נכנסתי היום לאלרוב נדלן ואלביט הדמייה

מצב
הנושא נעול.

NS101

New member
זה פשוט לא נכון

כבר טענתי את זה בעבר
שככל שמחיר המניה נמוך יותר היא יותר אטרקטיבית. טענתם שמחיר המניה לא רלוונטי, אבל זה נכון רק מבחינה תיאורטית נטו, מבחינת השקעה, כל מה שחשוב הוא מכפיל הרווח, הדוחות שלה, מה היא עושה וכד'. מבחינת כח הקניה של משקיע, מחיר המניה מאוד משמעותי. המחיר גוזר את היכולת שלך להשקיע במניה מסוימת, פשוטו כמשמעו. בסופו של דבר, אפילו שאתה תמיד מסתכל רק על אחוזי תשואה ולא על שקלים, בסופו של יום עדיין הכל מתורגם למחירים במטבע שלנו. בסופו של דבר, הפסדים ורווחים, מחירים של מניות ואג"חים הם במחירים שקליים אבסולוטיים, ולזה יש משמעות.
זה פשוט לא נכון
אין שום משמעות למחיר של המניה מעבר לאינדיקציות כלליות מאוד מאוד. אין שום הבדל דה פקטו בין מניה שעולה 5 שקלים לכזו שעולה 50.

la DVD

New member
אתה צודק

כבר טענתי את זה בעבר
שככל שמחיר המניה נמוך יותר היא יותר אטרקטיבית. טענתם שמחיר המניה לא רלוונטי, אבל זה נכון רק מבחינה תיאורטית נטו, מבחינת השקעה, כל מה שחשוב הוא מכפיל הרווח, הדוחות שלה, מה היא עושה וכד'. מבחינת כח הקניה של משקיע, מחיר המניה מאוד משמעותי. המחיר גוזר את היכולת שלך להשקיע במניה מסוימת, פשוטו כמשמעו. בסופו של דבר, אפילו שאתה תמיד מסתכל רק על אחוזי תשואה ולא על שקלים, בסופו של יום עדיין הכל מתורגם למחירים במטבע שלנו. בסופו של דבר, הפסדים ורווחים, מחירים של מניות ואג"חים הם במחירים שקליים אבסולוטיים, ולזה יש משמעות.
אתה צודק
מי שנכנס לבורסה עם 50 שקל, יהיו כמה מניות שהוא באמת לא יוכל לקנות

lernery

New member
יש מספר מניות כמו החברה לישראל

איזה מניה אי אפשר לקנות עם 10000 ש"ח?
אבל בחו"ל - מישהו אמר כאן פעם (אולי וורן באפט, אולי בוגי, אולי קוביריידר, אולי אדום אחר) שאפשר לקנות גם שברי מניות...

לירני למה שקוראים לך אתה נעלם או מעדיף לצפות

אבל בחו"ל - מישהו אמר כאן פעם (אולי וורן באפט, אולי בוגי, אולי קוביריידר, אולי אדום אחר) שאפשר לקנות גם שברי מניות...
מהצד??ואתה יודע על מה אני מדבר............

lernery

New member
היה לי היום מבחן

מהצד??ואתה יודע על מה אני מדבר............
היה לי היום מבחן
תודה שאתה שואל איך הלך. אם אני נעלם - יש מסרים אישיים, פנה אליי ואני אענה לך. היית צריך משהו? למה לי להיעלם? אני ניבאתי משהו לטווח הקצר? התחייבתי למשהו? אני לא כמוך - אני לא מדבר על הזמן על ירידות, ולא כמו BP BP - לא מדבר כל הזמן על עליות. אני חושב שבטווח הבינוני של חצי שנה יהיה תיקון בשווקים ואולי גם מעבר לזה, אבל אני לא מתיימר להיות מבין גדול ואני לא יודע אם יש בכלל משמעות למחשבה שלי ביחס למה שבאמת יקרה. לעומת זאת, אתה ילד קטן שכל פעם שמעריב יורדת או שהשוק עולה בורח מכאן... מה אתה חושב, שאנחנו משחקים מחבואים?

