סופשבוע רגוע
(וגם קורבן חדש..)

סופשבוע רגוע ../images/Emo8.gif (וגם קורבן חדש..)

כמו כולם גם אני צריך חופש...אני לוקח לי סוף שבוע של חופשה מענגת בצפון, תשמרו על עצמכם וכמובן שאזכיר שוב ושוב להצביע בסקר ולנסות לענות לחידה של קרלוס (אני לא הצלחתי) וגם אחתום בקורבן שיישחט לאיטו
Garbage - Androgyny כל טוב !

MARMELAD

New member
הגארבג´ - לפח

אוחח.. לחשוב שפעם אשכרנ נהניתי מהמוזיקה שלהם. טוב, זה היה לפני שראיתי את הוידאוקלים המגוחך הזה. בחרת יופי של נושא - צפניה - דווקא יש לי לא מעט להוריד בעניין. אז ככה - קודם כל הזמרת - מזעזעת. גם מכוערת, גם נראית כמו שלד, וגם עם תספורת מחרידה. אם את מכוערת - אל תעשי קליפים - או תמשיכי עם הסגנון המבורך של להיות רואה ואינה נראית במשך כל הקליפ. לזוז היא לא יודעת. פוטוגנית היא לא. מה כן? היא מצטלמת עם כל מיני אפקטיים סטייל שנות האלפיים לוידאוקליפ גרוע. עדיף - לוותר - ולא להוציא קליפ אם זה מה שיש לך להציע. שלא לדבר על זה שהקליפ מעצבן ת´עיניים עם הצבעים המחרידים שלו. ושלא לדבר על זה שהשיר עצמו מרגיז.

epitaph

New member
אהבת את השיר עד שראית את הקליפ?

רק לי זה נראה לא מובן?...אם אתה לא אוהב את הקליפ אז רק תשמע את השיר במערכת שלך בבית וכשאתה רואה אמ טי וי ופתאום מופיע הקליפ של זה אז עביר תחנה או משהו בסגנון...

MARMELAD

New member
מי לא מעודכן....!!!!!

מה, הקליפ שבו היא רואה ואינה נראית - ומשתינה בעמידה - כן, ראיתי, איך אומרים? לפני ה MTV אהבתי אותם......... מאז שראיתי אותם נורא קשה לי להגיד את זה

KM-AIR

New member
וויליאם בייקר

עשה להם סטיילינג. אני לא יודע אם עדיין הוא עושה, בכל מקרה, ג´רי- לתשומת ליבך. ...אתה יודע שעשיתי עליו תחקיר מקיף. (מצטער אם אף אחד לא יודע מי זה...)

**Blue-Lagoon**

New member
לא ברור...

למה מגיע לך חופש ולי לא?!?!?! אה אופס כן שכחתי יש לי שבועיים חופש... כריסמס חג יפה
טוב ולנושא המרכזי... הקליפ של גארבג´ אני לא בטוחה אם ראיתי אותו או לא.. אז ברגע שאני אדע (כן נראה לי אני אקדיש כמה שעות מחיי לאמ טי וי) אני אפרסם את דעתי למרות שאני לא סובלת במיוחד את גארבג´ boys in the girls´ room girls in the men´s room

לסיכומו של עניין...או שלא...

אני בניגוד אליכם די חובב גארבג´ - צריכים להצדיע להם על אומץ לב : הם הרי הוציאו את הדיסק ללא פרומושן, ללא סינגלים, ללא כלום, בזמנו, הסתובבתי בוירג´ין (נו, אתם יודעים את הסיפור) ואז ראיתי שלט עם הדיסקים העתידיים וגארבג´ הופיעו שם, שאלתי את המוכר והוא רק ענה לי שזה הדיסק החדש וכן, הם לא הוציאו אף סינגל. השירים שלהם בסדר גמור, גם הדיסק סביר עד מאוד, מה שכן - הקליפים לוקים בחסר, אבל גם כככה לא מדברים כאן על קליפים

למעלה