נפט

מצב
הנושא נעול.

MaD-d0g

New member
נפט

נפט
שלום רב, רציתי לדעת מה ההבדל בין 2 תעודות הסל המשקיעות בנפט "תכלית נפט" ו "קסם נפט" 2 התעודות עוקבות אחרי נפט ה brent בבורסה בלונדון... דבר שני.. איך אפשר לעקוב אחרי מחיר הנפט ? לאתר The Marker יש עמוד של חוזים עתידיים אך הוא מדבר על Crude Oil Light Sweet ולא brent... כמובן שחיפשתי בפורום לפני ששאלתי... תודה

moco10

New member
על פניו, נראה שלשתיהן אותן פרמטרים

נפט
שלום רב, רציתי לדעת מה ההבדל בין 2 תעודות הסל המשקיעות בנפט "תכלית נפט" ו "קסם נפט" 2 התעודות עוקבות אחרי נפט ה brent בבורסה בלונדון... דבר שני.. איך אפשר לעקוב אחרי מחיר הנפט ? לאתר The Marker יש עמוד של חוזים עתידיים אך הוא מדבר על Crude Oil Light Sweet ולא brent... כמובן שחיפשתי בפורום לפני ששאלתי... תודה
על פניו, נראה שלשתיהן אותן פרמטרים
למה אתה חושב שיש הבדל?

NS101

New member
תשובות

נפט
תשובות
שניהם ב-ICE למרות שאני לא בטוח אם הם באמת על אותו של חוזה מבחינת המועד שלו. ואת יכול לעקוב אחרי החוזים פה: http://www.bloomberg.com/markets/commodities/cfutures.html

MaD-d0g

New member
אם כבר יש לי שרשור בעמוד אז אני אשאל עוד משהו

נפט
איפה אני יכול פירוט שינוי יומי של מניה מסוימת ? אם אפשר אז גם את הגרף היומי של אותו יום.. אבל לא חובה. באתר של לאומי טרייד לא מצאתי דבר כזה.. ניתן לראות רק את היום ואת יום המסחר הקודם... תודה

NS101

New member
באתר של הבורסה

איפה אני יכול פירוט שינוי יומי של מניה מסוימת ? אם אפשר אז גם את הגרף היומי של אותו יום.. אבל לא חובה. באתר של לאומי טרייד לא מצאתי דבר כזה.. ניתן לראות רק את היום ואת יום המסחר הקודם... תודה
באתר של הבורסה
www.tase.co.il

מצב
הנושא נעול.
למעלה