סופסוף!

Mother Lucifer

New member
סופסוף!

יאי איזה כיף שיש פורום.. תאמיני - גאונותתתת נועית העיזה הצנחנית שמחממת סוכרזית וממציאה משפםטי מחץ באנגלית. פורום טורי איימוס שולטים!!! ובקריאת הודעה זו סבלתם את מנת הטמטום שלי. הצפייה על אחריותכם בלבד.

היי, ברוכה הבאה../images/Emo24.gif../images/Emo85.gif

נועית העיזה הצנחנית שמחממת סוכרזית וממציאה משפטי מחץ באנגלית. משפט גאוני
ד"א, אני נועה. תהני
ותוכלי קוסקוס. אה ותזהרי מהלפפונים החמוצים שארומה תוקעים בתוך הבנדוויץ'! הם תפלים וזה כזה בע
היום כמעט הקאתי!!

Mother Lucifer

New member
חחח אוקיי

אני במילא שונאת את ארומה. תנו לי אוכל סיני!!!!! ואני לא אוהבת קוסקוס. אני אוהבת כל מיני דברים לא כשרים
ואני לא אוהבת סנדוויצ'ים או חמוצים (אין ספק, אני אוכלת מאוד מגוון P:). תודה על קבלת הפנים החמימה ומללות האזהרות המאוד שימושיות בנוגע לחמוצים של ארומה XD. להתראותע! ^^ ואגב, אני שונאת אנימה.

limors2

Active member
ברוכה הבאה!../images/Emo54.gif

לא הבנתי הרבה ממה שכתבת!

clyps

New member
שלום לך../images/Emo6.gif

ספרי מעט על עצמך
(סתם בשביל הידע הכללי שלי...
) מהיכן את?
כיצד הגעת לעוגיות? האם ברשותך סיכת ביטחון למקרה חירום?

Mother Lucifer

New member
אממממ נחמד ששואלים

דבר ראשון, תמיד יש עלי סיכת ביטחון (אני על חיתולים דור ראשון..) דבר שני, אין לי מושג סגול איך הגעתי לעוגיות. דילגתי לי להנאתי לצליל ושלפתי לי דיסק מהמדף באופן אקראי לחלוטין (ועד היום אני מודה מודה מודה למאסטר סמיילי הקדושי שילי על זה שזה היה העוגיות ולא מוזיקה מזרחית). אני מרחובות. לספר על עצמי? אממ.. אני אוהבת את טוריי איימוס, וסמיילים, ודפנה, ועוגיות, ואוכל סיני. אני פריקית (אני אל אוהבת להגדיר את עצמי יותר מדי אבל כיוון שאתה לא מסתכל עלי [אתה כן?! איפה?! מי?! מה?! מוו?! אהההה!!] אז הייתי חייבת.). אני קטנה (נוראאאאא). אני אוהבת סוגריים. אני שונאת קרוקס. יש לי חולשה לשיער ארוך של בנים. ואני חושבת שזה ממצה את האישיות שמאוד מאוד עמוקה באופן רדוד שלי.

clyps

New member
מאז יום היוולדי..

הייתי נקבה
(האאא נכון שחשבתם שאצוטט מסלמונלה מונאמור? חה חה!!!) וגם היום זה ככה
(אני ממש ממש מקווה לפחות..) נעים להכיר אותך
.

clyps

New member
רחובות היא עיר הולדתה של

ענבל פרלמוטר ז"ל... מה שאכן הופך אותה לשולטת..

Mother Lucifer

New member
אוחחח מכשפות חמדמדות ../images/Emo23.gif

הן יקרות לליבי. עד העונג הבא זה שיק מעולהההה. שיר הזוי עם ביצוע טוב וקליפ טוב.

Mother Lucifer

New member
אל תדאג,

גם אני שונאת אותה כמו אני לא יודעת מה (או שבעצם כן. אני שונאת אותה כמו שאני שונאת קרוקס)

למעלה