סופר מגאסון?

• פותח הנושא ET2k
  • פורסם בתאריך

ET2k

New member
סופר מגאסון?

אני זוכר שהיתה פעם פרסומת לסופר מגאסון עם חני נחמיאס (אני חושב).הסתכלתי גם על פרסומת לסופר נינטנדו מWIZ,ורשום שם "הסופר נינטנדו המקור" (אז אולי יש גם חיקוי). היו תואמי סופר נינטנדו,או שהם היו בעצם מגאסונים? אני חושב שהחומרה של ה16 ביט היתה יקרה מדי כדי לזייף אותה.

ET2k

New member
אוקי,אני חושב שקיבלתי את התשובה

http://www.afrotechmods.com/groovy/review/megason/megason.htm

XplowBoy

New member
wow! אפשר לחבר אותו...

לטלויזיה =\\\\ אוי אוי אוי מה סופר בוא? שהוא דומה לPSONY?

AxBattler

New member
את הסופר נינטנדו לא חיקו אבל..

..את המגה דרייב דווקא כן. למעשה ראיתי ב TOYS R US מגה דרייב מזוייפת בצורת שלט של דרימקאסט שאת המשחקים פשוט הכנסת לשלט שחיברת אותו לטלויזיה. המשחקים נראו בדיוק כמו קלטות מגה דרייב. אם אני לא טועה זה עלה 350 ש"ח עם קלטת משחקים אחת.

yoo

New member
אוי! מגה סאן סנטר הזה מוכר את זה

וגם אחד בצורת פלייסטישן 2 ~_~"""

Hijin Ketsusou

New member
"where is this.. "megasan center..?

דרך אגב, אני בקרוב אוכל לשחק משחקי נס על הגיים בוי אדונס שלי! שמחה והילולה

XplowBoy

New member
תגיד אפשר לעשות בזה על שתיים?

יענו יהיה אפשר לעשות לינק ולשחק על שתיים?

XplowBoy

New member
תגיד

זה קשור איך שהוא לאמולטור הזה שהופך חבילה של רומים של מגה סון לרום אחד של גיים בוי אדוונס?

Hijin Ketsusou

New member
כן

יש את הרשמיים מנינטנדו, שעכשיו מוציאים משחקי נס לגיים בוי, ויש את pocketnes שאמרת, ולמרות שהאמולציה שלו קצת פחות טובה אתה יכול להפוך כל משחק נס שמתחשק לך

sengoku

New member
איך?דרך כבל usb מהמחשב לגיימבוי

מה זה יהיה אמולטור שקורא רומים,או קלטות של גיימבוי

Hijin Ketsusou

New member
זה

קלטת ריקה של גיים בוי,שאתה יכול להעביר אלייה רומים מהמחשב. בנוסף לרומים, יש גם כרגע כמה אמולטורים, שהופכים רומים של מערכות ישנות (כרגע יש לנס ולגיים גיר\סגה מסטר סיסטם, וגירסה מוקדמת של אחד לסנס) לרומים של גיים בוי אדוונס, שאתה יכול להעביר לקלטת. וכן, אם התכוונת לשאול, זה הדבר הכי טוב שאי פעם קניתי. רק שיגיע כבר -_-..

XplowBoy

New member
רגע

זה חד כיווני? יענו זה כאילו צורב את הרום על הקלטת או שזה כמו דיסק שאפשר לצרוב אליו כמה פעמיים? או שאתה יכול למחוק מה שבקלטת ולהכניס משחק אחר?

Hijin Ketsusou

New member
פשיי, התחלתי שרשור ארוך

זה לא כמו דיסק, הקלטת היא זיכרון פלאש כמו במצלמות רק יותר מהיר, אז אתה יכול לצרוב ולמחוק כמה שאתה רוצה.

freak2100

New member
אני מנסה לשחק משחקי NES על המגהסון

אני לא ממש יודע איך, אבל שאלתי איזה אחד שמבין בזה והוא אמר שהוא יודע איך אבל הוא אמר שהוא ינסה לחשוב על דרך קלה לעשות את זה וישלח לי מייל חזרה (הוא יכול לעשות את זה כי הוא מומחה באלקטרוניקה, אני לא מאוד טוב באלקטרוניקה (בעצם בכלל לא) אז הוא ינסה למצוא לי דרך כמה שיותר פשוטה שאני לא אסתבך, וגם אז אני עלול להרוס את המכשיר... אבל אם זה יצליח..... זה יהיה ע-נ-ק!)

ET2k

New member
קלטות גדולות על מגאסון?

היה פעם את המעבירים האלו,אבל בדרך כלל הם היו עובדים ההפך (קלטות של מגאסון על נינטנדו אמריקאי/אירופאי). אני חושב שיש דרך יותר פשוטה,אבל צריך מאוד להיזהר איתה (על אחריותך בלבד). אתה צריך לפרק את הקלטת של הנינטנדו ולשים את השבב בתוך הקלטת של המגאסון.כמובן שרוב הסיכויים שתהרוס את הקלטת.עדיף כבר לקנות נינטנדו ומעביר.

Hijin Ketsusou

New member
למה אתה רוצה לעשות את זה?

בטח אפשר להשיג הרבה יותר משחקי מגהסון בארץ מאשר משחקי נס מקוריים. אלא אם כן אתה רוצה לעשות את זה כדי לשחק במשחקים שכבר יש לך או משהו כזה..

freak2100

New member
בעע.... התכוונתי רומים של NES

אני יודע, אני יודע, טעות שלי, אבל זה מה שהתכוונתי
למה לעזאזל כתבתי "משחקים של NES" ולא "רומים של NES"?! אני לא מבין את עצמי

ET2k

New member
יש לי רעיון יותר פשוט

לחבר את המחשב לטלווזיה. אחרת,אתה צריך ציוד מיוחד.

למעלה