נמאס לי.

Painted Boy

New member
נמאס לי.

כמה שנים שאני מגדיר את עצמי הומו, ונמאס לי. אני בכלל לא מבין למה הסקתי את זה כל כך מהר, לפני שנתתי לזמן לעבור. ועכשיו די, אני רוצה להשתנות. אני לא רוצה חיים של הומו. אני רוצה חברה, משפחה וכל מה שהחיים כסטרייט כוללים. יש פה מישהו שעובר/עבר תהליך כזה? יש לכם עצות? תודה.

marik

New member
הי

בן כמה אתה? למה הסקת ככ מהר? ולמה נמאס לך? (זאת אומרת איך יכול להימאס לך ממי שאתה?)

Painted Boy

New member
אני בן 18.

אני לא יודע למה הסקתי כל כך מהר... אולי פשוט רציתי להוציא את זה, אז סיפרתי לחברים שלי. למה נמאס לי? אולי זאת לא הגדרה נכונה. אני פשוט לא רוצה את זה.

marik

New member
ולמי אתה נמשך?

על מי אתה מפנטז? על מי אתה מאונן? על גברים, נשים, שניהם או אף אחד מהם? כשאתה רואה אישה ברחוב - מה קורה לך? (תאר) כנ"ל לגבי גבר. וכנ"ל לגבי סרטי פורנו של גייז וסטרייטים.

רסקול

New member
מאריק ונער צבוע

אאל"ט הבעיה של הבחור איננה הזהות המינית שלו, אלא איך הוא נפרד ממנה, כי נמאס לו להיות "הומו". לכן, השאלות שלך מובילות אותו אל שום-מקום, כי הוא לא אמר "אני לא הומו" הוא אמר : אני רוצה להפסיק להיות הומו, כי נמאס לי מזה", כלומר הבירור צריך להיות סביב ה"נמאס". לשואל עצמו, "נמאס" מבחינתי מציג איזו התיחסות לא רצינית, שהרי איננו מדברים על אוכל, לבוש או פעילות שיש בידי האדם אפשרות לבחור ולשנות. מדובר על זהות מינית, שעפ"י הרבה דעות מכוננת כבר בשנות הילדות ואולי אפילו היא גנטית. ראיתי בערוץ 8 אתמול סדרה על "הומואים נורמאלים" כלומר גברים שויתרו ביודעין על התרבות ההומואית ועל מאפייניה השונים, חיים עפ"י התרבות הסטרייטית הנפוצה עם בן זוג, או ללא בן זוג, כלומר, ההעדפה המינית שלהם נשארת בחדר המיטות, זהו.

Painted Boy

New member
גם אצלי זה ככה.

כמו בתוכנית שראית. אבל אני לא רוצה לחיות עם בן-זוג, אני רוצה לחיות עם בת-זוג. להקים משפחה נורמלית.

SexAngel

New member
אם אתה יודע מה אתה רוצה - איפה הבעיה?

דומה שיש לך תוכנית מאוד מפורטת של השינוי שאתה רוצה להנחיל בחיים שלך, של המשפחה שאתה רוצה להקים ויצרת לעצמך פתרון לאותו "נמאס לי" שתיארת כאן למעלה. אם ככה, מה מונע את זה ממך? מה טעם ראית לפרסם כאן הודעה אם מראש כבר החלטת על הצעדים שאתה חושב לקחת? יכול להיות שהבעיה שגורמת לך להכריז "נמאס לי" היא לאו דווקא מה שסיפרת לחברים שלך בזמנו, אלא עצם החשיפה? יכול להיות שאתה מרגיש שברגע שקטלגת את עצמך מבחינה חברתית ה'כוח' בלקבוע מה או מי אתה עבר מהידים שלך אליהם... פתאום אתה חייב להיות מה שסיפרת שאתה בלי שום קשר להאם אתה כזה או לא כי הרי בין כה כך יתייחסו אליך. נדמה לך שבמצב כזה הפתרון חייב להיות רדיקלי ואתה חייב לאמץ סממנים הטרוסקסואליים כזה לבטל את האמירה שלך מהיסוד.. הרי מהלך כזה יוכל להשיב לך את ה'כוח' לידיים.... לדעתי הבעיה נעוצה דווקא במשפט שבחרת לרשום כאן "אני רוצה לחיות עם בת-זוג. להקים משפחה נורמלית". אני לא מתכוון לעורר כאן ויכוח על האם משפחה חד-מינית היא נורמאלית או לא, אבל העובדה שאתה מתייחס למשפחה כזאת כלא נורמאלית יכולה לאמר הרבה על מה שגורם לך להרגיש ש"נמאס לך".... לעניות דעתי לספר לחברים או לסובבים אותך על הנטיות המיניות לפני שהן מגובשות מבחינתך או שאתה מוכן להתמודד עם ההשלכות של גילוי כזה - זאת טעות. יכולים לצאת בהצהרות מכאן ועד הודעה חדשה על כמה חשוב להיות אמיתי כלפי עצמך, לא לחיות בשקר ולא לחיות בארון וכו' אבל כמו כל דבר בחיים מהלך לא מגובש שלא חשבת עליו עד סופו יכול להביא לתוצאות לא נעימות מבחינתך, לאותה תחושבת נמאס. יכול להיות שהדברים שאתה אומר כאן הם לאו דווקא מה שאתה רוצה אלא מה שאתה חושב?

