``נראה אותך, או.קיי?``

``נראה אותך, או.קיי?``

מילים שנשים אומרות,ומה באמת עומד מאחוריהן: (כבר בתגובות)

`או.קיי`:

זו המילה שבה אישה מסמנת את סוף הוויכוח:היא צודקת,ואתה צריך לשתוק.

`חמש דקות`:

חצי שעה. אבל זו יחידת זמן זהה ל `חמש דקות` עד לסוף התכנית אותה אתה שומע שבסיומה תוריד את הזבל.

וירטו?

בואי מהר, מדברים עליך!

`שום דבר`:

בהחלט יש משהו. `שום דבר` בא לרוב בתשובה לשאלה `מה יש לך?`, ומתאר לרוב את התחושה שיש לאישה כשהיא רוצה לפרק אותך לחתיכות קטנות. סביר להניח שלפניכם וויכוח שיימשך `חמש דקות` וייגמר ב `או.קיי`.

`נראה אותך`(בגבות מורמות):

היא רוצה לראות אם תעז להכעיס אותה בגלל `שום דבר` ולהגיע ל `או.קיי`.

`נראה אותך` \גבות במצב רגיל:

`נמאס לי`, `תעשה מה שאתה רוצה.לא אכפת לי`. בעוד כמה דקות תקבל `נראה אותך` בגרסת הגבות המורמות,ואחריו יבוא `שום דבר` ו `או.קיי`. היא תדבר איתך בעוד `חמש דקות` כשתירגע.

אנחה קולנית:

הצהרה שגברים בדרכלל לא מבינים, שאומרת שברגע זה היא חושבת שאתה חמור,ולא מבינה למה היא מבזבזת עליך זמן ומתווכחת איתך על `שום דבר`.

אנחה שקטה:

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו זה לא לזוז ולא לנשום,והיא תישאר מרוצה.אוליי.

`טוב,בסדר`:

אחד הדברים המסוכנים,שפירושו שהיא תחשוב טוב לפני שתחזיר לך על מה שעשית. בא אחרי `או.קיי`.

`תודה רבה,באמת`:

אמירה שונה מאד מ `תודה`. אישה אומרת לך `תודה רבה,באמת` כאשר היא כועסת ואומרת לך שהרגזת אותה ופגעת בה בחוסר זהירות. בעקבותיה לרוב תבא אנחה קולנית. במקרה כזה אל תשאל `מה הבעיה?` אחרי האנחה, כי התשובה שתקבל תהיה `שום דבר...`

מה שמצחיק אותי

הוא שאנחנו חיים עם הדברים המוזרים האלה. ואנטואיציה ממש תודה רבה לך למרות שזה לקח לך רק חמש דקות. אבל בכל זאת זה באמת רק שום דבר. אוקי!.

קנאקער

New member
תעשה מה שאתה רוצה

שנינו יודעים שאם תעשה את זה סופך יהיה רע ומר!

למעלה