נשים יקרות (כן..גם גברים)

karnity

New member
נשים יקרות (כן..גם גברים) ../images/Emo8.gif

בוקר טוב! לאחר מחשבה ומספר פניות מחברות הפורום, החלטתי להנהיג מדיניות מחיקה חמורה יותר. אין בכוונתי לחסום כל משתתפף/ת שיביעו דיעה המנוגדת לדיעותינו אלא למחוק אותן. לכן, על מנת שלא אמחוק את ההודעות הרלוונטיות לנושא של המשתתפות, אנא הימנעו מתגובה לכל מיני "טרוליות" ושאר "גם-אני-הייתי-פעם-כמוכן-אבל-הילד-שינה-את-חיי"... אלא אם הדבר ממש בוער בעצמותיכן... יום נעים

Mירב

New member
../images/Emo45.gif

וראוי לטיגלון או להוספה למכתב הפותיחה של הפורום. בוקר טוב לך
, לילה טוב לי

karnity

New member
ב"משתתפף/ת" כוונתי כמובן ל"משתתף/ת"

מתנצלת על שגיאות הדפוס... פשוט נורא מוקדם לי בבוקר...

קספיאן

New member
מהלך תמוה

אם תמחקי את כל ההודעות של המשתתפים המביעים דיעה מנוגדת, הפורום הזה לא יחיה זמן רב. חלק מעצם קיומו של פורום זה ניהול דיונים על נושא הפורום. ואם תשימי לב, רוב ההודעות בפורום עד עכשיו התחילו ממשתתפים שהביעו דיעות מנוגדות. מחיקת הצד השני זו לא דרך דמוקרטית או הולמת לניהול פורום. אבל כמובן שאת מנהלת הפורום וזו זכותך המלאה. זו דעתי.

karnity

New member
דמוקרטיה?!

מעניין... מדוע לדעתך מתבקש באופן טבעי כי הדיון יהיה דמוקרטי?? הפורום הזה לא הוקם כדי ששוב ושוב יכנסו אליו נשים או גברים, שיספרו לנו על ילדיהם הנפלאים וכמה אנחנו מפסידות בבחירה שלנו...וששוב ושוב נגרר בלית ברירה לויכוחי-סרק מתישים... לא זו המטרה! מטרת הפורום היא ליצור דיאלוג בין אלה מאיתנו שכבר החליטו...ועל ההיבטים של ההחלטה... אין בכוונתינו לדון אם כן להביא ילדים או לא.. ולכן החלטתי על הנהגת מדיניות יותר קשוחה...

SaraGubits

New member
נראה לי שבפורום הזה תהייה

תחלופה גבוהה, מפני שכל פעם שמישהו יחליט שהוא בסוף כן רוצה ילדים, יעזוב ויצטרף לפורומי הורים. בכל אופן יש לי חברה בת 50 שלא רצתה ילדים ולא תרצה. יש לה 2 חתולים אחד שחור ואחד לבן, והם חמודים מאד. אז מה, לא מפריע לי, כל אחד ומה שבא לו, מי שלא רוצה ילדים, לא חייב, זה זכותו על גופו, אז אנו חברות טובות. מבינה אותכם, זה באמת מעצבן להיות מותקפים בהטפות להולדה מה שממש לא בא לכם!! (אפילו שאני לא מבינה איך אפשר לא לרצות ילדים) רק התחתנתי עם בעלי, חמותי כל חודש שאלה את בעלי האם יש משהו חדש, כלומר אם אני כבר בהיריון והתעצבנתי על זה נורא. אפילו שכן רציתי ילדים.

למעלה