נפתח! פורום סלון מזל!

Lori S

New member
נפתח! פורום סלון מזל!

שיהיה בהצלחה לסופר לולה ובכלל

tzfardea1

New member
מזל טוב ובהצלחה ../images/Emo13.gif

עוד לא יצא לי לבקר בסלון מזל, אבל זה נראה לי מקום מעניין ואולי אני אבוא מתישהו

קדימה לדרך!

קו 18 מרכבת ארלזרוב, שאול המלך, קרוב לאיכילוב, אבן גבירול, קינג ג'ורג', אלנבי, העלייה, ועוד

tzfardea1

New member
זה בתכנון

אם אני לא טועה זה קרוב לתחנת רכבת ההגנה, נכון? איך מגיעים משם ברגל?

ברגל?ה

התקלת אותי
מרכבת ההגנה אפשר ל'קחת קו 16 או 4 ואז 18... זה הידע שאני יכולה לתרום

OdedIsNotAfraid

New member
מזל טוב

הרבה ברקים ואין גשם? קח
לא אחת
פרת משה רבנו לא עוזרת
מתקרב? זה סימן שהתחילה האנרכיה.

שלום לכולם

הרי נפתח פורום לסלון מזל, מקום מפגש אינטרנטי לכל האנרכיסטים שוחרי הצדק שבינינו, בקרוב הפורום יהפוך למקום מפגש ומידע אינטרנטי גדול, אני עובדת על הכל ברגע וזה וזה פשוט לוקח זמן, בינתיים תפיצו לחברכם האקטביסטים את כתובת הפורום ובקרוב לא תחדלו לבדוק מה הולך פה מידי יום. ערב אקטסיבטי ביותר (= מיה.

זה לא תלוי בי

אבל כמובן הרי שזה קרמבו טבעוני!!! (לפחות בפורום הזה) אם זו היתה כוונתך.. ? מה דעתכם על שרשור הכרות קטנטן לפתיחת הפורום להיכרות אקטביסטי תפוז החדשים?

פאמקי

New member
מזל טוב לכן,

והמון הצלחה| פעילותכן מבורכת ונפלא שגם פורום פתחתן.חיבוק|.

אישעם

New member
ברכות על פתיחת הפורום

מקום נפלא שאני מאוד אוהב (חוץ מקופת ההתרמה לטלי פחימה).

n0n

New member
בהצלחה!!!

נראה שזה יהיה פורום מעולה. רק דבר אחד שקצת צרם לי - למה אנארכיסטים ושוחרי צדק נהגה בנשימה אחת? באופן אישי לא איכפת לי איך ייקראו לי (טבעונית מטורפת, שמאלנית מניאקית או אידיאליסטית אנארכיסטית) כי אלו רק מילים ובסופו של דבר, עבורי התפיסות שלי פירושן הומאניות ושאיפה לצדק. אבל נראה לי קצת בעייתי להשריש את התפיסה שאידיאליזם פירושו אנארכיזם עבור אלו שאינם שותפים לאידיאליזם הזה ועלולים להשתמש באנארכיזם כעילה ליחס מבטל כלפיו. בכל מקרה, בהצלחה :)! אני מחכה לראות לאן זה יתפתח.

את צודקת בהחלט

אנרכיזם זה לא דווקא אידיאליזם, אך רבים מהאנרכיסטים פועלים למען חברה הומנאית יותר ולמען הצדק שהם מאמינים כי הוא צודק, יש אפשרות שאשנה את הניסוח. תודה רבה

למעלה