נשמע לכם רציני??

נשמע לכם רציני??

½½½½½ מחפש\ת עבודה? בוא\י ל: דפי אסף -תנאים סוציאליים -שכר מעל הממוצע / עמלות -שעות גמישות -אפשרות לרכב צמוד -אפשרות למגורים (בניו-ג'רזי או לונג איילנד) 9- סניפים ברחבי ניו-יורק וניו-ג'רזי לנוחיותך -אווירה נעימה -מנהלים מקצועיים -מגוון תפקידים -אפשרות קידום -אתגר מובטח -עבודה עם קהל אמריקאי וישראלי -הנפקת אשרות עבודה תוך שבועיים 1-800-261-2799 קווינס

טל ר

New member
תתקשרי ותשאלי

איזה סוג ויזה מקבלים תוך שבועיים. נשמע לי Too good to be true (ובד"כ זה אכן המצב), אך מי יודע, אולי טעות בידי. טל.

jethro1

New member
קצת על דפי אסף

זו חברה מבוססת בבעלות ישראלית שמפיקה דפי זהב לאוכלוסיה היהודית והישראלית בארה"ב. האמת היא שאני מכיר אותם מקרוב כי עבדתי שם במשך חודשיים במשרדי החברה בקווינס. למרות שעובדים שם די הרבה אנשים, רובם במכירות בטלפון ומדלת אל דלת, לא יצא לי לפגוש משהו שקיבל אישור עבודה דרכם וגם אני עבדתי לא חוקי עד שקיבלתי את האישור המיוחל, לא דרכם כמובן. כל העסק שלהם זעק 'לא חוקי' אבל לא הייתי פוסל אותם על הסף ואם הם מפרסמים שהם מספקים אישורי עבודה אז אולי כדאי לשאול בכל זאת. הכסף, אגב, היה לא משהו אבל בהחלט סביר עבור עבודה לא מקצועית/לא חוקית. שיהיה בהצלחה

Harleydude

New member
רגע

יש מצב לקבל אישור עבודה אחרי שכבר קיבלת סטטוס של מהגר לא חוקי?

jethro1

New member
ויזת J2 מאפשרת עבודה

אני נמצא תחת ויזה המאפשרת לבקש אישור עבודה. פשוט לקח זמן עד שהגיע האישור אז בינתיים עבדתי במשרדי דפי אסף.

inbalich

New member
כל מי ששמע את צמד המילים "דפי אסף"

אמר לי לא להתקרב אליהם!!! אמרתי, אולי בכל זאת אני אנסה, הייתי נואשת למצוא עבודה, אפילו הייתי אצלהם בראיון, אבל ישר אח"כ התקשרתי ואמרתי שלא מתאים לי. אני אומרת: לפעמים שמועות הן רק שמועות, אבל אוסיף: שמועות לא נוצרות מעצמן... כמו שמישהו כבר אמר לפני: to good to be true אם את מחפשת עבודה בניו יורק, אז נכון שרוב המודעות ב"ידיעות אחרונות" חוזרות על עצמן, אבל תמיד יש כמה חדשות ושווה להסתכל כל שבוע...

inbalich

New member
לא ממש יודעת

לפעמים זה עניין של תחושה. ישבתי אצלהם במשרד והקשבתי למראיין, והוא נראה לי אדם נחמד, אבל היה משהו באמינות שלא ממש נראה לי... תקראי לזה תחושת בטן, ובנוסף על זה כל השמועות... זה פשוט הופך למן "עיסת לא כדאי" אם את מבינה למה אני מתכוונת...

jethro1

New member
לא, אני לא מבין למה את מתכוונת

אולי כדאי, כשאת נותנת עצות לאחרים, שתבססי את דבריך על עובדות וניסיון ולא על תחושות בטן מסתוריות או הרגשה כללית לא טובה. כמו שאמרתי, אני עבדתי שם והמקום בהחלט לא נורא כפי שציינת. יש אנשים נחמדים יותר ויש פחות, אבל ככה זה בכל מקום. זה מקום מבוסס שקיים כבר כמעט שני עשורים, הם משלמים משכורות בזמן בדיוק כפי שהם צריכים ועומדים בסיכומים שהם סגרו איתך. זה שהם מעסיקים עובדים בצורה לא חוקית זה עניין משני, שהרי הישראלים שבאים לעבוד שם בדרך כלל נמצאים תחת ויזה שלא מאפשרת עבודה. מעבר לכך, כפי שציינתי, השכר עצמו גבוה מהמקובל לעבודות כאלה. אז שוב, עצתי לגברת גבנ"צ, ללכת ולשאול אותם לגבי אישורי העבודה שהם מפרסמים וללכת לבקר במקום לפני שמחליטים.

דיקלוש99

New member
לא להתעסק איתם..

אותי הזהירו כשהגעתי לניו יורק שהמקום שלא כדאי לי להתקרב אליו זה דפי אסף.. לא מקבלים שם משכורות בזמן ובכללי העבודה שלך זה לעבוד על אנשים בעיניים.. וממש לא מקבלים אישור עבודה!!!

למעלה