יש לך טעות חמורה דווקא שמעריב עלתה השבוע18%

היה לי היום מבחן
תודה שאתה שואל איך הלך. אם אני נעלם - יש מסרים אישיים, פנה אליי ואני אענה לך. היית צריך משהו? למה לי להיעלם? אני ניבאתי משהו לטווח הקצר? התחייבתי למשהו? אני לא כמוך - אני לא מדבר על הזמן על ירידות, ולא כמו BP BP - לא מדבר כל הזמן על עליות. אני חושב שבטווח הבינוני של חצי שנה יהיה תיקון בשווקים ואולי גם מעבר לזה, אבל אני לא מתיימר להיות מבין גדול ואני לא יודע אם יש בכלל משמעות למחשבה שלי ביחס למה שבאמת יקרה. לעומת זאת, אתה ילד קטן שכל פעם שמעריב יורדת או שהשוק עולה בורח מכאן... מה אתה חושב, שאנחנו משחקים מחבואים?
חיפשו אותי בפורום ושאלו לאן מוריס בן טובים נעלם..אז אין שום קשר בין מניית הברזל של האריה השואג לזה שאני מדי פעם נעלם מהפורום..מה שקורה בפועל עברתי לקומונה של סמולינה בניהול מעולה של דולר ירוק את סמולינה ובקרוב אני יטרף לצוות אחד מבתי ההשקעות הגדולים בארץ. קליבר רציני ביותר בשוק ההון.

lernery

New member
אני עוקב גם אחרי הקומונה שלכם

חיפשו אותי בפורום ושאלו לאן מוריס בן טובים נעלם..אז אין שום קשר בין מניית הברזל של האריה השואג לזה שאני מדי פעם נעלם מהפורום..מה שקורה בפועל עברתי לקומונה של סמולינה בניהול מעולה של דולר ירוק את סמולינה ובקרוב אני יטרף לצוות אחד מבתי ההשקעות הגדולים בארץ. קליבר רציני ביותר בשוק ההון.
אתה נעלם *מכאן*. מעריב עלתה אחרי הרבה מאוד ירידות, שכנראה גם ימשיכו. ודרך אגב - גם כשהיא עלתה המחזור היומי היה 50 אלף שקל - שזה לא ממש משמעותי.

לירני תבין דבר אחד שאני רושם לך שמעריב היא

אתה נעלם *מכאן*. מעריב עלתה אחרי הרבה מאוד ירידות, שכנראה גם ימשיכו. ודרך אגב - גם כשהיא עלתה המחזור היומי היה 50 אלף שקל - שזה לא ממש משמעותי.
מניית ברזל אני מתכוון בדיוק לימים האלה של הירידות החדות בבורסה שכל הזבל של הנדל"ן מתרסק ורק מניית הברזל של האריה השואג עומדת במקום כמו פלדה...ויודע מה גם את המנייה שלך קליל אני מצטרף לרשימה של מניות הברזל שברשימת מעקב אצלי...

lernery

New member
אני יצאתי מקליל

מניית ברזל אני מתכוון בדיוק לימים האלה של הירידות החדות בבורסה שכל הזבל של הנדל"ן מתרסק ורק מניית הברזל של האריה השואג עומדת במקום כמו פלדה...ויודע מה גם את המנייה שלך קליל אני מצטרף לרשימה של מניות הברזל שברשימת מעקב אצלי...
אני יצאתי מקליל
החלטתי שלא היה טעם להיכנס אליה מלכתחילה ועשיתי את זה על סמך ניתוח חפוז. עשיתי עליה אחוז בודד וזהו. אני לא סוחר יום - אם אני נכנס למניה אני צריך להיות שקט עם הרעיון של להחזיק אותה לתקופה בינונית עד ארוכה. בכל מקרה אל תצפה לדיווחים שוטפים, אף אחד לא חייב לך שום דבר... אני כרגע מחכה לנפילות יותר גדולות. דרך אגב - מעריב נפלה יחד עם כולם והיא לא ברזל בכלל - היא הגיעה לשפל של שנתיים לפני מספר ימים.

la DVD

New member
החברה לישראל עולה 3000 שקל

החברה לישראל עולה 3000 שקל
שזה במילא פחות מעיסקת רצף במעוף וגם לוורן באפט יש מניית B במחיר 1300 דולר

gkeidar

New member
מודע לזה... זאת לא המניה הראשית (האם)...

