סוף סוף אני אמא

סוף סוף אני אמא

אמנם הבת שלנו בת חודשיים, פשוט עדיין מתרגשים. קצת על עצמי, בת 33 (בשבת אחגוג). נשואים 5 שנים ומטופלי ivf כ- 3 שנים. עד שהגענו לטיפולים עברו עלי 3 הפלות כל אחת בגלל משהו אחר. בטיפול הראשון הצלחנו השמחה היתה רבה עד שבשבוע 21 העובר החליט שמספיק לו - היתה לידה שקטה . היתה גם החזרה של מוקפאים - ושום דבר ! עוד סבב שלא צלח ולאחריו הגיע הסבב המנצח!.ההריון היה בשמירה כל הזמן - בלי לשכב.זה היה ארוך ומלא פחדים. ב -9 לינואר נולדה בתנו הבכורה קראנו לה טליה. ערכנו לכבודה סעודת הודיה והיה מרגש מאוד. היום היתי בטיפת חלב והיא קיבלה חיסונים.מקוה שתעבור בלי חום אבל הרופאה הבחינה באי סימטריות בכפלי הרגליים מישהי שמעה? שלחו אותנו לצילום אגן האם צריך לחשוש? תודה למי שהגיע עד פה.

מזל טוב וברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אני לא מתמצאת בענייני א-סימטריה, מקוה שהכל בסדר

שלום סוכריה

תודה , נראה את האולטרסאונד ביום שישי הבא ואז יחליטו אם יש בעיה. מצחיק אותי שהיא עושה אולט' אחרי כל הפע' שאני עשיתי. ערב טוב ליליפוט

אולטרסאונד של מפרקי הירכיים הוא לא שגרתי בגיל

הזה? למיטב זכרוני אצלנו ביקשו עם שני הילדים בסביבות גיל 6 שבועות לעשות US.

matyc

New member
במכתב שיחרור

מהבית חולים לא אמרו לך שהיא צריכה לעשות צילום מפרקי ירכים יש המון בדיקות שעושים אחרי לידה שמיעה עינים בהצלחה בצילום

איזה בדיקות צריך?זו ילדה ראשונה שלנו לדעתי

רופאת הילדים היתה מאוד מהירה בבדיקה לפני השחרור . בדיקת שמיעה אני יודעת שעברה . נקווה שהכל בסדר

matyc

New member
הכל רשום במכתב שחרור אצלי היה רשום

אחרי חודשים בדיקת עיניים אחרי 6 שבועות אולטרסאונד מפרק יריכים ואחרי 6 שבועות בדיקת שמיעה גם אצלנו זה בנות ראשונות

מזל טוב!

לא נראה לי שיש סיבה לחשש, אבל ברור שכדאי לעשות את הבדיקה ולראות אם יש צורך בטיפול כלשהו.

למעלה