סונטה מתדרדרים?

Pidimenopolis

New member
סונטה מתדרדרים?

אקליפטיקה היה מעולה. סיילנס..מה אניא גיד, קניתי וקצת התאכזבתי. היו כמה שירים ממש פאוור מטאל, עוד כמה שהם חצי-חצי שכאלה, והשאר סתם מעצבנים. הטרנד הזה ממשיך גם באלבום החדש שאין לי מושג איך קוראים לו?

תראה...

גם אני מצאתי איזשהי ירידה קלה ברמת השירים בסיילנס. לא אלבום גרוע, אבל לעומת הפתיחה הסוערת של האלבום הראשון, הייתה ציפיה להמשך המגמה גם בשני, וכשזה לא קרה- הייתה אכזבה מסויימת, זה בהחלט מובן והגיוני. אבל אני יכול להבטיח לך אישית, שמהאלבום השלישי, Winterheart's Guild, לא תתאכזב. חותם לך על זה. אלבום מצויין, עולה ברמתו על שני הקודמים ביחד.

תראי, סליחה ../images/Emo9.gif

ובגוף ההודעה- *לא תתאכזבי

Pidimenopolis

New member
זה בסדר ../images/Emo13.gif

כן, ווב-אלרג'י בהחלט מכניס אנרגייה ועניינים. מישהו דווקא אמר לי שהחדש כבר הרבה יותר גרוע..
הממ, יש המלצות שאני יכולה להוריד ולבדוק?

החדש יותר גרוע?../images/Emo12.gif

את מתכוונת- האלבום החדש של סונטה
נו וואי... המלצות אני לא יכול לתת לך, מהסיבה הפשוטה שכל שיר בדיסק הזה הוא המלצה. אבל בכל זאת אם אני מתאמץ, אפשר להמליץ על: Broken The Ruins Of My Life ו-The Cage. אלה ללא ספק השירים המובילים של האלבום, מבחינתי.

המועדפים שלי...

הם... אוף, זה קשה... אוקיי, ננסה לצמצם אפשרויות... אההה... הנה זה: broken (בהחלט... נראה לי הכי טוב בדיסק) playwright's misery (אפילו כבר הספקתי להקליט לזה גרסת cover שלי
) draw me (יפההההההההההההההההה....) the ruins of my life טוב, אני אעצור פה...

לא לא לא

הם לא מדרדרים בכלל! קודם כל, חשבתי שסיילנס היה לפני אקליפטיקה, לא? ובכלל מקרה, שניהם מעולים. וגם החדש...... מדהים. קשה לי להחליט איזה מהם אני יותר אוהבת... אבל זה לא יהיה פייר לבחור...

Scarred

New member
לדעתי....

זאת לא התדרדרות פשוט התבגרות של חברי הלהקה וניסיון לעשות דברים חדשים ולפי דעתי האלבום החדש הוא פשוט יצירה יש שם שירים שהם קצת מזכירים את סטראטוואריוס.... אבל לדעתי השירים האלה אפילו גוברים על סטראטו עצמם... אבל דבר גאוני בסונאטה הוא שהם פיתחו צליל משלהם כל בן אדם ששומע את השיר הראשון באלבום ( שהוא מצויין ד"א ) יכול ישר לדעת שהוא מקשיב לסונאטה גם הקול של טוני נורא השתפר והביצועים של יאני אפילו עוד יותר... והקלידן החדש... אם שמעתם את victoria's secret כבר אתם יכולים להבין עד כמה הוא תותח

Aviad1987

New member
כמו שקרה עם...

מטאליקה החברה התבגרו בין and justice for all ל - black album חלק קוראים לזה הדרדרות (כותבים את זה בלי ת' דרך אגב חח), חלק קוראים לזה התמסחרות, חלק קוראים לזה הצלחה חדשה! תקראו לזה איך שאתם רוצים הכל לפי הטעם

למעלה