סבורתני כי אין מתאים יותר לפורום מיסטיקה מאשר

>יש מחקרים שמראים שגם יוגורט מרגיש.

אז גם חיידקים<
אין ספק שחד תאיים "מרגישים".
הם "מרגישים" שנקלעו, למשל, לתמיסה מלוחה מדי, ומניעים את שוטוניהם כדי להתרחק מן הסביבה העויינת.
זה שלאורגניזם יש סנסורים, וסנסורים אלה יכולים לגרום ל- "life-supporting systems" שלו לבצע פעולת לצורך "מנוסה", או "התקפה" (fight or flight) - קרוי בפיך נשמה/תודעה/נפש/רוח ?
הידעת מה סך הביומאסה של חד-תאיים בעולם ?
ביומאסה זו גדולה אלפי מונים מסך הביומאסה של בעלי חוליות.
היכן "מתאחסנות" נשמתם/תודעתם/נפשם/רוחם של חד-תאיים אלה כאשר הם מתים?
להיכן הן מתגלגלות, ומי יכול לעשות להן "שיחזור גילגולים" ?

ענבל164

New member
אתה ממש שואב סיפוק מלעצבן ולהטריד

את יושבי הפורומים הללו?

מה הבעיה שלך, אם לא אכפת לך שאני שואלת?

אנשים מדברים כאן בחופשיות תוך שימוש במונחים שמשמעותם אינה נהירה להם עצמם, ואני מעונינת להבין למה הם מתכוונים בעשותם שימוש במונחים עמומים אלה...

אני יודעת מה היה מעצבן אותי.

אילו התווכח מישהו עימי והדגים לי כי משנתי אינה סדורה, כי עמדותי חלשות ובלתי ניתנות להגנה אפילו לשיטתי, כי אני מנסה ליצור רושם של ידענית, באמצעות שימוש במונחים שאינני יודעת מה משמעותם המדויקת - הייתי מתעצבנת

האם זו הסיבה שאת מתעצבנת?

אני נינוחה לחלוטין בהביטי במראה, אך חושדת

כי לנוכח טיעוני, אינך יכול להביט במראה בלא להיתקף אי-נוחות עמוקה...

ענבל164

New member
מבלי להיות מיסטיקנית, אני מתבוננת בך

ורואה: יצור בלתי אהוב, חסר מודעות עצמית לחלוטין, שהמגננה שלו היא ידע בכמויות בלתי נדלות ויכולת התנסחות ברמה גבוהה.
וקיבלתי כבר את התשובה, כן, אתה שואב סיפוק מלייצר פגיעה באחרים ע"י שימוש נואל וטרחני באוצרות הידע. זה משרת אותך באיזה אופן.
יצור אנוש שלא מסוגל להתמודד עם השאלה "האם אתה נהנה לעשות לא נעים לאחרים" כשמעירים לו על כך שוב ושוב, וחוזר שוב ושוב אל הזירה, חמוש בדגל שעליו חרת - להוכיח איזו הנחה - הוא בעיניי סוג של מפגע. אין שונה הדבר ממטריד סדרתי בפאזות אחרות.

מכאיב לי כשמכאיבים לאחרים.

אה, כאן נמחקה תגובה שנונה שלי.

ענבל, אם טרם הספקת לקראה - כתוב לי במסר, ואשלח לך מה כתבתי...

ענבל

אני מבינה את הכעס שלך. אבל את לא יכולה לדבר אליה ככה.
תקיפה ברמה האישית לא מוסכמת עלי גם אם תוקפים "טרול"
" יצור בלתי אהוב" החלק הזה מיותר לגמרי.
פעם הבאה תנסי לא לרדת לתקיפה אישית שכזאת.

חני 852

New member
ענבל מה שלומך יקרה ?

ענבל הוא חושב שאת גבר הכותב פה בפורום חחח
..

ענבל164, את הודעתך

זו, היו אמורים מנהלי פורום זה למחוק, לו היו נטולי פניות.
הם לא עשו זאת, ולא הפתיעוני.
את תגובתי, שהעמידה אותך במקומך הראוי - לא התמהמהו למחוק

אני עדיין ממתינה לראותך כותב משהו שיש בו הארה או תובנה כלשהי, אך לבי אומר לי כי לא כדאי שאעצור נשמתי עד שזה יתרחש...

לאה

כמו שאני יכולה להביא לכאן מלא דוגמאות על תגובות שלך שהיינו צריכות למחוק כאן ולא נמחקו כך אצל ענבל
אני ורותי מעדיפות לא למחוק הודעות אבל כשיש בהן הגזמה ואין ברירה אז לא תהיה ברירה.
אני ביקשתי גם מענבל וגם ממך לשמור על כבוד הדדי.
ואני לא רוצה לחזור על כך שוב. במיוחד איתך שכבר ביקשתי כמה פעמים.
כי לא בא לי להיות בייביסיטר ולדאוג שתנהגי כך
את קיבלת מספיק הזהרות בשביל שהודעה שלך תימחק.
את לפעמים דומה לילד קטן שמזהירים אותו מזהירים אותו אבל עד שלא יעשו משהו הוא לא יבין.
יש לפורום 2 מנהלות וההחלטה מה למחוק ומה לא למחוק תלוי בנו. תני לנו לשקול מה "היו אמורים למחוק" או מה להשאיר ואיך להגיב

לא נעלבתי ולא נפגעתי.

כל שאני מבקשת הוא חופש דומה לחופש ממנו נהנים חביבי המנהלים.
זה הכל.
"לא יהיה לך בכיסך אבן ואבן: גדולה וקטנה. לא יהיה לך בביתך איפה ואיפה: גדולה וקטנה. אבן שלמה וצדק יהיה לך, איפה שלמה וצדק יהיה לך, למען יאריכו ימיך על האדמה אשר יהוה אלהיך נתן לך. כי תועבת יהוה אלהיך כל עושה אלה: כל עשה עול" (דברים כה יג-טז)...

לא לי ולא לרותי

יש כאן חביבים.
מה שאמרתי לך אמרתי גם לאחרים, העניין איתך שאמרנו ואמרנו ואמרנו ואמרנו וחזרנו ושוב אז מתישהו אין ברירה צריך לפעול.

ובכל זאת,

השערה בענין פרופיל אישיותי מפי מי שככל הנראה מעולם לא הוסמך לפסיכולוגיה - בעינה נותרת, בעוד תגובה הולמת ("הולמת" תרתי משמע. גם מתאימה, וגם מנחיתה מהלומה) - נמחקה

אבל, חדלי מהתנצלויות, אם אין בדעתך למחוק את שלו או להציב מחדש את שלי...

כמו שאת יכולה לראות

מתחת להודעה הזאת יש הודעה שלי שאומרת לענבל לשמור על השפה שלה ולדבר אליך בכבוד. בדיוק כמו שעשינו מאה פעמים עם הודעות שלך.
ההודעה שלך לא תחזור ושלה לא תימחק. כמו שהודעות שלך לא נמחקו.
וכאן הדיון בנושא זה מסתיים מבחינתי.

ענבלי מותק????? כמה התנשאות יש בהתיחסות הזו

יודעת משהו?
אני מהרהרת עכשיו שאולי ענבל צודקת,
רק גבר מסוגל לפנות בטון כזה לאחרים...

למעלה