נתונים מלאים על היקף הריסת ה-

ד ר ו ר 1

New member
נתונים מלאים על היקף הריסת ה- ../images/Emo82.gif

נתונים מלאים על היקף הריסות הבתים מפי ארגון זכויות האדם - בצלם 198 משפחות נותרו ללא קורת-גג
ארגון זכויות האדם בצלם ערך תחקיר על פעולת צה"ל ברפיח בסוף השבוע. מהנתונים עולה כי: 116 בתים נהרסו 198 משפחות נותרו ללא קורת-גג 1,160 תושבים איבדו את ביתם מתחילת 2004 הרס צה"ל ברפיח 284 בתים; 2,185 תושבים נותרו ללא קורת-גג. מאז תחילת האינתיפאדה הרס צה"ל 1,800-כ בתי מגורים במחנה הפליטים רפיח. הכאב על מות החיילים אינו מצדיק את הפגיעה החמורה באזרחים, שלא היו מעורבים בלחימה. זוהי פעולה בלתי-חוקית, שאסור היה לישראל לבצעה
בצלם קורא לראש הממשלה להורות מיד על ביטול המשך פעולות ההריסה המתוכננות, לספק מגורים חלופיים לכל המשפחות שאיבדו את ביתן ולפצות אותן. (ראוי לציין כי נתונים אלו הועלו לפני כניסת צה"ל לרפיח ביומיים האחרונים...)

חחחחחחחח

איזה שטויות! משווה רכוש לחיי אדם? כמה יהודים נהרגו? פי 10 אנשים מתו מאשר רכוש ועוד ערבי?! בשביל מה אתה מביטא את הנתנוים האלה? לרחם על הערבים? להגיד כמה שהם מסכנים חסרי רחמים ולהאשים את צה"ל שעושה הכל מצוין? למה לעזעזל להביא להם פיתצויים על בתים שלהם שנהרסו? סבבה שיביאו פיצויים לכל אותם המשפחות שקורביהם נהרגו? במקום לביהא נתנוים על הדברטים שקרו למדינת שיראל אתה מביא נתנוים על משהו שקרה לערבושים ועוד רכוש?! מעניית ת'תחת כמה בתים נרסו <חח עלק בתים בטח איזה קרוונים או קופסת קרטון>

ד ר ו ר 1

New member
../images/Emo12.gif

לצערי, מדבריך נודפת גזענות , וצר מאד למשמע הדברים שהעלת. אך הנה, בכל זאת, תגובתי לטענותיך הגזעניות והלא מדויקות: לא היתה השוואה בהודעתי בין רכוש לחיי אדם. כמו שנכתב ע"י ארגון בצלם, על אף הצער העמוק של כולנו מפגיעה בחיי אדם, בפעולות שנעשו, אין שום הצדקה לכך שצה"ל יהרוס בתיהם של אנשים חפים מפשע, ויגרום לבני אנוש להשאר חסרי קורת גג, נטולי אמצעים בסיסיים (למרות שגם חלק מהאמצעים האחרים נגרעים מהם בכל מקרה), לילדיהם, שאם הם בכל מקרה לא הולכים לבי"ס בגלל מחסום\סגר\"כיתור"\מבצע\אנד וואט אבר, גם בבית שלהם הם לא יוכלו להשאר כי הוא נהרס משום מה... בנוגע לשאלתך מדוע אני מביא נתונים אלו, המדברים על האסונות שנעשים להם, ולא על אלו שלנו, כתוצאה מהכיבוש הזה ומהטרור, אני אענה כך: אני מעדיף להסתכל קודם כל על מה לא טוב אצלי, ולתקן את זה. אני בהחלט מודע להשלכות של המאבק הזה על שני הצדדים - פלסטינים וישראלים כאחד. אך אעדיף להתמקד בנו על מנת לתקן את המעווט אצלנו. אגב- כתבת - "...שיביאו פיצויים לכל אותם המשפחות שקורביהם נהרגו..." - אני בטוח שמביאים. וכך גם צריך לעשות עם אלו שבתיהם נחרבו בדרך זו, ע"י ישראל: להעניק להם פיצויים. כן לשלום
שתי מדינות לשני עמים

כן?

אתה "בטוח שמביאים פיצויים" אז זהו שלא הם שמים ז*ן עלינו ועל ההוריגם שלנו הם יוצאים לרחובות לחגוג כשנהרגים שלנו, ולא, אף אחד לא מצטער על מחבל שהתאבד והרג אנשים, הרס משפחות תוכל למצוא אחד כזה שהצטער אי פעם על פיגוע שחברו ביצע? ממש לא אז אולי הבולישט שאתה אומר עובד על חברים שלך אבל לא על רבים אחרים... עלק נוער יחד... למה לא? תקראו להתראות ישראל שלום פלשתין איזה שתי מדינות ל2 עמים? המדינה היחדידה שתהיה פה זו מדינת ישראל ולא שום מדינה אחרת!!!!!! הדעות שלך מאוד נחמדות אבל לא מעשיות בגלל אנשים כמוך לא ישרא פה כלום תחשוב טוב טוב מה אתה אומר כי אתה גם זה שיש פיע בבחירות ועצוב אם יהיו דיעות רבות הזהות לשלך... מאוד עצוב ומבייש את העם היהודי

