נניח והייתם מתחתנים...

Antonio Montana

New member
נניח והייתם מתחתנים... ../images/Emo23.gif

אני יודע שזה נשמע קיטשי, אבל איזה שיר הייתם רוצים שיתנגן בזמן הריקוד של החתן והכלה? אתם יודעים, זה שתמיד יש לפני שכל הדודים מתחילים לרקוד ריקודים מוזרים... אני ללא ספק הייתי הולך על Victims של Culture Club. אמנם, השיר לא עוסק באהבה חיובית, ומעט מלנכולי בהתחלה, אבל בשלב כלשהו התופים נכנסים, בוי ג'ורג' ובאס מלודי ומדהים. בשלב הזה ללא ספק הייתי רוצה שכל האורחים יצטרפו לריקוד. ומותר לבחור רק שיר אחד!

Lady McBeth

New member
Stuck In The Middle With You

השיר האולטימטיבי שלי אבל אני לא אתחתן בחיים אז זה לא משנה
אגב, גם The Muppets Show יכול להיות רעיון אדיר לכניסה לחתונה
המילים מתאימות בול.

Antonio Montana

New member
סטאק אין דה מידל...

לא חשבתי על זה. לא רע, לא רע... למרות שלי בחתונה זה היה עושה קונוטציות של אוזניים כרותות, משום מה...

Lady McBeth

New member
אני מוכנה להתחתן עם בלונד

מה איכפת לי מאוזניים או לא..

lostharpy

New member
אני לא מסוגלת לבחור שיר אחד

אבל סביר להניח שאני אהיה הכי קשורה ל Etta James - At Last הוא נצחי.

Happiest Girl

New member
בתור אחת שעושה את זה עוד 3 שבועות ../images/Emo9.gif

אני יכולה לומר לך מה השיר שאנחנו בחרנו. שהנחה שהבנתי נכון ואתה מדבר על השיר סלואו, אז שלנו יהיה I am You של דפש מוד שיש לו מילים פשוט מדהימות! שיר לשבירת הכוס אין לנו עדיין (בחירה קשה) אבל לכניסה לחופה בחרנו את Only You אבל בביצוע של The Flying Pickets.

Antonio Montana

New member
מזל טוב! ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

שיר שבירת כוס זה באמת קשה... אבל אחלה בחירות!

Happiest Girl

New member
תודה תודה ../images/Emo140.gif

אנחנו מתלבטים כרגע בין True Faith של ניו אורדר ל-She Loves You של הביטלס. הביטלס יותר קצבי ויותר מתאים, לדעתנו, אבל הוא קצת קיטשי ונדוש, לא? ניו אורדר יותר "מגניב" ומקורי אבל הוא גם מדבר בעיקרון על סמים... וגם פחות סוחף. יש עצות?

Antonio Montana

New member
בחירות טובות,

אבל ניו אורדר באמת קצת עגמומי בשביל חתונה... אני הייתי מכניס את Moments in Love של Art of Noise בשלב כלשהו בחתונה. פשוט אחת המנגינות הכי יפהפייות שיש, גורמת לך להתאהב באהבה..

westend girl

New member
קולולולולולולו

אל תגלי מה יהיה בשבירת כוס, תשאירי משהו בתור הפתעה

Happiest Girl

New member
נו, אני פולניה

לבטים הם מנת חלקנו היומיומית ואנו חייבים לחלוק אותם כדי שכמה שיותר אנשים ירגישו במצוקה שלנו גם כן. אבל הכל יכול להשתנות.

Lady McBeth

New member
מזל טוב!!!!! ../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אחלה בחירה, בייחוד דפש מוד

למעלה