נראה לכם?

כיף לך ושגם לא תדעי ../images/Emo8.gif

את בתחילתו של פרק שני,בודאי ליוו אותך התלבטויות ותהיות וגם ממשיכות ללוות אותך ואנחנו כאן גם בשביל זה ונשמח להיות שותפים.

מייקי69

New member
היי, אורלי !

גם אני לא הבנתי איך את בטוחה שהוא נשוי? יכול להיות שהוא מיליון דברים שהוא לא רוצה לספר לך... עדיין. יכול להיות שאת צודקת והוא כן נשוי... לי לא קרה מעולם שנפגשתי עם גבר ששיקר לגבי מצבו ה"זוגי". ואני לא מבינה איך מישהו נשוי, חושב שהוא יכול "להתחמק" מהאמת, בסופו של דבר. מה גם (ואולי אני "מתוחכמת" מדי) שנראה לי שגבר נשוי שמעוניין לתפוס זיון דרך קופידון - יטרח להסתיר מלכתחילה את כל עקבותיו ובטח לא יתן לך את כל הפרטים שאמרת שנתן. ואם כן - אז הוא לא חכם גדול. במקרה כזה - הצלחת "לאבד" שקרן טיפש. בקיצור - קבעתם למחר בבוקר? יאללה תשאלי. ולו כדי לראות אותו מתפתל. את יודעת מה? תבקשי אפילו תעודת זיהוי, בחיי. אבל היה והוא לא נשוי.... תצטרכי לשאול את עצמך מספר שאלות (!!!) את יודעת, פרק ב´ לא תלוי רק ב"הם" הוא תלוי גם ובעיקר - בנו !

יווווווו |סמיילי שורק|

הצלחת בדיוק להסביר איך שאני רציתי להסביר אותי ולא יצא לי כנראה
. וגם אני לא נתקלתי . רצוי להגיע לגברים מנקודת פתיחה של "אני בעדכם" , בהחלט בעדכם , והכל פתוח , ואם לא מתאים , לא מתאים , אבל את זה אפשר להרגיש כבר בשניות הראשונות. ומתוך גישה שכזו אין סיבה וצורך להיקלע לתסבוכת של רגשות ושקרים .

אורלי41

New member
ממצאים ועדכונים מהשטח

הבחור נשוי ועוד איך המניאק עוד כעס כששאלתי אותו ישירות מדוע עשה זאת התשובה הייתה.... ברור לי במה את חושדת שאני נשוי. אמרתי נכון מאוד. ואז הגיע המבול מצידו... ונגיד ואני נשוי למרות שאני לא... מה זה עניינך... את צריכה לקחת את הכייף וההנאה מהזמן שנמצאים יחד ואפילו אם אני נשוי באושר ואני נמצא איתך סימן שיש בך עניין ואני נמשך אליך... מניאקקקקקקקקקק המשיך ואמר (שוב) ואפילו אם אני נשוי... אולי יתברר במשך הזמן שאת כזו מקסימה ואני לא יכול בלעדייך ואז אהיה מוכן לעזוב הכל מאחורי ולהיות רק איתך.... ואת בעצם הזוכה.... מניאקקקקקקקקקקקקק ואם בעצם אני מצפה שבעקבות ההכרות שלי איתו הוא יחשף בפני אז יש לי טעות כפי שהוא בטוח שאני לא נחשפתי בפניו. שקר... אפילו היה אצלי בבית. בקיצור..........לדבר הזה אין בושה.....עוד ניסה להוציא אותי אשמה כלומר.... אם כיבה את הפלאפון ובחר להעלם למשך השבת זו בחירה שלו בלבד וזה לא צריך להיות עניין שלי..... מנייאקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

magy

New member
לא נעים לי להגיד......"אמרתי לך"

אבל זה היה שקוף........ ואני כבר כמעט האמנתי........שיש אלוהים...... והתמזל מזלך...................................... באססססססססססססססססססססססה

אורלי41

New member
מניאק זו מילה עדינה../images/Emo67.gif

הקטע המסריח איך החולירות מנסים להוציא את עצמם נקיים ואת הנשים כקטנות.... כלומר... מה החוצפה הזו בכלל לשאול למה נעלם.... אוףףףףףףףףףףףףףףף לחנוק אותו אבל לאט לאט ולחתוך חתיכות חתיכות ושלוח לאשתו במעטפה
ולשים עליו רק דבר אחד...
כדי להאריך לו את התותב

magy

New member
תרשמי גם אותי לבצע

השתלת תותבים לאימפוטנטים.......
PPP

אורלי

זה מרגיז,מוציא מהדעת ובכל זאת,נו הוא ניסה ומה? זה עשה אותך קטנה? לא!!!!!!!!!!!! הוא אינו שווה את הכעס שלך.

מייקי69

New member
במחשבה שניה.....

אני כאן ברצפה מרוב צחוק. אורלי, לא צריך לעשות כלום - הבנאדם אידיוט. והטמטום שלו כבר יוביל אותו לאבדון, בדרך זו או אחרת. לא, פתאום חשבתי על זה. נניח מישהי אחרת, קצת יותר חמומת מוח ממך.... לא את, חס וכרפס... מה, אי אפשר להשאיר פתק קטן לאשה? "שלום, אשתו. לקחתי ביס מבעלך. האמת... לא משהו. אז משאירה לך את התענוג. בתאבון" חחחחחחחחחחח ממש חכם הבנאדם הזה. יאללה, הלאה, ואל תהפכי להיות חשדנית. לא מגיע לך. מה לעשות וגם בין בנות המין שלנו - יש כמה "לא חכמות" במיוחד, וגם לא ישרות במיוחד. זה הרי לא מעיד עלייך, או עלינו, נכון?

למעלה