ד ר ו ר 1

New member
../images/Emo41.gifתגובה../images/Emo41.gif

ראשית- בנוגע לפיצויים- משפחות ההרוגים מקבלות פיצויים מהמדינה וממשרד הביטחון. אך זה לא הדיון כרגע. את מצטערת על זה שלילד בן שנה\שנתיים\שלוש וכו' אין איפה לישון עכשיו? זה לא משתמע מדבריך... אני אומר לך את האמת - כל האירועים והשמחות שהם עושים לאחר פיגוע, נורא מגעילים, ולא אנושיים. אני גם מאד מטיל ספק באמינות של הדברים הללו. בתוכם הם לא הכי שמחים מזה שהשכן\החב\האח\האב\הבן וכו' נהרג. הם רק מראים את זה לטלוויזה. דעותיי לא אמור לבזות את העם היהודי, להפך, להראות לו שיש גם קול הומאני בנוגע למצב, ולא רק להרוס ולהרוג, בלי לשים לב על מי דורכים, מה שהפך להיות קצת בשגרה בזמן האחרון, לדעתי. אפשר אחרת. זה לא דבר אוטופי. לכן אני ועוד רבים אחרים מנוער יחד, מיחד, מצעירי יחד, וכמובן- מתנועת הנוער הגאה של יחד - הצבעים שלנו, הגיעו לעצרת בשבת וקראו - כן לצאת מעזה!. כן לחזור למו"מ! - לא לטרור!, לא לאלימות. אני מקווה מאד שתביני שהמלחמה הזאת לא מועילה. לסיכסוך הזה אין פתרון צבאי! יש פיתרון אחד - משא ומתן ללא תנאים מקדימים!.

אתה די טועה

זה כל הקטע שמשפחות ההרוגים מקבלות פיצויים מהממשלה לשנו...אם קורה להם משהו הם לא מקבלים מהשממלה שלהם ומערפאת ומאלה האחריאם עליהם פיצויים- הם מקבלים מאיתנו לא משנה מה יקרה הממשלה שלנו תהיה אחראית ותשלם את המחיר חס וחליליה שהם יוצאיו אגורה מכספם כדי לעזור ליהודי נכון הם לא שמחים שכל אלה נהרגים כי זה חבריהם נהרגים אבל הם מאוד שמחים שכאנחנו נהרגים! ההפך- לסכסכוך הזה יש רק פתרון אחד- פתרון צבאי צריך לגרש אותם מהמדינה שלנו ולתת למצרים שליטה עליהם.. ככה הם ילמדו לחיות ות'אמת לא מעניין לי מי מת אצלהם ולמה. אני לא אורמת שאני משחה שהם נהרגים חס וחלילה. אבל לא אמרו לעניין אותי מי חולה אצלהם, למי אין בית, ואצל מי הילד לא אכול בעיה שלהם! יש להם כסף שהם מקבלים שיתסדרו איתו! לא בעיות שלי שאת הכסף הזה מקבלים אירגוני הטרור אני לא מצטערת שלילד בן ה3 אין מקום לישון, אבל אני כן מצטערת שילד בן 3 מת או נישאר בלי משפחה, על זה אני מאוד מצטערת!

ד ר ו ר 1

New member
צר לי, אבל...

אבל מכאן אני כבר לא יכול להגיב לך. הבהרת באופן ברור כי את רואה פיתרון יחיד לסיכסוך המתועב הזה - פיתרון צבאי. דבר שאני כלל לא מאמין שיוכל לפתור את הסכסוך העקוב מדם הזה. אני ממש מקווה שתסכילי להבין כי כל עוד לך לא אכפת מהבעיות שלהם, וכל עוד תתעלמי ותשחיתי את כבודם, את רק תקשי יותר ויותר על פתרון.
רוצים לחיות בשלום

../images/Emo45.gif

אני יכול להוסיף ולהרחיב - שמשפחות ערביות של נפגעי טרור, פעולות צבאיות, ואפילו הורים למחבלים - הופיעו בסרטים דוקומנטרים וגינו את פעולות הטרור - וקראו מול המצלמות שהן נוגדות את האיסלאם! זה לא נכון להקשיב רק לקול הקיצוני בצד השני ולקול הקיצוני בצד שלנו - כאשר שניהם יחד סוחפים את כל האיזור לשפיכות דמים.

ד ר ו ר 1

New member
בואו נמינע מגינויים כאלו ואחרים

גם כאשר הגבתי, תוך כדי התעלמות מאופקת מאד (מאד מאד מאד) מכינוי האבילי שהדביקה מי שהגיבה להודעותיי קודם לכן, השתמשתי במילים הרבה פחות קיצונייות. אין מקום לא לכינוי שהיא קראה, ולא לזה שאת. מבחינתי זה פסול.

חחחחחחחחחחחחחח

ואי הבורות פה ככ נפוצה שזה מדהים! דבר ראשון, אני בת אם לא שמת לב טחחח שנית, יהודון קראו ככה להיודים בזמן השואה מה זה קשור עכשיו? סעמק מה אתה ערבי? ןואי אשכרה פוום של ערבים שהורסים ת'מדינה היפה שלנו!!! יאללה איפה הליכודניקים והימנים?!?! או שזה פורום כזה לשמאלנים ערבושיים הא?!

ד ר ו ר 1

New member
אולי די לפרובוקציה הזו?

אולי תואילי בבקשה לתת לנו פירוש למונח המצאת כרגע? ערבות = ? >>> התואילי לפרש? להבהיר לנו מה אומר לך המושג הזה?

בסדר

דבר ראשון לא אני המצאתי, אם אתה לא יודע בחיפה הוא נפוץ מאוד מאוד ערבוש= ערבי ערבושית=ערבית וממש לא אני המצאתי מלא משתמשים בו אצלנו אפילו המורה לערבית < שאני שונאת בטירוף> ואיזו פרובוקציה? עוד שום דבר לא התחיל

סלוניק

New member
את יודעת

יש לי הרבה שמות בשבילך, שלא אני המצאתי. לדעתי גם מאוד נפוצים בחיפה..

למעלה