לא להיות הרבה מול מסך המחשב, אני אפחית את זה משעה כל יום לחצי שעה, מתאים? (אגב, אמרת ששכחת את השם של המורה שלך, כאילו אם ישבת שני ימים שכחת את שם בית-הספר.. 3 ימים תשכחי את שם העיר 4 ימים תשכחי את שם המדינה שלך 5 ימים תשכחי את השם שלך 6 ימים תשכחי......... (וחוץ מזה היית יכול לשאול מישהי/ו בכיתה על השם של המורה במקום לשאול את המורה ולעשות פאדיחה, גם את זה אני צריך ללמד אותך?). מי שלא אוכל לחם פוגם בזיכרון? ואו, אני מחפש דיאטנית, כי הרופא אמר לי שאני חייב עוד כמה ק``ג לנורמה של הגוף, כשאמצוא את הדיאטנית אעביר לה את ההערה שלך, יש לך דיאטנית טובה באזור חיפה? על התיאוריה שלך? ע-ג-`-ב-י (בערבית).

dikla100

New member
אמממממממממממממ

לא אין לי דיאטנית... אני עושה את הדיאטוב שלי בעצמי מה קרה? אתה רזה מדיי או שיש עודפים? : ) אני גרה בירושלים ככה שאין לי מושג מה קורה בחיפה. מה זה עג`בי?....

בת-עמי

New member
המצאות

אני לא אוכלת לחם וישבת שעות מול המחשב ולא נפגע לי הזכרון אני לפחות מקווה

בת-עמי

New member
זה לא נכון מה שאתה אומר

הזיכרון שלך לא בדיוק טוב גם דיקלה כתבה לך את זה מי שמתחיל במלחמה צריל לשאת בתוצאות וחוץ מזה שתדע לך שאם עכשיו תפרוץ מלחמה ויכבשו את הבית שלי יהיה לי קשה ואני לא יתואשש מזה בחיים שלי אבל תמיד יש צד שמפסיד ואין מה לעשות. תאמת אפש גם לחזור לגבולות 48 או לחזור לתקפוה שלפני קום המדינה זה פיתרון נהדר. מה זה הטמטום הזה אנחנו כבשנו וזהו והם גרים בשטחים של 67 אז שיגדו תודה ויסתמו

B.Shokor

New member
לבת-עמי...

תמיד יש צד שמפסיד? זה אומר שאת יודעת שאם נפרצה מלחמה עולמית שלישית יש סיכוי 50% שהצד הישראלי יפסיד? והסיכוי הזה אומר שתעזובי את הבית, הזכרונות שלך? שקרובי המשפחה שלך (ואוליי את חס וחלילה) תמותי? ומה עם העתיד של הבנים שלך? ובכלל, למה שיהיה צד שיפסיד וצד שינצח? בשביל מה אנחנו פה? (בשביל שדבר כזה לא יהיה). אף צד לא יפסיד, ושניהם ינצחו, איך? הדו-קיום הוא הפתרון והוא הצעד הראשון.

בת-עמי

New member
אם אני ימות...

זה יהיה במלחמה על המולדת ותפרוץ כאן מלחמה ואולי כמה מלחמות אבל עד שלא יהיה הסכם אמיתי ששני הצדדים מכבדים ורוצים ולא צד אחד נותן ואחד לוקח לא יהיה כאן שלום אולי אפשר ליצור דו קיום לכמה חודשים אבל במצב הזה לתמיד זה לא אפשרי

למעלה