סבתוש להשכרה - מיזם חברתי

amittsuk

New member
הכל טוב

רציתי להודות על הביקורת הבונה וקיטונות הפרגון שאתן מרעיפות עלי ועל המיזם.
אני חייב לציין שאני גם מתפעל מיכולת ניתוח רמת המשכל שלי.

ועכשיו ברצינות,
אם את קוראת לתגובות כמו "מגעיל" , "דוחה" ותגובות מעליבות אישיות ביקורת עניינית, כנראה שדעותינו חלוקות לגבי מהי ביקורת עניינית.

בכלל, לא זכור לי שביקשתי איזו שהיא תרומה להקמת המיזם או השקעה מכל סוג. הזמנתי אתכן בנימוס להיכנס.

מתאים - יופי, לא מתאים - גם יופי.

לאן לקחתן את זה ?

סופ"ש נפלא

GAL L1

New member
אם כל הכבוד

למיזם ואם הוא חינמי לכל הצדדים אז באמת כבוד כפליים
עדיין נכנסת לפורום של נשים לאחר לידה, לפי הכתיבה אתה גבר. הפורום הזה אינו מיועד לך, השתמשת בפלטפורמה הזאת הפירסום למיזם שלך, אתה לא אמור לפרסם בפורומים, פשוט לא.
ואם כבר השאירו את ההודעה שלך, אז רק רשמו לך שהשם מרתיע את רוב הגולשות הפורום זה
לא מתאים לך אל תפרסם ואל תרשום כאן, עדיין זה פורום שמיועד לנו ולא למפרסמים של מיזמים כאלו או אחרים

אוי,די כבר. אתן בעצמכן נשמעות כמו חבורת סבתות

לא קראתי שום התנשאות, שום כוונה רעה, לא הבחנתי בתחבולות ומזימות. אפילו הנסיון לשמור על רוח טובה על אף המתקפה התמוהה והמיותרת נחל כשלון ונבלע בתוך קולות הצקצוקים הפולניים. כן, פרסום. למיזם חברתי נהדר בעיני. ראינו פה פרסומים ומפרסמים איומים מאלה. צאו מזה.

וליזם - המיזם מקורי ומוצלח, אך נאלצת לצדד בנרתעות מהשם, ממש מעורר סלידה, וחבל. ממליצה בחום לשנות כשהכל עוד בחיתולים והשם לא תפס.

amittsuk

New member
כאבא הריוני ל 4 ילדים...

השימוש בפלטפורמה הזו הוא למענכן. אם עדיין לא הובהרה הנקודה - זה חינם - אין לי רווח מזה, להיפך אני משקיע עשרות שעות בלדבר איתכן.

אני שמח שלמרות שאת לא מרוצה מהשהות שלי כאן, הפורטל הצליח בשבוע האחרון לשדך ל 2 יולדות סבתושיות שיעזרו להן ולהיפך, אשה בת 60 שלא מצאה

בשום מקום עבודה, מצאה שתי משפחות (לשתיהן תאומים) ביומיים.

אם זה בחינם אז למה להשכרה? אני הייתי שמחה לסב

לסבתא שתמלא את המקום של האימא המטומטמת שקיימת לי אבל לא בחיים שלנו מבחירה שלי, ותמלא קצת את מ קומה של חמתי, שהיא אישה מאוד מבוגרת ולא יכולה לעשות כלום , אז אם היתה סבתא כזאת נחמדה היה נחמד, וגם אנחנו יכולים לתרום לה, גם אם זה לא שכר, ................
בכייף

למעלה