נראה לי אתם צריכים לקחת קורס

OK אבל...

אז בגדול הוא לא רשמי אבל אם מעריצים רוצים להתעדכן זה האתר היחיד שמספק מידע אמין-רשמי מהצוות של עמיר .

בלונדינית...

איך זה עובר על חוקי הפורום עם סמנכ"ל תפוז הוסיף את "האתר רשמי" . דבר שני , תקראי את התגובה של המשתמש : ולנטינו לוי . אז מנהל האתר חושב שזה לא רשמי אבל "ולנטינו לוי" ועוד רבים כמוהו חושבים כך . ואת יודעת מה זה בכלל רשמי
רשמי זה אומר שכל העדכונים הם רשמיים מההנהלה בלבד ולא שמועות שאת צריכה לחשוב אם להאמין או לא . כל העדכונים באתר הם רשמיים , אולי בגדול האתר לא נחשב לרשמי , אבל מבחינת המעריצים והתוכן הוא רשמי בהחלט

תגידי את בסדר../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif בלונדינית ...

טוב בלונדינית ... יש נשים שמבינים אותי אחרת זה בסדר ... אני מקבל את זה .. בעיקר כשהן בלונדיניות
אם לא הבנת , כתבתי שבגדול האתר לא רשמי אבל העדכון הם מצוות ההפקה , ההנהלה וכו' (כמו שרשמת) . זה לא מחייב שיפתח ע"י הצוות , מספיק שהמעריץ פותח והצוות מאשר .. אבל נניח שהאתר לא רשמי , וכמו שהמנהל רשם שהאתר לא רשמי , יש קטע שלא שמנו
אליו באתר והוא שרשום "אתר המעריצים הרשמי לעמיר בניון" , זאת אומרת שהאתר הוא לא רשמי מההנהלה של עמיר , אבל הוא רשמי כאתר מעריצים . יכולים להפתח אלפי אתרי מעריצים , אבל יכול להיות אתר מעריצים אחיד רשמי וקיים דבר כזה (יש הרבה אתרים..אני יכול להביא כתובות..למשל לבריטני ספירס)
אה אופס
שכחכתי שאת.. לא חשוב
ולגבי מה שרשמת : "רק סמנכ"ל תפוז ישב והכניס את המילים האתר הרשמי לפורום" אז רק שתדעי שהוא הראשון שיזם את פתיחת הפורום בתפוז , ומן הסתם הוא הוסיף דברים בסיסיים ללינקים למעלה , כמו האתר הרשמי ... את מוזמנת להביא ספר שושן
ב-
נתי ה-

נראה לי אתם צריכים לקחת קורס

כדי ללמוד את משמעות המילים אתר רשמי...כי אתר רשמי הוא לא אתר שנבנה ע"י מעריצים!!! מה שאומר שהאתר בטגליינס הוא לא אתר רשמי (כי הוא לא נבנה ע"י עמיר עצמו או צוות ההפקה שלו) וזה שרשם באתר שלו שהאתר רשמי גם יכול לאכול אותה כשהאתר הרשמי באמת של עמיר יעלה מתישהו. בקיצור עצה מבלונדינית שיותר חכמה ממה שהיא מציגה את עצמה: תורידו את המילה רשמי!

music dude

New member
במקום לדבר שטויות, תשאלי

באתר הרשמי שצויין למעלה, עמיר וצוות ההפקה שלו מעורבים מאוד הם נכנסים לאתר מידי יום קוראים ומתעניינים. אז שאלה אחת קטנה תיתן תשובה אחת קצרה

רשום באתר בפירוש אתר מעריצים

אתר מעריצים לא נקרא אתר רשמי, ועוד לא ראיתי אף אתר רשמי עם סיומת של CJB, כשיש אתר רשמי גם קונים סיומת co.il או com כמו שצריך. מצד שני אם זה הרמה של עמיר בניון, סחתיין. ואני יודעת שהאתר נבנה ע"י מעריצים בלבד! אם עמיר החליט להיות מעורב בזה זה משהו אחר, זה עדיין אבל לא נראה כמו אתר רשמי.

music dude

New member
קצת סבלנות

ונעמיד לו אתה מעולה עם כתובת משלו וכל מה שצריך כיאה לאומן בסדר הגודל שלו

תגובה .. בעיקר ל"לא רק בלונדינית 2"

חחח "לא רק בלונדינית 2" אני יושב מול המסך ונקרע מצחוק.. עלק אתר לא רשמי
אז אולי באתר עצמו צריך להוריד את המילה "מעריצים" והאתר עצמו הוא רשמי
אני אישית מכיר את המנהל של האתר ובקרוב לאתר יהיה סיומת ביו לאומית
ואגב , באתר עצמו בסה"כ יש ספר אורחים ופורום ואני חושב שזה נורמאלי
את יודעת למה
כנסי למשל לאתר הרשמי של שרית חדד\זהבה בן .. יש שם פורום וכל מיני לינקים שזה אותו דבר כמו באתר של עמיר בניון
הרשמי
ואם נתייחס למה שכתבת אז לא צריך להוריד את "הרשמי" . ממ.. גם רשמת שהאתר נבנה ע"י המעריץ אז יש לי חדשות בשבילך
אם תכנסי ל"תודות" באתר , תוכלו לגלות תודות לשמוליק דניאל ואשתו ... אם את לא יודעת , שמוליק הוא המארגן של עמיר
מה.. לא מספיק
אז בקצ'ה.. יש לך גם את עמיר בניון בתודות שזה אומר הככככככככל
מן הסתם אתמול הייתי אצל מנהל האתר וראיתי איך הוא פועל ביחד עם הצוות (שמוליק) . אני כותב את זה כי אני חושב שאת טועה...סליחה , אני לא חושב , אני בטוח
אז.. גם אתר כמו אתרים רשמיים לאומנים אחרים (כמו פורום
) + הצוות (המארגן והזמר) + סיומת בין לאומית (בקרוב מאוד
) . שכחתי משהו
לפני סיבוב ההופעות של עמיר בניון , היתה הופעה גנרלית . להופעה הוזמנו רק הצוות , המשפחה של הצוות , הפקה וכו'.. ואת יודעת מי היה בניהם
אופס! מנהל האתר היה בין המוזמנים... רגע , לא רשמת שהוא מעריץ
את יודעת כמה מעריצים יש לעמיר
הם רק חיכו מחוץ לאולם כמו מסכנים . כל שזה לא סתם מעריץ , הוא שייך לצוות
מחכה לתגובה שלך , ב-
נתי השובב מהמרכז

Nahoum

New member
הערות...

היה כניסה לכולם, היה ניתן לקנות כרטיסים - כולם. ואני נכנסתי כמו כולם - מן השורה. שוב, האתר לא רשמי. וגם אני לא רשמי :)

טוב אולי כי אתה לא רוצה פאדיחות ..

מ..זה מיב'...לא היית רוצה שאנ יפרסם ת'שם שלו...

כולנו מתייחסים לאתר זה

כאל אתר רשמי! יתפוצץ העולם, מבחינתי זה האתר הרשמי! הוא בנוי, ונראה כמו רישמי שבת שלום

למעלה