סוף שבועע!!!

dragonit12

New member
סוף שבועע!!!

אחח,הנה זה מתחיל. הסופשבוע הגיע! זה כייף! מתכננים משהו לסופ"ש? אתם יודעים מה קורה בעוד שבוע?! אתם לא יודעים?!
רמז? לא? אז לא צריך! רק שתדעו לכם ש....... עוד שבוע זה קורה! המצעד הבינלאומי של 2010! חושבים שתהיי נוכחות?! נקווה שכן! בקיצור, יומעעעעעולה:) או שמא ערב טוב? נ.ב לאלו שמאור שהם כן יודעים, אל תבאסו. משעמם לי><

limors2

Active member
סופ"ש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ושבוע למצעד!!
שהשנה יהיה רק 3 שעות, יופי
ויתחיל רק ב13:00 שזה גם יופי. יותר זמן לישון בבוקר. תוכניות לסופ"ש הזה... הממ... לקנות נורה למנורה שלי מחר?
הפלתי אותה והיא נשברה, ועכשיו אין לי מנורה. בעייתי. איך אקרא בלילה?

dragonit12

New member
לישון

איכס>< אוהו
נשברה לך הנורה? ואת עוד מודה באשמה?! כלומר,שאת שברת אותה?! אני לא הייתי מודה על כך בציבור! איך תקראי בלילה.. אממ... עם האור של הפלאפון! או.... שאת תמיד יכולה לארגן אנרגיה ירוקה. לפדל באופניים[ככה אומרים?!]וכתוצה מכך,יהיה לך חשמל. זו גם דרך.. בהצלחה!

limors2

Active member
זה לא משהו רע, שנשברה לי הנורה../images/Emo3.gif

הפלתי את המנורה. קורה! וזה לא נוח לקרוא עם האור של הפלאפון. או למצוא דברים בחדר. אז הלכתי לקנות נורה חדשה ועכשיו יש לי אור!

me123

New member
איך פספסתי שיחה שכזו??../images/Emo2.gif

ומה??? זה מתחיל ב-13:00?!?! למה לא 4 שעות?
איזה באסה
אבל לא נורא - בדיוק באתי להודיע שאני צפוי לצאת בשבת הבאה הביתה. ולהגיד שאני כנראה אאחר את השעה הראשונה, כי אני אגיע רק ב-13:00. אבל עכשיו אני רואה שאני מגיע בדיוק בזמן
(כמובן שאני אאחר, עד ששמים את הדברים בצד, מתארגנים וכו') מקווה לנוכחות מרשימה
יום טוב לכולם

me123

New member
אגב, יש שידור חוזר במוצ"ש ב-21:00?

לזכר ימים עברו?

נגמרה הרגילה!

מחר ומחרתיים יש לי קורס שלב בבה"ד 7, ואחרי זה אני מקבל סמל. ואז חוזר לסגור שבת בבסיס שלי, שבת אחרונה בקו, וכנראה לפני ההכנה הבאה לקצונה
שבוע מעולה שיהיה!

למעלה