סדרות

RenanaD

New member
"שקרניות"

מאדי זיגלר! מאדי זיגלר!!! איך התלהבתי לראות אותה
ציפיתי לשמוע את "שנדליר" ברקע חחחחחח
&nbsp
לזלי מעניינת לי את התחת. לורנזו מעניין לי את התחת. שרה גם כן באיזור הדמדומים כבר. שיחזרו לעניין עם התפתחויות, דווקא היה בסדר עד עכשיו!

RenanaD

New member
מי שמסיים/ת לראות "כתום", נא לעדכן!

יש לי משהו להגיד

RenanaD

New member
נהדר

טוב, אז פינת הידעת: הידעת שדוגט שיחקה ב-"קרוסרודס" את החברה הכי טובה של בריטני? והידעת שגם שם הדמות שלה נאנסה? אני לא מבינה, זה מופיע לה על הפרצוף שמלהקים אותה כל פעם לאותו תפקיד?

(וכן, ראינו בסוף את המבוכה הזו
)

limors2

Active member
אבוי
אבל יש לי אחד פחות נורא בשבילך!

הידעת שנטשה ליון, השחקנית של ניקי, היא יהודיה להורים יהודים שבאה מבית דתי, בגיל 8 גרה לשנה וחצי בארץ עד שההורים שלה התגרשו, עברה בחזרה לארה"ב, למדה בבי"ס יהודי דתי יוקרתי תלמוד וארמית, ולבסוף הועפה משם בגלל סחר בסמים קלים?
מאד ניקי מצידה

RenanaD

New member
די

כ"כ ניקי מצדה

&nbsp
ואגב יהודים, השחקן ששיחק את החבר של דוגט בפלאשבק מהעבר, זה שהיה חמוד ונחמד אליה לשם שינוי? קוראים לו רונן רובינשטיין. הממ...

Moreiro

New member
אותי דווקא שעשע

שגם בסרט וגם בכתום היה משהו שנשך/עקץ אותה (כבר הספקתי לשכוח)

RenanaD

New member
איזה צפוי זה היה, אה?

לפחות לא מרחו את זה 47 עונות... נחמה קטנה

וגם - הנה התחיל לו הרומן ה-"מפתיע" של אמילי ושרה.
את מאמינה לקטע עם הצ'יפים? נשמע קצת הזוי ותלוש מהמציאות חחחחח אבל אחרת מה הקטע של המכשיר במעבדה שצפצף?!
ממש הטריד אותי איך האנה החזירה את המכונית של לזלי לחניון המסעדה
וכמה זמן לזלי היתה תקועה שם, אוכלת, שהן הספיקו לחפור את כל המכונית - ועוד ספנסר נסעה עד לכיילב שישכפל את הכרטיס וחזרה!

LemonLimeLilach

New member

ברור שיש צ'יפים. זה מסביר למה בשבי הן פתאום התעוררו ערומות! וזה הגיוני שA יודע איפה הן בכל רגע...
לא כי הכל פה מחובר למציאות חוץ מהדבר הקטן הזה...

RenanaD

New member
כן, אבל...

פאקינג ניתוח בעורף שלהן, ואף אחת לא הרגישה כאבים? או תפרים? או וואטאבר? זה לא הגיוני. בניגוד לשאר הסדרה
הגיון צרוף, אבל אפשרי חחחחח

RenanaD

New member
ומה הספוילר ששאלת אותי אם לספר?

אני רוצה לדעת?! אההההה

למעלה