סדר בעניינים

yakir31

New member
סדר בעניינים

מישהו יכול לתת לי בבקשה את רשימת הדיסקים של הלהקה? אני מצטער שאני פותח הודעה אבל חשבתי שהפורום עוד ממש טרי אז לפחות לבאים שלא ינצלש"ו יהיה מה לקשר^^ וגם בשביל שאני אדע יותר טוב (עד היום חשבתי שרק mother earth ו tcf). בכל מקרה- לי יש רק את TCF. על מה אתם ממליצים?(חוץ מהחדש כמובן) ושנתחדש[=

yakir31

New member
הא כן../images/Emo70.gifוווווווווו-

וכדי שהשירשור יהיה משמעותי אפשר לפתוח כל דיסק בתגובה חדשה ולשים תמונה ואת רשימת השירים ומי שרוצה מוזמן גם להוסיף חוות דעת והמלצות.

אזירפאל

New member
Enter - 1996

רשימת השירים: 1. Restless 2. Enter 3. Pearls of Light 4. Deep Within 5. Gatekeeper 6. Grace 7. Blooded 8. Candles

אזירפאל

New member
The Dance - EP - 1998

רשימת השירים: 1. The Dance 2. Another Day 3. The Other Half (of me) 4. Restless - Remix 5. Candles & Pearls of Light - Remix

אזירפאל

New member
Mother Earth - 2000

רשימת השירים: 1. Mother Earth 2. Ice Queen 3. Our Farewell 4. Caged 5. The Promise 6. Never Ending Story 7. Deciver of Fools 8. Intro 9. Dark Wings 10. Perfect Harmony 11. Restless - Bonus 12. Bittersweet - Bonus 13. Enter - Live - Bonus 14. The Dance - Live - Bonus

barlevy

New member
קיימת גם גירסה "צהובה"

ל MOTHER EARTH שכוללת דיסק נוסף מולטימדיה עם שיר נוסף+ראיונות

אזירפאל

New member
The Silent Force - 2004

רשימת השירים: 1. Intro 2. See Who I Am 3. Jillian 4. Stand My Ground 5. Pale 6. Forsaken 7. Angels 8. Memories 9. Aquarius 10. It's The Fear 11. Somewhere

Tinkit16

New member
שירים 7 ו-8../images/Emo99.gif

בכלל, הכרתי את הלהקה דרך מאמוריס....ומאז התאהבתי.

barlevy

New member
כמה עידכונים

יצאה גירסה בריטית ל SILENT FORCE שכוללת שיר בונוס JANE DOE +דיסק DVD שכולל כמה שירים בהופעה וקליפים יצאה גם גירסת PREMIUM לSILENT FORCE שכוללת 2 שירים בונוס: DANGEROUS MIND ו - THE SWAN SONG

אזירפאל

New member
The Heart of Everything - 2007

רשימת השירים: 01. The Howling 02. What Have You Done (feat. Keith Caputo) 03. Frozen 04. The Heart of Everything 05. All I Need 06. Our Solemn Hour 07. Hand of Sorrow 08. The Cross 09. Final Destination 10. Forgiven 11. The Truth Beneath the Rose

yakir31

New member
כל הכבוד, תודה ../images/Emo47.gif>(אין לי מושג

מה הקיצור של זה באתר כי אני לא מצליח משום מה לעשות סמיילים><.תסתפקו ומקסמיום תדמיינו.) אבל אם אני לא טועה לא כולם רשמיים(? לא רק ENTER,TCF,THOE,ME הם רשמיים?) חלקם דמואים?או שמה זה השאר? את כולם ניתן להשיג בארץ? חוות דעת של מישהו?

yakir31

New member
האא הקיצור עבר ../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

אזירפאל

New member
כולם רשמיים

את Mother Earth ו-The Silent Force אפשר למצוא כמעט בכל חנות מוזיקה בארץ. את Enter ו-The Dance אני משער שיש רק במטאל שופ.

לא שוחרר בשום מקום :]

הוא אמור לצאת ב-12 למרץ

למעלה