נשלח אלי אי מייל ובו

קודקוד

New member
נשלח אלי אי מייל ובו

היה ATTACHMENT פתחתי,אבל המחשב מודיע לי : ``לא נמצאו התקני ISDN ,יש להתקין ISDN ולאחר מכן להפעיל את אשף(?!) התצורה(?!) פעם נוספת. מה זה אומר? מה אפשר לעשות?

@poet

New member
דבר ראשון

לעולם לעולם לעולם לעולם לעולם לעולם לעולם אל תפתח קבצים שמצורפים מבלי לבחון אותם באנטיוירוס או לדעת מי שלח אותם דבר שני: הקובץ שהתקבל אצלך הוא בוודאי איזה טריגר לאינטרנט אולם הוא מבקש שאילתה למודם וכניראה רק אנשים עם isdn (מודם מהיר פי 2 בממוצע ממודם רגיל) יכולים לגשת אליו או שאולי מישהו שלח לך איזה דרייבר תתאר לי איזה קובץ זה

קודקוד

New member
פואט

לא פתחתי בלי אנטיוירוס. איך מתארים קובץ? תודה על תשובתך.

@poet

New member
תיאור=

גודל הקובץ שם הקובץ מי האדם ששלח אותו

קודקוד

New member
פואט

מזל שלא היה לי במחשב מה שהיה צריך להיות שם כדי לפתוח את הקובץ! גודל הקובץ היה 127 והשני 16. הוא נשלח ממישהו שאני איתו בקשרי ידידות,ולכן פניתי אליו ושאלתי אותו,על מה זה. בתגובה לשאלתי קיבלתי תשובה שזהו וירוס! שנשתל אצל אותו חבר,וכל פעם שהוא שולח אי מייל,מיד נשלח גם הקובץ הזה. עכשו ,כמו שאמרתי לך בדקתי באנטי וירוס,והכל היה בסדר,אלא שהאנטי וירוס לא מעודכן. בבית לא מרשים לי יותר להוריד תוכנות,ככה שידי קשורות,מצד שני גם הם לא מעדכנים,טוב אבל זו כבר בעיה פנימית אצלנו,שלא קשורה לכם. בכל אופן ,תודה פואט. :)

@poet

New member
לאט לאט

דבר ראשון להפסיק לקבל מכתבים מאותו בן אדם ולא משנה כמה חבר נחמד הוא דבר שני עם איזה אנטי וירוס אתה משתמש? אני אדריך אותך איך לעשות עידכון :) תקשיב קודקודוש ברגע ::שאתה מציג בעיה זאת מיד הבעיה שלי ושל אייל peace

קודקוד

New member
יש לי אנטי וירוס

נורטון בטוח;2000 כנראה-כי הוא לא מעודכן. תודה רבה,פואט.

Ey@L

New member
הסברים כיצד לעדכן?

כנס ל-התחל/תוכניות/norton antivirus live update... ושם לפי האשף הוא יעדכן לך את רשימת הוירוסים והתוכנה. (אל תשכח להיות מחובר לאינטרנט בזמן הרצת האשף - חצי מהאנשים שוכחים זאת )

קודקוד

New member
יכול להיות שהאנטי וירוס

של המחשב נמצא בתוך תוכניות בתוך INOCULATEL T PERSONAL EDITION כי לא מצאתי ישירות מתוכניות NORTON ANTIVIRUS את האמת גם איפה שהייתי לא נמצאה האבדה,אבל אם יתכן שזה ימצא היכן שציינתי שחיפשתי,אמשיך לחפש,אם לא,תעדכנו אותי ותגידו מה עושים עכשו. בתודה קודקוד.

Ey@L

New member
תשובה

תנסה אולי להגיע ישירות לקובץ העידכון של האנטי וירוס. לחץ התחל/הפעלה ורשום C:\Program Files\Symantec\LiveUpdate\LUALL.EXE במידה ואתה לא משנה את המחיצות כשאתה מתקין הקובץ אמור להיות שם. ואח``כ תעבור לפי ההוראות כיצד לעדכן. נ.ב חשבתי לרשום לך את זה היום בצהריים אבל אז ניזכרתי שאתה מעדיף שארשום את זה אחרי יציאת השבת (-;

למעלה