סוף עידן

s h o o s h a

New member
סוף עידן

אחרי יותר משנתיים של עשיה מאומצת ובלב כבד אני נפרדת מניהול פורום 'אומרים לא לאלימות' שהיה יקר מאד ללבי, שעשיתי עבורו לילות כימים והחשבתי אותו כאחד הפורומים היותר חשובים ותורמים בפרדס. לצערי, בשל אטימות מערכתית מגוּבָּה במנהלים רבים בפרדס אני מוצאת את עקרון חופש הדיבור והביטוי חשוב הרבה יותר מ'גלימה כחולה' ומאחר ואיני יכולה להעביר 'התחייבות חד משמעית לכך שלא תחזרי על המעשים', אני פורשת. מקווה שימצא בהקדם מנהל לפורום ושהנהלתה לא תיתן לפורום זה לגווע ולהיעלם.

JOYE האחת

New member
אויי ממש עצוב לי שככה את עוזבתת...!

באמת הייתי קוראת כאן המון...ועשית רבות למען הפורום הזה.. יהיה מאד חבל אם הוא יעלם!!! באמת... בהצלחה לך בהמשך!=9

czar

New member
מה?????????????????????????????

שושה קודם כל גאה בך ובעמידה על עקרונותייך, אוהב אותך....וחבל לי

sha na na revol

New member
בהצלחה בהמשך ותודה שהקדשת מזמנך.

לא בדיוק יודע מה קרה, אבל העיקר שתהיי שלמה עם מה שעשית...

ממני

הפסדנו כולנו. מנהלת משכמה ומעלה שלא הסתפקה בלהיות עוד אחת, אלא חיפשה וחקרה ודרשה והביאה מאמרים וכתבות ותוצאות מחקרים והוכחות מפה ומשם מהארץ ומהעולם. ארחה בפורום אישים הקרובים לנושא ואני מתאר לעצמי כמה עבודה יש מאחורי כל ארוח. הרי ברור שהמתארח אינו קופץ לביקור כך סתם וצריך לבצע עמו מיליון ואחת תיאומים. וכשאני קורא את הודעתך לא ברור לי המשפט: "התחייבות חד משמעית לכך שלא תחזרי על המעשים". אילו פשעים כבר הספקת לבצע ועוד בפורום המתנגד לאלימות, עבריינית שכמוך?
וכולי תקווה שתמשיכי להופיע בפורום, גם אם תסתפקי בתלבושת פשוטה של פועל, במקום גלימה של מנהל. עלי והצליחי בכל אשר תפני, כי יש לך את זה ואפילו יותר.

למעלה