סוף סוף מצאתי...

• פותח הנושא ema67
  • פורסם בתאריך

ema67

New member
סוף סוף מצאתי...

נושא : בשעה טובה שוב מצאתי עבודה תאריך : 06/06/06 18:15 מחבר/ת : ema67 אחרי 6 שנים בחיפה ,אחרי פיטורין כי אני "נקבה"(ציטוט) אחרי התפטרות שלי (כי מה לעשות אחרי שנה של החלפת מנהלת וסגנית אני לא חושבת ששכר מימימום הוא שכר וגם לא העלאה של 300שח..)אחרי פיטורין שלי (כי אני אומנם נהדרת אבל לא הסכמתי להענות לחיזוריו של XXX) ואחרי אין ספור ראיונות מטןפשים אני שוב עובדת. בתחום שקשור לנסיוני,ובנוי בדיוק על מי שאני ומה שאני, בתל אביב (שוב ניסע ב או יותר נכון ברכבת,נקרא הרבה נראה שוב חברים וותיקים ברחבי הארץ,נהנה רוב הדרך,ניסע לפרויקטים מיוחדים באילת( ( נחזור להיות רזים וחטובים כי וואלה למי יהיה זמן לאכול.. ננוח רוב סופי השבוע מה שלא היה בעבודות קודמות. תכנס משכורת לא רעה לפני האטרף והחסימות של יולי אז אולי לא המשכורות שאני רגילה אליהם,אבל אחרי משא ומתן ואחרי אין סוף ראיונות משפילים למדתי בגילי המופלג (38) שאין מה לעשול כשאתה נואש ומסכים לכול הצעה ,זה לא מוביל לטוב כשאתה אפילו קצת עומד על שלך (וזה מה שהחלטתי הפעם ,ובחירוק שינים ומאמץ לא להכנע לעצמי..)מעסיקים עתידים הרבה יותר מעריכים אותך ,וגם אם לא התכוונת לנהל משא ומתן פתאום השכר עולה פלאיים) ויש יש דרך לא רק להתפרנס,ולא רק לשרוד אלא גם יותר מזה. זה קשה ,זה מתיש ,לפעמים זה חוזר על עצמו אבל חובה לנסות..

טל30י

New member
איזה יופי בהצלחה ../images/Emo140.gif

נשמע שמאד טוב סוף סוף ומעורר תקווה... כנראה שצריך לעבור כל דברים טובחם פחות כדי להגיע למשהו הטוב יותר.. הרווחת גם גזרה נאה, פגישות החברים, והאסרטיביות השתלמה. כל הכבוד ובהצלחה רבה..

ema67

New member
תודה לכולן על התמיכה והפרגון../images/Emo99.gif

למעלה