סוגי ביטוחים...

scintillator

New member
סוגי ביטוחים...

שלום, סיימתי ללמוד וכעת התקבלתי לעבודה בתחום שלי ונמצא בתחילת דרכי. בעבודה ביטחו אותי בביטוח אחריות מקצועית. כמו כן, ביטחו אותי בביטוח פנסיני לפי החוק החדש - על פי התנאים המינימאליים של החוק. אני ביטחתי עצמי בביטוח בריאות (וביטלתי ביטוח "משלים" של קופת חולים). א) |הגדש|אילו סוגי ביטוח עלי לחשוב לבצע? ב) אמנם רכשתי ביטוח בריאות - אבל אשאל בכל זאת - מהם הדברים שיש להקפיד שיהיו כלולים בביטוח בריאות? אולי כדאי לי להוסיף אם אין לי. תודה

דן סלס

New member
סוגי ביטוח

1. הייתי מבקש /מנסה לקבל מהמעביד תנאים טובים מאשר המינימום, נאמר אחרי 6 חודשי עבודה, מפני שהמינימום ממש לא מספק. 2. אם יש לך אשה וילדים, רצוי וחשוב שיהיה לך , עד אשר התנאים הסוציאלים שלך יהיו מקיפים ביטוח חיים שייתן הבטחה כלכלית למי שיוותר אם חלילה יקרה לך משהו. 3. נושא חשוב שאתה חייב לודא הוא ביטוח אובדן כשר עבודה בשעור 75% מהכנסתך. לסיכום בניים - אם אין לך תנאים סוציאלים מקיפים - הייתי רוכש לעת עתה ביטוח אובדן כשר עבודה ואם אתה נשוי עם ילדים - גם ביטוח חיים. בתחום הבריאות, - מה שחשוב זה מה שלא תוכל לממן מכיסך אם תהיה חול - כלומר על אלו אני ממליץ לא לוותר: תרופות שלא בסל - ע"פ ההגדרות החדשות של הפיקוח על הביטוח שבחלק מהחברות כבר עודכנו השתלות בחו"ל טיפולים מיוחדים בחו"ל ניתוחים בחו"ל אביזרים רפואיים שלא בסל טכנולוגיות מתקדמות. לבחירה - לא חייב, תלוי בהעדפותיך ומצבך הכספי: ביטוח לניתוחים פרטיים ביטוח אמבולטורי ובדיקות ויעוץ

דן סלס

New member
טוכנולוגיות מתקדמות

היום יש רק להכשרה ביטוח כיסוי כזה: 1. טיפולים מחליפי ניתוח 2. טיפולים ניסיוניים 3. טכנולגיות מתקדמות שלא בסל לטיפול בסרטן אני מניח שבעתיד הקרוב לעוד חברות יהיו כיסויים כאלו או רחבים יותר

למעלה