סביבה מאתגרת לעכברי מעבדה

סביבה מאתגרת לעכברי מעבדה

לא יודעת אם מישהו חקר את זה בכל אופן עכברים בסביבה משכילה מאוד סופגים ידע בדרך תת הכרתית. כאשר מדובר בסביבה שהיא גם דתית וגם משכילה... נוצרות אפשרויות נוספות בפני היונקים (האומללים)...שסופגים גם אמונה. וכל זה הוא הקדמה למקרה שקרה לי היום כאשר נתקלתי בעכברון אפור קטנטן בסביבה מאוד מאוד אקדמית... שעתיים לאחר שפגשתי בספר שחיברה אשת ראש הממשלה ופורסם עוד ב - 2001... שם היא מספרת את הקשר המיוחד שנוצר בינה ובין הקטיפטיים הללו... כאשר היגיעה לישראל כילדה. ובכן... משהו בי אמר.. שהעכבר מנסה לרמוז לי משהו ולכן כאשר נוצר "קליק" תת הכרתי ביננו לא התפלאתי להקליק vugman וגם enamel ואתם בטח מחכים לפרשנות.... ובכן.... כבר מזמן טענתי שזה לא בדיחה.... שמאחורי ראש הממשלה עומדים גורמים מתחום רפואת השיניים..... וזה גם מה שעומד מאחורי הניסוי הדו שלבי = מיום 26.1.99 שעה 1145 .... מפקיסטאן.....שמטרתו היא... יצירת סדקים בשיניים שלנו על מנת שנפנה לרופאי השיניים. לא זה לא בדיחה. מדובר בתזגיג השן. מדובר במזימה בינלאומית בעלת אופי.... רפואי כלכלי...

אמייל, תזגיג,סטרפטוקוקוס מוטנס.

כל המידע נלקח מהרשת. מסתבר שלאחר הקרנות - חלים שינויים בחיידקים הללו שמתחזקים. האינטואיציה אומרת לי שמישהו ניסה לגדל ואף הצליח את החיידק הזה על סלעים שנלקחו מה.... ירח. יתכן אפילו שההפך הוא הנכון..... החיידקים הללו הועלו אל הירח שם הם גדלים להם בסביבה של הקרנות גרעיניות. כאשר משגרים לעברנו טיל גרעיני שגורם לקרינת לייזר שפועלת על כולנו כמו צילום רנטגן ענק... החיידקים הללו מתחילים לפעול ביתר שאת.... שכן עברו מוטציה. אז הנה במה עסוקים שם בבנק העולמי....

מחקרים ברפואת שיניים....ויילודים

מחקרים מתפרסמים והם חתומים על הפרסומים. אבל - האם מישהו תרם את ה ש י ל י ו ת למחקר? וכאן אני פונה למר רון לאודר דווקא.... בגלל שעסקי הטואלטיקה שלו כוללים מחקרים בחומרים כאלה = האם הוא מכר לחברות אחרות?

למעלה