SexAngel

New member
אדם לא יכול לשלוט במה שהוא מרגיש, אבל...

כן במה שהוא בוחר לעשות עם ההרגשה שלו... חסרים זוגות נשואים בהם אחד הצדדים מודע לנטיות ההומוסקסואליות שלו אבל עדיין בוחר לחיות בתא נישואין הטרוסקסואלי?! וכן, הבעיה של הבחור היא בנטיה המינית שלו מבחינתו שכן גם ההדים החברתיים שנוצרים נטייתו המינית, כמו במקרה הזה לדעתי, מקורם בגילוי הנטיה. אי אפשר שלא לשייך את הבעיה שהוא מציג כאן למקורה, הגילוי, ולהתייחס אליה כתלושה וכנקודתית כאילו הוא סתם בחור שקם בוקר אחד ומכריז שנמאס לו. נקודה נוספת, אני הייתי נזהר בכל הנוגע לתגובות שאנחנו מפרסמים כאן - בסופו של דבר מדובר באנשים שגם אם הם יוצאים בהצהרות שנראות לנו כ"ילדותיות" או "לא רציניות" חשוב לזכור שהן לא תמיד מעידות על כובד המשקל של הבעיה שהם מציגים כאן. יכול להיות שמדובר בהודעה לקונית מסיבות שונות ומשונות... אני לא קורא להשלות אנשים, אבל גם לא להעמיס עליהם בפרטים. נקודה נוספת, אין דבר כזה "תרבות הומואית". זו איזשהי שטות שגיבב יחצ"ן מועדונים להוט יתר על המידה או אדם שהתיימר להקים את "גיי-לנד" כדי להקל על עצמו וליצור לעצמו סביבה שיהיה לו קל לחיות בה. יש תרבות בילוי הומוסקסואלית, זה משהו אחר....

marik

New member
אני יודע לאן אני חותר

אני מנסה לכוון את הגולש לתשובה שאותה הוא מחפש. בעזרת השאלות שלי הוא יגיע לתשובה שלו בעצמו. אני לא יתן לו אותה כי אני לא יודע אותה. וגם אתה לא. ואני אשמח אם הוא יענה על השאלות ששאלתי אותו.

דאנטה123

New member
איך שזה נראה

פשוט היו לך התלבטויות בגיל 16 לגבי המיניות שלך ובלי להסגר על אם אתה סטרייט, הומו, ביסקסואל או רק קצת סקרן, לקחת את האפשרות הקיצונית והשונה מהמצב שהיית בו. וברגע שפרסמת את המצב הזה לסובבים אותך נלקחה ממך אפשרות הבחירה להיות משהו אחר, כאילו שמותר לך לשנות את מי שאתה רק פעם בחיים. אבל זה לא המצב, אתה יכול בכל רגע לקום ולהגיד שאתה לא הומו, או שאתה שוב לא בטוח ושאתה צריך זמן להבין את זה. במיוחד אם כבר בגיל 16 הגעת למסקנה שאתה הומו ואתה עכשיו רק בן 18. עוד זורמות כמויות מסחריות של הורמונים בדם שלך והמיניות שלך מתעצבת ויכולה להתהפך על ראשה בכל יום. מה שחשוב זה מה שאתה מרגיש בפנים, ולשם באמת יכוונו אותך השאלות של marik. אין טעם להיות סטרייט רק כי אתה רוצה להקים משפחה (לדעתי). אם לא תמשך לאשתך באמת, הרגש ביניכם, לא משנה כמה יהיה קרוב לאהבה, לא יהיה אמיתי וסוחף ותבלה המון זמן בחרטה והתלבטות האם באמת לצידה אתה רוצה לקום בכל בוקר. אומרים (אני ספציפית מתכוון לדו"ח Kinsey) שיש סקאלה של 7 או אפילו יותר דרגות שונות של מיניות בין הומו כביכול "טהור" לסטרייט בצד השני. ש90% מאיתנו הם ביסקסואלים בצורה זו או אחרת ואדם אחד יכול להמשך לכל אחד מהמינים האחרים במידה שונה וגם באופן שמשתנה עם הזמן, או לאף אחד מהם. קח את הזמן ותמצא לעצמך את הנישה שלך ותהיה עם מי שאתה אוהב ומי שמושך\ת אותך. הכי חשוב שתהיה אמיתי עם עצמך ולא תכנע ללחצים שלך הסביבה להיות הומו, לחיות "סגנון חיים של הומו" או מצד שני להקים משפחה ולהיות "נורמלי". אין דבר כזה נורמלי, ואם אתה הומו זה לא אומר שאתה צריך להתנהג בשום צורה ששונה ממה שאתה רוצה ומה שעושה לך טוב. כל אחד שונה בדרכו שלו וזה מה שעושה אותך מיוחד. בהצלחה!

דאנטה123

New member
קינסי הרבה דברים

לא נראה לי שקיים אקט מיני שחשבו עליו באותה תקופה שהוא לא ניסה. פוליסקסואל

רסקול

New member
אהבתי את הפולי..

כלומר - הכלבים, התרנגולות, הפילים בגן החיות, העזים, הכבשים אצל חבריו בחוות, וואווווווווווו

למעלה