נתקלתי בשיטוטיי ברחביי הסייברספייס

jahnon

New member
נתקלתי בשיטוטיי ברחביי הסייברספייס

בהודעה מוזרה בפורום זה

jahnon

New member
ניסיתי להעלות את ההודעה

ע"י כתיבת תגובה אך ללא הועיל (זו שאלה בפורום זה) אז הנה הכתובת של הדף

כן ג´חנון?

אם היית מוסיף לינק זה היה עוזר המון. האם השעה המאוחרת מתאכזרת אליך?

אוקי הצלחת להקדים את הודעתי

בשליחת תיקון להודעה הראשונה. סלחתי. אכן הודעה משעשעת זו היתה. ואנא בהזדמנות הראשונה שלח לי במייל 10 ג´חנון חמים ו-8 מלוואח. (בעצם, לא בהזדמנות הראשונה, אלא בדיוק בשבת בבוקר ב9:00). ואשרי האישה שתזכה בך !!!

אושר מ

New member
אף פעם לא טעמתי ג´חנון...

מעניין איך זה... אוליא ני צריכה למצוא חבר תימני

jahnon

New member
רוצה ביס אוווווווושר?

או מישהי אחרת רוצה טעימה ממני שתבוא ותקבל מנה ממני שתלמדו מה זה

jahnon

New member
אני דיי מהיר

בתחומים שונים אני מהיר. בתחומים החשובים אני איטי (עזרה ללקוחות, עשיית העבודה שלי, וחיסולים ממוקדים ןעוד כמה תחומים מעניינים
)

ילדים, תעברו לצ´ט

יותר חסכוני, יותר מהיר, ובטח יותר אינטימי... (וג´חנון, אושר בוגדת בך, היא במקביל גם בפורום משחקי שירים)

אושר מ

New member
../images/Emo3.gif. ג´חנון אפי בוגדת בך

היא במקביל גם בפורום משחקי שירים.

אושר מ

New member
רגע. עליתי על העובדה

שאפי לא בוגדת בג´חנון, אלא בכולם. אפי את משקיעה זמן במקום בנו במשחקים?
חוצמזה, שג´חנון בן 26....
.

למה את לא ישנה? אין מחר ביצפר?

בגידה היא בעיני המתבונן. אני פשוט עוסקת בריגול תעשייתי בפורומים אחרים. ומאין תדעי את גילי שלי? אולי 26 זה בדיוק מה שאני צריכה? ולמה את לא הולכת לישון? ולמה לא נדבר בצ´ט? ולמה שאני לא אלך לישון? למה?

אושר מ

New member
אם יש מישו בצ´אט

אכנס אליו. רק שאין לי דרך לדעת אז אני אכנס ואבדוק. ואני עוד מעט אלך לישוןב אמת נראה לי. עייפות גוברת עלי. ודיברתי עלי. אני בת 18. בהחלט לא מתאים לג´חנון ידידנו. ובאשר לגילך אפי.... הרי כתבת על כמה אישים שהכרת בעבר... אני אחפש. ניתן משם להסיק על גילך, שאינו 26

תלכו לישון

תהיו עייפים, מילא אושר שיש לה חופש גדול, אבל דור???? יש לך עבודה מסודרת וחיים ופרנסה (ועוד לא משכנתא !!!)

Dor K

New member
אבל אפייייייייי../images/Emo2.gif

לא רוצה לישון! לא רוצה עבודה! רוצה חופש גדול! עכשיו! למה בעבודה לא נותנים חופש גדול?

r i p l y

New member
וזה מביא אותי לזעוק לאומה....

היכן נעלמו ככה בלי שנרגיש המורה לזימרה ועדן החרמשית( לא זוכרת את ה שם במדוייק.) ושלל דמויות פיקנטיות שהקדימו את זמנן והאם לאסי שבה הביתה בכלל?? מישהו יודע? או שהיא יצא לנדודים מחודשים?

למעלה