נשים שלא גומרות בחדירה

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

לא אחת תהיתי אייך נשים מסויימות גומרות בחדירה,איזה כייף להן בשעה שאני צריכה לקחת את המקל ולשחק עם עצמי בכדי לגמור.​

ובעצם אייך זה אצלכן?
יש שיגידו לי"מה זה משנה אייך-העיקר שאת גומרת..ועדיין.

לא אחת תהיתי אייך נשים מסויימות גומרות בחדירה,איזה כייף להן בשעה שאני צריכה לקחת את המקל ולשחק עם עצמי בכדי לגמור.​

ובעצם אייך זה אצלכן?
כבר כתבתי בדיון "מקצועי" שיש כאלו שבכלל לא מתרגשות מירידה ומעדיפות רק זין... לעומת זאת, יש לי כרגע מישהי שגומרת גם מחדירה, אבל רוצה בעיקרון רק לשון ויכולה לוותר לחלוטין על התחושה הפנימית :-P:

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כבר כתבתי בדיון "מקצועי" שיש כאלו שבכלל לא מתרגשות מירידה ומעדיפות רק זין... לעומת זאת, יש לי כרגע מישהי שגומרת גם מחדירה, אבל רוצה בעיקרון רק לשון ויכולה לוותר לחלוטין על התחושה הפנימית :-P:
לא מוותרת...;)על כלום.

alongrin100

Well-known member

ובעצם אייך זה אצלכן?
כל אחת והמנגנונים שלה.
היו לי כמה שהתקשו לגמור בחדירה.
מצאתי שלשלב גירוי חיצוני תוך כדי עזר מאד לקדם את העניינים. אם זה אצבעות או סיוע של ויברטור מבחוץ.

החוויה המתסכלת ביותר הייתה לי עם מישהי שלא יכלה לגמור בכלל. אף פעם בחיים שלה לא חוותה אורגזמה בשום צורה.

אבח"י

Well-known member

ובעצם אייך זה אצלכן?
גם אני לא גומר מחדירה, בחיי. כבר שנים אני אוסר על חדירה אליי, רק מכאיב ולא מענג ואני לא גומר. אבל בעניינך - למדתי לאביין ולענג את בת זוגי ל-מולטי אורגזמות באמצעות טיפול ארוך ומאסיבי בפות שלה.

גם אני לא גומר מחדירה, בחיי. כבר שנים אני אוסר על חדירה אליי, רק מכאיב ולא מענג ואני לא גומר. אבל בעניינך - למדתי לאביין ולענג את בת זוגי ל-מולטי אורגזמות באמצעות טיפול ארוך ומאסיבי בפות שלה.
אפשר לסכם שלא להשתמש במילה "פות" :oops: ?

אבח"י

Well-known member
אך ורק "כוס".... אי פעם השתמשת במילה אחרת באמצע זיון? או שגבר אמר לך בלהט הקרב "אני מת לאכול לך את הפות", או, אני רוצה להרגיש כמה הואגינה שלך רטובה... וכו' וכו'..
מעניין, שפתך אינה שפתי, וכוס מאז ומעולם נחשבה במחוזותיי מילה גסה במיוחד.

אבח"י

Well-known member
פעם הייתי מאוד ביישן. לומר כוס לאשה היה טאבו מוחלט, אבל השתניתי... ושוב, מה כן? "יש לך פות יפה" ? ולמה "זין" כן, וכ.... לא?
כן, מה רע בזה?
כשהייתי כבר בן זוג של זוגתי השתתתפתי באיזו רביעייה עם חברה שלה והמאהב התורן של חברתה, בחור צעיר, אולי חייל ואולי קצת אחרי צבא. ההיא, החברה שלה אמרה לי: תראה איזה פות יפה יש לחברה שלך, מסכים?
חשבתי לתומי שהזין של החבר שלה יותר יפה מכל דבר שראיתי סביב, והוא זכה למ3י3ה מגבר, והבנתי אח"כ שנכווה במכוות שפתי הגבר ולשונו ואהב את זה מאוד מגברים.

כן, מה רע בזה?
כשהייתי כבר בן זוג של זוגתי השתתתפתי באיזו רביעייה עם חברה שלה והמאהב התורן של חברתה, בחור צעיר, אולי חייל ואולי קצת אחרי צבא. ההיא, החברה שלה אמרה לי: תראה איזה פות יפה יש לחברה שלך, מסכים?
חשבתי לתומי שהזין של החבר שלה יותר יפה מכל דבר שראיתי סביב, והוא זכה למ3י3ה מגבר, והבנתי אח"כ שנכווה במכוות שפתי הגבר ולשונו ואהב את זה מאוד מגברים.
אתה רואה..... האסוציאציה שלך היא "זין" . למה לא "פין"? בחיים, אבל בחיים לא שמעתי במיטה את המילה פות, לא ביחיד, לא בזוג, לא בשלישיה ולא ברביעיה. ולא מזמן היתה לי יזיזה ביישנית, וכששאלתי אותה מה היא רוצה, אמרה "שתרד למטה", שאלתי "איפה את רוצה את הלשון שלי"? אמרה לי "בכוס" ....... I rest my case

אבח"י

Well-known member
אתה רואה..... האסוציאציה שלך היא "זין" . למה לא "פין"? בחיים, אבל בחיים לא שמעתי במיטה את המילה פות, לא ביחיד, לא בזוג, לא בשלישיה ולא ברביעיה. ולא מזמן היתה לי יזיזה ביישנית, וכששאלתי אותה מה היא רוצה, אמרה "שתרד למטה", שאלתי "איפה את רוצה את הלשון שלי"? אמרה לי "בכוס" ....... I rest my case
המקרה שלך אינו תואם המקרה שלי :) אני אומר זין כי כך קראו לו מהיום שנולדתי ומלו, חתכו לי את העורלה. את המילה "כוס" אני מכיר רק מקללות, ומאמא שפעם אמרה לי, אחרי שקיללתי את אחי "כוס אמק" אן אני מעוניין לראות כוס. לפעמים אני משתמש בידית, דגל, חנית וחרב, איבר, בולבול. אבל לא תשמע אותי מדבר על שמוק, זובי וכו'

המקרה שלך אינו תואם המקרה שלי :) אני אומר זין כי כך קראו לו מהיום שנולדתי ומלו, חתכו לי את העורלה. את המילה "כוס" אני מכיר רק מקללות, ומאמא שפעם אמרה לי, אחרי שקיללתי את אחי "כוס אמק" אן אני מעוניין לראות כוס. לפעמים אני משתמש בידית, דגל, חנית וחרב, איבר, בולבול. אבל לא תשמע אותי מדבר על שמוק, זובי וכו'
באנגלית יש מגוון הרבה יותר מייצג לאיבר המין הנשי. כנראה שאליעזר בן יהודה לא התעניין יותר מדי בתחום והשאיר אותנו מתוסכלים עם "פות". בטח היה הומו.....

אבח"י

Well-known member
דווקא לא היית פוסל, יש בו משהו נשי... רק בגלל האסוציאציות של המילה באנגלית אני מנוע להשתמש במילה הזו.
מה לי ולנשיים?
שחרר את הסטריאוטיפ המטופש של הומו הוא גבר נשי.
אחד ממאהביי לא היה נשי, והיה גם טייס בחיל האוויר.

למעלה