נכנסתי היום לאלרוב נדלן ואלביט הדמייה

מצב
הנושא נעול.
גדעון נתפסת עם התחתונים למטה../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

מוריס
אף אחד לא חייב פה דין וחשבון על איזה ני"ע הוא קונה ומתי. אם כבר, עדיף לא לספר אלא רק בדיעבד. אני לא מבין למה נכנסת לניסיון להוכיח שהוא שיקר, למי אכפת בכלל ? שיעשה מה שטוב לו וזהו. ולמה אתה מנסה לעקוב אחרי הפעולות של אנשים בפורום ? למה זה טוב ? אפילו אם הוא נחשב בעינייך ה"גורו" של הפורום בנושא נדל"ן (נניח), אנשים לא חייבים ללכת אחריו והוא לא ממליץ להם לעשות X או Y. די, הנושא טחון.
גדעון נתפסת עם התחתונים למטה

גידעון1

New member
אגב גם אתה קוסם

אז אתה קוסם שהשוק מתרסק מכרת את האחזקות
ב31לחודש רשמת שרכשת100K באלרוב נדל"ן גם עם מכרת לאחר מכן הפסדת במכירה. שנית בהמשך להודעות שלך רשמת שהשארת בתיק50K באלרוב נדל"ן מהקנייה אז נשארת עם ה50K במפולת וספגת מפולת קשה בתיק. רוצה עוד הוחכות בבקשה. אצלי הכל נרשם ביומן וכנ"ל הקנייה של לירני בקליל זמן תאריך שעה ושער קנייה.
אגב גם אתה קוסם
תמיד אחרי שהנסדק אדום אתה "נזכר" לספר לנו שאתה מפוצץ בפוטים. אני לפחות הראתי שכל מה שאתה אומר עלי זה שקר אחד גדול אך כשאתה אומר שאתה מפוצץ בפוטים לי נראה שלכל היותר אתה מפוצץ בזיבולי שכל.

חבוב אני הבאתי לכם לפורום120נקודות קש מני

אגב גם אתה קוסם
תמיד אחרי שהנסדק אדום אתה "נזכר" לספר לנו שאתה מפוצץ בפוטים. אני לפחות הראתי שכל מה שאתה אומר עלי זה שקר אחד גדול אך כשאתה אומר שאתה מפוצץ בפוטים לי נראה שלכל היותר אתה מפוצץ בזיבולי שכל.
ויש תאריכים מתיי רכשתי את הפוטים ובאיזה שער עמד מדד25.

גידעון1

New member
נו אז תן לינקים

ויש תאריכים מתיי רכשתי את הפוטים ובאיזה שער עמד מדד25.
נו אז תן לינקים
תראה מתי הודעת שקנית ואל תראה את ההודעות שאתה אומר שאתה בפוטים רק לאחר המסחר. כמו כן תביא לינקים שמראים שמכרת את הפוטים לפני שהחלו העליות החזקות.

מספר חברים ובניהם דולר ירוק קיבלו במערכת

נו אז תן לינקים
תראה מתי הודעת שקנית ואל תראה את ההודעות שאתה אומר שאתה בפוטים רק לאחר המסחר. כמו כן תביא לינקים שמראים שמכרת את הפוטים לפני שהחלו העליות החזקות.
מסרים חודש מראש על רכישת פוטים לאמצע יולי...אני לא רוצה לנקוב בשמות ולשמור על דיסקרטיות..אבל עם תתעקש אני ישלח לך תאריך זמן ושעה בהן נשלחו ההודעות על איתות קנייה לפני המפולת..

אש אש על המגש כבר נותן לך תאריך שעה על רכישת

מסרים חודש מראש על רכישת פוטים לאמצע יולי...אני לא רוצה לנקוב בשמות ולשמור על דיסקרטיות..אבל עם תתעקש אני ישלח לך תאריך זמן ושעה בהן נשלחו ההודעות על איתות קנייה לפני המפולת..
פוטים בפורום..מעביר את ההוראה לפקידה שתערוך לי את ההודעות על רכישת הפוטים .

ביקשת קיבלת תאריך יום שעה וזאת עוד כמה ימים

פוטים בפורום..מעביר את ההוראה לפקידה שתערוך לי את ההודעות על רכישת הפוטים .
לפני שרכשתי את הפוטים האלה..מכרה זהב לכל הדעות-מחר בבוקר עוד לפני שפתחת את העיניים בבוקר מאת: מוריס בן טוביםו 28/07/07 | 21:11 עוד לפני שפתחת את שתי העיניים תקבל 1.5%- אדום בהמשך היום נקווה שנקבל גם 3%- אדום ואם יהיה לנו מזל נקבל גם 5%- אדום אם בכלל יאהבו אותנו יתנו 6%- אדום-שבוע טוב ואדום שיהיה לך מחר אני הולך לעשות הכפלה על הפוטים ויותר ולדעתי מחר על הבוקר-P 1110 AUG -פותח את השובח ב3500 ו-P 1130 AUG -פותח את השובח ב-5אלפיות בלי למצמץ בכלל..שבוע טוב ואדום ממוריס בן טובים.

