סוף סוף נפתח פורום לשלום חנוך!

• פותח הנושא נר2
  • פורסם בתאריך

נר2

New member
סוף סוף נפתח פורום לשלום חנוך!

ה- יוצר מספר אחת (בהא הידיעה) של המוזיקה הישראלית מה יקרה לקומונה עכשיו?

21profile

New member
אם להיות כנה איתך-

לא ידעתי שקיימת קומונה...ההצעה שלי היא שכל חברי הקומונה יצטרפו לפורום ונקים לנו כאן קבוצה גדולה ומגובשת. כולנו ביחד נישאר מעודכנים...

LEATHER REBEL

New member
בדרך כלל בתפוז זה הפוך

כלומר, אם קיימים גם פורום וגם קומונה באותו נושא, קרוב לוודאי שהפורום היה שם קודם, ושמי שעומד בראש הקומונה הקים אותה כי הודח מהפורום או סתם עזב בגלל חילוקי דעות. קומונה "מזג אוויר" היא הדוגמה הכי חותכת. במקרה שלנו, קרוב לוודאי שקומונת שלום חנוך תמשיך להתקיים אם מי שעומד בראשה לא רואה עין בעין עם מנהלי הפורום.

21profile

New member
בסדר גמור, זוהי בחירה של מי שבראש הקומונה.

כמובן שיהיה נחמד יותר אם כולם יהיה מקובצים במקום אחד, ולא מפוזרים, וכל אחד יביא מעצמו אל הפורום מה שעולה על דעתו.

נר2

New member
הקומונה גוססת גם ככה

עד כמה שידוע לי מנהל הקומונה פרסם הודעה למי שמעוניין להחליף אותו ללא הצלחה. כשפניתי להנהלת תפוז לפתוח מחדש את הפורום שלו אמרו לי שרק אם יהיה ביקוש בקומונה (שזה אומר מעל מספר מסוים של עמודים) יהפכו אותה לקומונה והיא הצליחה לצוף הודות לכמה הודעות מזדמנות שזרמו אליה וגם זה היה בקושי.. נכון להיום המנהל של הקומונה כבר לא נכנס לשם בכלל. אבל מקווה שלא תכעסו אם השארתי שם הודעה שמכוונת אנשים להכנס לכאן.. די הופתעתי שלאומן בסדר גודל כזה אין אתר או פורום.

21profile

New member
תודה שעשית את זה../images/Emo13.gif

זה מצוין אם אנשים יעברו מהקומונה לכאן, ונתקבץ לנו יחדיו:)

Leather

New member
טכנית

היה גם פורם לפני שנה, שפשוט שכב ריק מתוכן, משתמשים והנהלה. טוב שיש את זה. וזהו.

למעלה