סוף שבוע נפלא לכולם

Balancedflow

New member
סוף שבוע נפלא לכולם ../images/Emo140.gif

אז החגים מאחורינו, אבל עדיין לא חזרנו ממש לשגרה, ואחרי סוף השבוע הזה, אני משערת שיהיו לא מעטים שיהיה להם מה שנקרא "קשה להתניע" בחזרה למסלול היומיומי... בדיוק בשביל מצבים כאלה, נמצאה תמצית ה - HORNBEAM - אלה לבנה, שעליה נלמד השבוע... בינתיים - שבת שלום

אני חושב ש-

HORNBEAM יכול לעזור (מצב רוח של "יום ראשון" או יום שני על פי באך). יחד עם זה אני חושב ש-WALNUT יכול מאוד לעזור בתקופה של "אחרי החגים".

Balancedflow

New member
אני אוהבת מאוד את ה -WALNUT

וחושבת שהוא מתאים להרבה מאוד מצבים, למעשה זו התמצית הכי שימושית בעיני,אני עושה הרבה שילובים עם תמצית האגוז, אבל אשמח לשמוע את דעתך לגבי המשמעות שלו בתקופה של אחרי החגים.

WALNUT

לאלו שיש להם דעות ושאיפות בחיים ומגשימים אותם, אך לעיתים נדירים הם מתפתים להתרחק מהדעות של עצמם, יעדים ועבודה על ידי ההתלהבות, הדעות והשיכנוע של אנשים אחרים. התרפה נותנת יציבות והגנה מהשפעות של אחרים. זה התירגום מספרו של באך The twelve Healers את בטח שואלת מה זה קשור לחגים... לדעתי הרוב לא חוגגים את החגים האלו בגלל שכך הם חושבים אלא בגלל ההשפעה של הדעות של אחרים והמוסכמות החברתיות (שזה מילה אחרת ל-"דעות ואמונות של אחרים") זאת הסיבה שהמלצתי על התמצית הזאת לאחר החגים.

שאלה על WALNUT ועוד

שלום לכם, אני חדשה בפורום נעים להכיר, קראתי קצת והתרשמתי לטובה... לפני שנים... למדתי פרחי באך, לאחרונה יצא לי לחזור אליהם לטיפול בחברים ובעצמי... כמה שאלות לי אליכם: חברה ששנים מטפלת בפרחי באך, אמרה לי שלא טוב להשתמש בוולנט יותר מפעם אחת - כלאמר אם נותנים טיפול ברצף של תקופה( נגיד 4 בקבוקים אחד אחרי השני) אז רצוי שרק בקבוק אחד יכיל את הוולנט כי אחרת התמצית פועלת הפוך... - ואני הייתי בטוחה שזו אחת התמציות התומכות שאפשר לתת מתי שרוצים בלי בעייה... מה אתם אומרים??. בנוסף רציתי לשאול, על איזה תמצית ההייתם ממליצים לעזור לבן אדם ל'רדת לקרקע' ולתמוך בשינויים שעליו לעשות??? בעניין וולנט אחרי החגים - לדעתי אם להתייחס לפרוש של יהושוע עדיף אם כך לתת אותה לאנשים לפני החגים, כדי שיוכלו לחוות את החגים ביחד עם המשפחה וחברים ולא ירגישו מאויימים מכל הדעות הסובבות אותם, וכך גם הם יהיו מוגנים וגם יוכלו להפיק את ההנאה שיש בלהיות עם המשפוחה.... :) תודות מראש על התשובות..

Balancedflow

New member
ברוכה הבאה אורקיסטאר ../images/Emo140.gif

אני בפרוש דוגלת בשימוש מתמשך בWALNUT, ולא חושבת שהתמצית יכולה לפעול הפוך, מה שכן, אולי הכוונה היא שהמצב שנוצר בעקבות נטילה מתמשכת של התמצית היא תלות, שזה כשלעצמו לא מצב חיובי. אם המצב השלילי של התמצית הוא קשיי הסתגלות - אז בשימוש ארוך טווח יכולה להיות הסתגלות עודפת (לנטילת התמצית), ואולי בכך חברתך רואה את הפעולה ההפוכה של התמצית. לגבי שאלתך על התמצית המומלצת שיכולה לעזור לבן אדם ל'רדת לקרקע' ולתמוך בשינויים שעליו לעשות, אני חושבת שכדאי שתתני תאור מצב יותר מפורט, כיון שיש יותר מתמצית אחת שעשויה להתאים, וצריך לעשות אבחנה מבדלת. שבוע נפלא שיהיה

על WALNUT ועוד...

הי Balancedflow ברוכים הנמצאים! תודה על התשובות ל- WALNUT. בעניין התמצית המומלצת WELL זה קצת הרבה מורכב, ואין לי כרגע את הזמן לזה אז אולי אחזור בפעם אחרת. שבוע טופ לך ולכל באי הפורום ...

למעלה