BRK-B = BRK-A/30 = ~3.6K
ומה שלא טרחתי לציין (לאחרים), שלשער/מחיר מניה יש גם שימוש שדומה לשומר סף (במועדון לילה)... השער עובד כמסננת וקובע למעשה מהו הפרופיל שתחתיו משקיע לא יכול להיות מסווג כדי להחשב 'ברוך הבא/הנכנס'. ולגבי מה שהוזכר/נטען בתגובה אחרת (פה בשרשור) ששמתי לב אליה (אני מגיב עליה כאן מטעמי נוחיות גרידא ואתה יכול אולי להוסיף לה טלאי אם היא לוקה בחסר ויש צורך)... ולענין, לפחות מנסיוני, רק קרנות נמכרות בשברים ואולי אף סלים (ETFים), אבל לא מניות.

lernery

New member
עניתי לך למעלה

ומה שלא טרחתי לציין (לאחרים), שלשער/מחיר מניה יש גם שימוש שדומה לשומר סף (במועדון לילה)... השער עובד כמסננת וקובע למעשה מהו הפרופיל שתחתיו משקיע לא יכול להיות מסווג כדי להחשב 'ברוך הבא/הנכנס'. ולגבי מה שהוזכר/נטען בתגובה אחרת (פה בשרשור) ששמתי לב אליה (אני מגיב עליה כאן מטעמי נוחיות גרידא ואתה יכול אולי להוסיף לה טלאי אם היא לוקה בחסר ויש צורך)... ולענין, לפחות מנסיוני, רק קרנות נמכרות בשברים ואולי אף סלים (ETFים), אבל לא מניות.
עניתי לך למעלה
לגבי מה מוכרים ומה לא - זה לא באמת קו הגנה משמעותי מבחינתי.

משתתף בצערך !!! עדיין לא סוף המשבר...

נכנסתי היום לאלרוב נדלן ואלביט הדמייה
היו לי את הסיבות שלי, אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לשתי המניות האלה לטווח של כמה שנים ולטווח הקרוב
משתתף בצערך !!! עדיין לא סוף המשבר...
תן לים להירגע..מה אתה קופץ עם המניות ?...חכה....

השחילו לכבשים התמימים קולים בלי יכולת לצאת

לכל שבת יש את המוצ"ש והמפולת בפתח..מי שרכש
מניות נדל"ן הולך לשלם כפל קנס כבד מאוד.
עכשיו נראה את הכבשים התמימים מצליחים לקפוץ מבעד לגדר.

BP BP

New member
לכל מוריס בן טובים יש את הסמי יעיש

עכשיו נראה את הכבשים התמימים מצליחים לקפוץ מבעד לגדר.
לכל מוריס בן טובים יש את הסמי יעיש
אולי תוסיף סמי בן טובים ומוריס יעיש. השאלה מאיפה אתה ממציא את השמות ההזויים האלה . אתה חושב שיש בן אדם בשם סמי יעיש שהוא משקיע בשוק ההון או אחד בשם ניר טטונה שכתבת עליו שהוא בן 52. לא מזמן קראתי שהשם ניר הכי מבוגר בארץ הוא בן 44 ואחריו השני בן 42 אז זה לא מתאים לא השם לא הגיל ולא מאמין שיש שם משפחה כזאת . מה שנראה לי שלקחת את ההשראה מניר שעושה טטו בתחנה המרכזית החדשה בתל אביב

מצב
הנושא נעול.
למעלה