נשבע לא להצביע יותר שינוי

orizax

New member
נשבע לא להצביע יותר שינוי

הצבעתי שינוי ואני מתבייש!!!!!!!!! מפלגה היושבת ומגנה על ראש ממשלה מושחת התומכת בהארכת ימי מילואים נותנת אזרחות לכל אחד (שמעתם חוק מיהו יהודי - או שחוקים צריך לקיים רק כשמתאים למישהו) אם ש"ס הייתה מואשמת בשוחד הייתם שותקים? הבטחתם להיות מרכז ולא עלה תאנה למדיניות ימין קיצונית נו מה מפלגהעם 15 מנדטים עושה בשלטון הרי לממשלת רבין עם עשירית פיגועים וצמיחה ולא שחיתות טומי (ניצול השואה) קרא ממשלת יודנראט כבר עדיף ש"ס!!!!!!!!!!! לפחות לא מושחתת ובעיקר לא צבועה!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo6.gifאני בספק שהצבעת שינוי...

1. מפלגה המגינה על רה"מ מושחת? אני לא יודע אם שמעת אבל טומי לפיד ביקר את אריאל שרון ובניו (פריצקי גם שלח מכתב רשמי), ומשרד המשפטים בראשותו של לפיד אף הורה ליועץ המשפטי לזרז את מסקנותיו בנושא. 2. תומכת בהארכת ימי המילואים? גם בקדנציה הקודמת הצבענו בעד הארכת השירות. אם זה כל כך מפריע לך, אתה לבטח לא הצבעת שינוי בבחירות... 3. אזרחות לכל אחד?? הצחקת אותי. החוק הבינלאומי קובע כי מדינה חייבת להעניק אזרחות לילידי תחומה. אז זה אולי נורא לך שילדי עובדים זרים מקבלים אזרחות, אבל את החוק הזה קבעו עוד לפני פורז מסתבר... אבל מה שהכי הצחיק אותי, היה הסיום: "עדיף ש"ס, לפחות לא מושחתת ובעיקר לא צבועה!"

razor66

New member
אני ממש אוהב את אלה שהם "מאוכזבים"

למרות שהאמת היא שהם בכלל לא הצביעו שינוי. לפחות שינסו להיות יותר אמינים.

razor66

New member
אני ממש אוהב את אלה שהם "מאוכזבים"

למרות שהאמת היא שהם בכלל לא הצביעו שינוי. לפחות שינסו להיות יותר אמינים.

orizax

New member
סליחה שביקשתי תשובה עניינית

1. התכוונתי ש"ס מושחתת אבל לא צבועה 2. שינוי תמכה בתנועת התעוררות והיו לה טענות לשרון על הצביעות שלו בקדנציה הקודמת שקודם תמך בהתעוררות ואח"כ האריך אבל הו הוולוו שפורז צריך בשביל לתת לילד שלו כדי שיוכל להכנס לבסיס העבירה אותם על דעתם. 3. שינוי שותפה לממשלת ימין קיצונית - לא אמרו משהו על ממשלת מרכז. 4. יש הבדל בין תמיכה לגיטימית במעמד הביניים לבין אמירות תמיכה במעמד הביניים ודאגה לאף אחד תוך קידום מצע (בדיבורים לא במעשים ) של אני ועצמי וזהו (או במילים ברורות לא לעשות כלום ולהשתמש ב - 15 מנדטים רק כדי לעצבן את ש"ס) שינוי הנה תופעה מסוכנת הרבה יותר מש"ס

orizax

New member
שכחתי

בקשר למכתב ששינוי שלחה לראש הממשלה, דיבורים לא עולים כסף. לא חכמה לשלוח מכתב כדי להגיד בעיתון שלחתי. סליחה, זה שינוי עיתון! כותרת בעיתון זה הדבר היחיד שמעניין

סלוניק

New member
ש"ס לא צבועה? זה גם מעלה חיוך../images/Emo6.gif

שינוי תמכה בתנועת התעוררות על בסיס חוק טל. לא התייחסת כלל וכלל לתגובה של דוקטור רודוב שאמרה כי שינוי הצביעה בעד החוק גם בקדנציה הקודמת. אז אם אין לך תשובה שאינה מתחמקת, אני מציע שתחזור בך. לגבי הכניסה לממשלה, אני מאוד שמח ששינוי נכנסה לממשלה. בזמנים של היום אני לא מאמין כי יש להתקטנן ולהחזיר את ש"ס ואגודה לשלטון. תמיכה לגיטימית במעמד הביניים? האם הורדת הארנונה אינה מוצאת חן בעינייך? הורדת המס למעמד הביניים מ64% למתחת ל50% לא טוב מספיק בשבילך? מניעת הקיצוץ בשכר הסטודנטים לא מדבר אלייך? אבל אתה יודע מה, השאלות הללו כבר חוזרות על עצמן בפורום שינוי. אני חושב שאני פשוט אספק לך לינק עם תשובות וזהו. חוץ מזה נושא הפורום הוא נוער שינוי ופעילות הנוער. בימים הקרובים נגבש קוים מנחים לפורום, ואני משער שהודעות כאלה של "מצביעי שינוי" (גם אם אני לא מאמין לך בנושא הזה) שבאו להתלונן יישארו בחוץ. אבל עד שנקבע כללים מנחים, אני מזמין אותך להמשיך לכתוב כאן. רק טוב לך, דן.

ביאטה

New member
לי יש ספק אחר...

אני לא מבינה מדוע מנהלי הפורום אישרו לפרסם הודעה שמנוסחת בלשון כל כך מכוערת.

סלוניק

New member
מנהל הפורום דווקא מחק הודעה אחרת..

ניסיתי להמנע מלכתוב בפורום עד לפתיחה החגיגית + הודעה רשמית, אבל קשה להתאפק.
ולשאלתך ביאטה, כבר מחקתי שתי הודעות של משתמש בשם 'ביזו התורכי' בשל השימוש בקללות ותקיפות. לגבי ההודעה הזו, היא אמנם מנוסחת באופן לא הולם גם לדעתי, אבל אין סיבה למחוק אותה (מה גם שהיא מנומקת בצורה מסויימת). אבל בואי ולא נכנס לויכוח בנושא כאן. על כל פנים, זהו הדיאלוג הראשון בפורום של נוער שינוי. מזל טוב!

orizax

New member
סליחה שהעליתי שאלה ולא אמרתי מזל

טוב באמת צריך למחוק אותי הרי שינוי לא מתמודדת מול טיעונים שלא מצטלמים יפה או שצריך לענות עליהם ביותר ממשפט אחד ממשלת יודנראט (טומי ה"ליברל" אמר) לא נאצה ביקורת לגיטימית כן

למעלה