נראה כאילו לעולם זה לא יקרה..

נראה כאילו לעולם זה לא יקרה..

האם אהבה נופלת עליך משמיים?ואם לא,מה אתה צריך לעשות כדי למצוא אותה?לצאת בחיפושים? אני רק בת 17 ומעולם לא היה לי חבר ונראה שהעתיד למציאת אהבה טמון בפייסבוק או באתרי היכרויות.אבל איך מוצאים את הדרך הישנה והטובה לאהבה?האם בצבא זה משתנה?ומה אני לא עושה בסדר שזה כבר לא מגיע?

ככה

בצבע גם יש מצב שתיפגשי מישהו ואוליי תתחילי ללכת למקומות שאת חושבת שיהיו שם ילדים בגיל שלך אני חושב שלא צריך אתרי היכרויות כי זה יכול להיות מסוכן כי יש שם אנשים גם שמחפשים סקס רק ולא קשר רציני אבל מה שאת רוצה

MeWithoutU

New member
שלום למישהי אי שם...../images/Emo13.gif

לא כולם מוצאים אהבה בגיל 17, יש כאלה שמוצאים לפני, יש כאלה שמוצאים הרבה אחרי...זה ממש תלוי. את לא צריכה לדאוג שעוד לא מצאת אהבה, יש כאלה שמוצאים אהבה לפני, ועדין בסוף האהבה נגמרת והם נשארים עם לב שבור. לכן את לא צריכה להיות לחוצה. אם בכל זאת את רוצה "להשקיע" יותר בלמצוא מישהו - כדי שתתחילי להכיר אנשים חדשים. להצטרף לחוגים, ללכת לבלות עם חברות, להסתובב עם חברים, ובכך להגדיל את מעגל החברים שלך ואולי גם למצוא אהבה בדרך. את לא עושה שום דבר לא בסדר... פשוט כל אחד מאיתנו הוא שונה. גם האהבה שלך תגיע

second place

New member
אני חושבת שבדרך כלל בגיל 17

זה נראה כאילו לעולם זה לא יקרה. כי גם אם יוצאים עם משהו לאיזו תקופה זה המון פעמים לא מתפתח לשום דבר רציני. ולרב האנשים שאני מכירה (אני בגילך) לא היה חבר או חברה מאוד משמעותיים אם בכלל. אני מאוד לא מאמינה באתרי הכרויות ובכל מיני שטויות כאלה אלא פשוט בלנסות להגדיל את המעגל החברתי שלך ולנסות להכיר אנשים חדשים. לא צריך לצאת לחיפושים אבל צריך להיות עם ראש נורא פתוח, לנסות להיות יותר מזמינה (במובן נפשי לא פיזי כן?
) ולא לפסול אנשים סתם. עם הזמן זה יגיע, כי זה פשוט מגיע ואלא אם כן יש לך איזה בעיה חברתית ממש נוראית ואת מפחדת לצאת מהבית אני מבטיחה לך שבקורב או לפחות לא במאוד רחוק, תמצאי את הבחור שממש יעשה לך טוב. ואגב שאלת אם אהבה נופלת מהשמיים? אז אני חייבת להודות שבמקרה שלי זה בדיוק מה שהיה. פגשתי אותו בטיול בסיטואציה שבחיים לא הייתי פוגשת אותו שוב. שמרנו על קשר, היה קליק מטורף ותוך דקה נהיינו חברים. אנחנו בקרוב מאוד הולכים לסגור שנתיים מאושרות מאוד של זוגיות. ככה שבאמת, כשהרגע הנכון יגיע, הוא יגיע, בנתיים תהני מעולם הרווקות כי גם לו מה יש להציע

למעלה