מוריס לא כ"כ מהר

לפני שרכשתי את הפוטים האלה..מכרה זהב לכל הדעות-מחר בבוקר עוד לפני שפתחת את העיניים בבוקר מאת: מוריס בן טוביםו 28/07/07 | 21:11 עוד לפני שפתחת את שתי העיניים תקבל 1.5%- אדום בהמשך היום נקווה שנקבל גם 3%- אדום ואם יהיה לנו מזל נקבל גם 5%- אדום אם בכלל יאהבו אותנו יתנו 6%- אדום-שבוע טוב ואדום שיהיה לך מחר אני הולך לעשות הכפלה על הפוטים ויותר ולדעתי מחר על הבוקר-P 1110 AUG -פותח את השובח ב3500 ו-P 1130 AUG -פותח את השובח ב-5אלפיות בלי למצמץ בכלל..שבוע טוב ואדום ממוריס בן טובים.
מוריס לא כ"כ מהר

גידעון1

New member
מספיק לשקר מוריס כתבת את זה אחרי המסחר

מספיק לשקר מוריס כתבת את זה אחרי המסחר
קולים ופוטים ניתן לרכוש עד שעה 17:30 וההודעה שלך נכתבה ב 21:11 אני גם לא רואה איפה רשמת שמכרת את הפוטים. אם לא מכרת אז מהעליות שהיו אתה אמור לפשוט את הרגל

חח,עד שהפרנואיד ההוא יבוא

חח,עד שהפרנואיד ההוא יבוא
ויגיד שאני זה סמולינה,סמולינה היא אתה..................." :)

gkeidar

New member
השוואה בין גזית גלוב ואלרוב נדל''ן

נכנסתי היום לאלרוב נדלן ואלביט הדמייה
היו לי את הסיבות שלי, אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לשתי המניות האלה לטווח של כמה שנים ולטווח הקרוב
נתונים באלפי ש''ח ---------------------------------------------------------------- גזית גלוב אלרוב נדל''ן הון עצמי 4,827,907 735,712 הכנסות 643,798 81,597 רווח נקי 235,297 1,582 תזרים מזומנים 170,469 24,648 ---------------------------------------------------------------- מכפיל הון 1.1 2.34 שער ניה''ע 88.84 ש''ח 47.00 ש''ח

gkeidar

New member
טעות, טעות, טעות

נתונים באלפי ש''ח ---------------------------------------------------------------- גזית גלוב אלרוב נדל''ן הון עצמי 4,827,907 735,712 הכנסות 643,798 81,597 רווח נקי 235,297 1,582 תזרים מזומנים 170,469 24,648 ---------------------------------------------------------------- מכפיל הון 1.1 2.34 שער ניה''ע 88.84 ש''ח 47.00 ש''ח
טעות, טעות, טעות
שערי ניה''ע צריכים להיות הפוכים גזית גלוב 47.00 ש''ח אלרוב נדל''ן 88.84 ש''ח

gkeidar לפי הנתונים שרשמת אתה רומז שאלרוב

טעות, טעות, טעות
שערי ניה''ע צריכים להיות הפוכים גזית גלוב 47.00 ש''ח אלרוב נדל''ן 88.84 ש''ח
מנייה מנופחת לעומת גזית גלוב..אז זה אני ואלוני מנהל הפורום רשמנו מיזמן אין צורך בלהביא קבלות.

gkeidar

New member
אנ'לא מתמצא ברמזים ומניות.. סתם שמתי נתונים..

מנייה מנופחת לעומת גזית גלוב..אז זה אני ואלוני מנהל הפורום רשמנו מיזמן אין צורך בלהביא קבלות.
אנ'לא מתמצא ברמזים ומניות.. סתם שמתי נתונים..

לאחר בדיקה מקיפה של שתי המניות

לאחר בדיקה מקיפה של שתי המניות
אני בהחלט מסכימה עם gkeidar ומוריס אלרוב נדלן מנופחת כמו כדור פורח וגזית הרבה יותר טובה

gkeidar

New member
שידור חוזר (גזית גלוב מול אלרוב נדל''ן)

נתונים באלפי ש''ח ---------------------------------------------------------------- גזית גלוב אלרוב נדל''ן הון עצמי 4,827,907 735,712 הכנסות 643,798 81,597 רווח נקי 235,297 1,582 תזרים מזומנים 170,469 24,648 ---------------------------------------------------------------- מכפיל הון 1.1 2.34 שער ניה''ע 47.00 ש''ח 88.84 ש''ח

gkeidar ללא מילים.

נתונים באלפי ש''ח ---------------------------------------------------------------- גזית גלוב אלרוב נדל''ן הון עצמי 4,827,907 735,712 הכנסות 643,798 81,597 רווח נקי 235,297 1,582 תזרים מזומנים 170,469 24,648 ---------------------------------------------------------------- מכפיל הון 1.1 2.34 שער ניה''ע 47.00 ש''ח 88.84 ש''ח
gkeidar ללא מילים.

la DVD

New member
מה הקשר שער נייר ערך?

מה הקשר שער נייר ערך?
אם כבר תתן שווי שוק

מצב
הנושא נעול.
למעלה