נעמת/ן לי מאוד....

I s t a r

New member
נעמת/ן לי מאוד....../images/Emo24.gif

יקירותיי, מאוד נהניתי הפעם מגיחתי לפוורם ומצאתי בו באמת דיונים מעניינים ופורחים וחוץ ממקרה יחיד זה או אחר מצאתי את עצמי נכנסת הנה בשמחה וגם הרגשתי שמתאים לי להתבטא ולבטא את דיעותיי -אני מקווה שבכל זאת תרמתי משהו פה ושם
אני חושבת שבסך הכל הפורום מתפתח יפה מאוד והמנהלות עושות עבודה באמת טובה באיזון כל האנרגיות המתרוצצות כאן. שמחתי לשהות בקרבכן בעת הזו והרגשתי שככלל, באמת אנשים נפתחו וכתבו והתבטאו באופן חופשי ופחות מנוטר וסטרילי וזה בעיני נהדר. בכל זאת, הגיע הזמן שאקח לי פסק זמן מהפורום ואפנה לעינייני החיים (הפורום גוזל הרבה זמן בקריאה וגם בתגובות -באמת!!) ואני מודה לכן על הדיונים הפוריים והמעניינים ועל השהות הנעימה! נתראה שוב בעתיד ומאחלת לכולן עוד הרבה כיף !

../images/Emo140.gif שמחנו לארח אותך

ונשמח גם בעתיד. אני שמחה שמצאת את הפורום מעניין ומזמין, ושמחה שמצאת פה מקום שנוח לך להתבטא בו. אני מאד מבינה את שיקולי הזמן - אני יודעת שהפורום לפעמים שואב אנרגיה וזמן בצורה מדהימה. אז קחי לך אוויר, ותחזרי כשיהיו לך שוב זמן ואנרגיה

efroch99

New member
מה יהיה?../images/Emo2.gif

את ודליה מתוזמנות?
אני לא יודעת אם לשמוח מאחת, או להתעצב מהאחרת. שיהיו לך רק דברים טובים מחוץ לוירטואליה, והדרך חזרה תמיד פתוחה ומקבלת.

luliy

New member
../images/Emo230.gif../images/Emo233.gif../images/Emo233.gif../images/Emo103.gif../images/Emo232.gif הייתי

חייבת להתלהב

למעלה