נשבר לי

נשבר לי

אני לא בטוח אם הגעתי למקום הנכון אבל אני יודע שאני עושה את הדבר הנכון שאני שופך את הלב איפשהו במקום שאנשים לא מכירים אותי. לא שנמאס לי מהחיים או משהו. לכל בן אדם בעולם יש בעיות אין בן אדם שאין לו איזשהו בעיה. כמוני כמוכם. אני נמצא בתקופת מעבר בתקופה של דיכאון ושל משבר פנימי. אחד הסיבות העיקריות לזה היא שעברתי מעיר אחד שהיה לי שם הכל אבל לבד זאת אומרת תמיד הייתי בן אדם שחי לעצמו לא מוקף בהרבה חברים. לא שאני מתלונן על זה כי דווקא טוב לי עם השקט הזה. בוא נגיד שזה שקט שאפשר לשמוע. מה שכן. את המשפחה אני איבדתי כבר לפני שנתיים ח"ו. הם קיימים ברוך השם אבל מסיבות אחרות אני לא עם המשפחה שלי. מסיבה אחרת כלשהו הייתי חייב לעבור לעיר אחרת. וכמו כל בן אדם אחר מצאתי עבודה. וכמובן גם מחפש בית לשכור. כמובן בית קטנטונת כזה לא ארמון ובמחיר סביר. אבל בעיר הזאת שאני מחפש הנכסים שם מאוד יקרים וזה גם תקופה של שנה חדשה של לימודים ויש הרבה סטודנטים שמחפשים וגם תיירים אז המחירים עולים כי יש ביקוש. ומאוד קשה למצוא משהו באיזור הספציפי הזה שאני מחפש. אני לא בא לבקש את העזרה של אף אחד אני רק רציתי להקל עלי ח"ו הלב שלי לא ינזק מזה. די נשבר לי כבר נשבר לי פשוט. מהכל. כמו שאמרתי לכל אחד יש את הבעיות משלו. אבל יש גם פתרונות לכל בעיה צריך רק למצוא את המפתח. ואני חושב שהמפתח לחלק קטן מהבעיות שלי הוא לשפוך את הלב איפשהו אז אל תכעסו עלי על שבאתי עם הודעה לא מעניינת באיזה פורום שבפעם הראשונה שנכנסתי לשם בחיים אני כותב את זה. תסלחו לי.

the lovely lady

New member
אתה בסדר, אל תצטער על כלום ../images/Emo201.gif

אני בטוחה שלכל חברי הפורום אולי קצת יותר מעודדים ממה שאני אומר, אבל בלי יותר מדי מילים אני פשוט מאחלת לך את כל הטוב שיכול להיות בעולם ושהדיכאון לא יימשך תקופה ארוכה ושיגיע לקיצו מהר ודחוף. הלוואי שיתגשמו כל משאלות ליבך.

למעלה